Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza 140cm. Napęd z silnika dwucylindrowego 23KM

12 000 zł

Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki
Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 1Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 2Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 3Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 4Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 5Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 6Kosiarka bijakowa do quadów, szerokość robocza... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 7
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

OFERUJEMY FABRYCZNIE NOWE KOSIARKI BIJAKOWE O NAPĘDZIE SPALINOWYM PRZYSTOSOWANE DO CIĄGNIĘCIA ZA QUADEM, MIKROCIĄGNIKIEM LUB INNYM POJAZDEM POSIADAJĄCYM ZACZEP KULOWY 2"

MARKI JANSEN - Typ: AT-145

Kosiarki bijakowe służą do skoszenia oraz jednoczesnego rozdrobnienia trawy, liści itp.

Dzięki zastosowaniu dwucylindrowego silnika o mocy 23KM urządzenie świetnie radzi sobie nawet z drobnymi krzewami i gałęziami.

Wał rozdrabniający uzbrojony jest w 24 szt. młotków tnąco - bijakowych o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów ścinają i rozdrabniają materię. Młotki są odkuwką o masie 400g.

Kosiarka posiada możliwość regulacji wysokości koszenia przy pomocy śruby regulacyjnej (śruba rzymska) znajdującej się na zaczepie. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji wysokości płóz oraz wału dociskowego znajdującego się z tyłu kosiarki.

Dzięki dużym, solidnym kołom, kosiarkę można transportować nawet po bardzo nierównym terenie.

Ten model posiada dwa rzędy bijaków rozmieszczone tak jak gwint śruby (spiralnie), dzięki czemu urządzenie pracuje efektywniej.

Dodatkowo rozwiązanie to sprawia, że bijaki znajdujące się w osi ataku, uderzają w materiał pojedynczo a nie wszystkie jednocześnie.

PARAMETRY TECHNICZNE

• MODEL - AT-145
• SZEROKOŚĆ ROBOCZA - 140 cm
• SILNIK - 23 koni mechanicznych. Solidny silnik benzynowy czterosuwowy (czysta benzyna bezołowiowa 95-98), chłodzony powietrzem; 3600 obrotów na minutę. Silnik posiada wbudowany czujnik stanu oleju, który zabezpiecza przed zatarciem w przypadku spadku poziomu oleju. Zużycie paliwa 2 -2,5 l/ roboczogodzinę.
• ROZRUCH - Elektryczny ze stacyjki
• TYP BIJAKA - Łopatka (bijak 400g), 24szt
• ZACZEP - Kulowy 2”
• MASA - 400 kg

Udzielamy 12 mcy - gwarancji
na oferowane przez nas artykuły.

Wystawiamy faktury VAT.

POLEXIM - Import-Eksport POLAND
36-203 Izdebki 609
woj. Podkarpackie

KONTAKT:
0048 134399355
+48 602436498
+48 606358756


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Polexim
(POLEXIM)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kosiarki, sieczkarki
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 28
Data dodania: 2018-05-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Polexim
(POLEXIM)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ