Mobilna linia do granulacji: pelleciarka i młyn ze spalinowym modułem oraz kondycjoner

53 000 zł

Mobilna linia do granulacji: pelleciarka i młyn... - Prasy - Izdebki
Mobilna linia do granulacji: pelleciarka i młyn... - Prasy - Izdebki - zdjęcie 1Mobilna linia do granulacji: pelleciarka i młyn... - Prasy - Izdebki - zdjęcie 2Mobilna linia do granulacji: pelleciarka i młyn... - Prasy - Izdebki - zdjęcie 3Mobilna linia do granulacji: pelleciarka i młyn... - Prasy - Izdebki - zdjęcie 4Mobilna linia do granulacji: pelleciarka i młyn... - Prasy - Izdebki - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Standardowo, maszyny składające się na główne elementy linii do produkcji pelletów posiadają napędowe silniki elektryczne o mocach powyżej 7,5 kW. Uruchomienie takich urządzeń w wielu przypadkach jest nieosiągalne na zabezpieczeniach 16-25A.
Urządzenia które oferujemy na tej stronie katalogowej zostały wykonane z myślą o osobach zainteresowanych produkcją granulatu w miejscach, gdzie nie ma możliwości przyłączenia maszyn o zapotrzebowaniu na moc powyżej 7,5 kW.
Urządzenia sprawdzą się przy produkcji pelletu paszowego ( np. dla królików, drobiu, ryb) jak również pelletu opałowego z biomasy ( słoma, siano, pył z drewna) .
Na zestaw składają się : granulator o matrycy płaskiej 230mm, młyn bijakowy z odciągiem własnym wbudowanym w korpus roboczy, spalinowy moduł napędowy 24KM ( sil. Diesla) oraz kondycjoner i odsiewacz korbowy.

Maszyny podstawowe czyli młyn oraz prasa granulująca napędzane są z silnika spalinowego. Spalinowy moduł napędowy sprzęga się najpierw z młynem w celu pozyskania substratu do granulacji a następnie sprzęga się go z prasą granulującą celem uzyskania granulatu.
Rolą młyna jest maksymalne rozdrobnienie podanego materiału. Urządzenie posiada wymienne sita o perforacji oczek od 1 do 6 mm.
Jest to typowy młyn bijakowy młotkowy, wykonany przez nas głównie pod kątem mielenia słomy, siana, ziarna, wiórów oraz trocin itp.

Odciąg młyna pobiera zmieloną frakcję z jego wnętrza a następnie wężem elastycznym wydaje ją do wcześniej przygotowanego zbiornika ( zbiornik buforowy nie znajduje się w zestawie do oferowanych urządzeń, jednakże istnieje możliwość wykonania lub dostarczenia takiego zbiornika na zamówienie klienta).

Substrat granulowany jest następnie w prasie o matrycy 230mm średnicy i perforacji oczek od 4 do 12mm.

Wydajność produkcji zależy od stopnia rozdrobnienia substratu, jego wilgotności, zdolności ( przydatności) do granulacji, prędkości obrotowej matrycy, szybkości podawania ITP.

Kondycjoner jest uniwersalnym urządzeniem odpowiedzialnym za podawanie substratu ze zbiornika buforowego do granulatora ( z odpowiednią, ustawioną przez użytkownika prędkością) , mieszanie substratu podstawowego z komponentami ( np. przy produkcji pasz) , zwilżanie substratu wodą lub parą ( jeżeli zachodzi taka potrzeba) oraz za zabezpieczenie granulatora przed dostaniem się do jego komory kompresującej zanieczyszczeń metalowych tj. śruby, nity itp. ( wbudowana strefa magnesów wychwytujących zanieczyszczenia metalowe).

Rolą odsiewacza jest schłodzenie powstałego granulatu oraz odsianie granulatu od niesprasowanego substratu.
Odsiewacz posiada własny, wbudowany odciąg pyłów które należy skierować do zbiornika buforowego celem powtórnej granulacji.

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowane przez nas artykuły.
Wystawiamy faktury VAT


P. U. H. POLEXIM
36-203 IZDEBKI 609
TEL/FAX 0048 13 43 99 355
TEL KOM. +48 606 358 756; +48 602 436 498Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 602... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Polexim
(POLEXIM)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Prasy
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 83
Data dodania: 2017-02-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Polexim
(POLEXIM)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij