Somfy Security Camera 1870394

749,00 zł

Somfy Security Camera 1870394 - Kamery CCTV - Grudziądz

Opis

Kamera bezpieczeństwa wewnętrzna, 2401507, Somfy Wewnętrzna kamera jest pierwszym urządzeniem bezpieczeństwa wyposażonym w automatyczną przesłonę obiektywu, gwarantującą poszanowanie prywatności użytkownika. Pozwala Ci zawsze mieć oko na swój dom, słuchać i rozmawiać z ludźmi, którzy się w nim znajdują. Gwarantuje również skuteczną ochronę domu dzięki czujnikowi ruchu typu Smart i alertom w czasie rzeczywistym. Chroń swoją prywatność Po kliknięciu telefonu lub automatycznie, zmotoryzowana przesłona kamery wewnętrznej otworzy się kiedy wychodzisz z domu i zamknie się po powrocie do domu. Będziesz miał spokój ducha, wiedząc, że nikt cię nie zobaczy! Twój bezpieczny dom Dzięki czujnikowi ruchu podczerwieni smart Somfy Vision (podczerwień i analiza obrazu), otrzymujesz ostrzeżenie na swojego smartfona po detekcji najmniejszego ruchu. Jednym kliknięciem możesz uzyskać dostęp do swoich zdjęć i dowiedzieć się, co dzieje się w czasie rzeczywistym. Jeśli jesteś zajęty, członkowie Twojej rodziny mogą również zostać powiadomieni. W przypadku włamania przeglądaj i pobieraj nagrania wideo za darmo (10 sekund, dostępne 24 godziny na dobę). Pozostajesz w kontakcie ze swoimi bliskimi Bezpłatna aplikacja ”Somfy Protect” umożliwia oglądanie, słuchanie lub rozmawianie z ludźmi w domu w czasie rzeczywistym. Nie umknie Ci żadna rzecz dzięki noktowizorowi, podglądowi 1300 i cyfrowemu zoomowi x8. Charakterystyka: Użytkowanie - Wewnątrz pomieszczeń Wideo - Full HD, 1080p 30 klatek na sekundę (zoptymalizone dla smartfonów), Pole widzenia - 130° (diagonalne) ze stałą ogniskową (60 cm do nieskończoności) Zoom - cyfrowy 8x Noktowizor - 6m / mechaniczny filtr podczerwieni Detekcja ruchu - 5m / zwierzęta domowe (strefowanie) Audio - Wbudowany głośnik i mikrofon Nagrywanie - Bezpłatne 10-sekundowe wideo klipy przechowywane dla jedno dniowego jakiegokolwiek wykrytego ruchu; Do 7 dni ciągłego nagrywania (opcjonalnie) Zasilanie - Wejście kamery (5V/ 1 ,5A) Zgodna z Wi-Fi - 802.11 b/g/n (2,4 GHz) Open/WEP/WPA2-Personal/WPA-WPA2 mixed mode; Zalecana prędkość wysyłania 500 Kbps Bezpieczeństwo - Bezpieczny transfer interentowy (SSL/TLS z RSA) i zaszyfrowane przechowywanie wideo w chmurze (AES-256) Aplikacje - Bezpłatna aplikacja dla iOS 9 i nowszy, Android 4,4 i nowszy Temperatura robocza - Pomiędzy 0°C a +45°C Instalacja: Łatwa konfiguracja dzięki aplikacji „Somfy Protect” Darmowa aplikacja dla systemów iOS 9 i nowszych oraz Android 4.4 i nowszych Zestaw do montażu naściennego (sprzedawany oddzielnie).

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Somfy One 1870387
888,08 zł
Jaworzno
Uchylno-obrotowa Reolink RLC-522 POE
459,00 zł
Piotrków Trybunalski

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij