Dziecięcy namiot indiański z 3 poduszkami - Loster

358,00 zł

Dziecięcy namiot indiański z 3 poduszkami - Loster - Meble dla dzieci - Grudziądz

Opis

"Mamo, pobawimy się w Indian?" Jak często słyszysz to pytanie? A może widzisz jak Twoje dziecko biega z pióropuszem na głowie krzycząc, że jest Wielkim Wodzem? Pomóż mu stworzyć indiańską wioskę i rozwiń jego zainteresowania! Jak możesz to zrobić? Spraw mu wspaniały namiot tipi Loster marki Elior! Stwórz prawdziwą, indiańską krainę! Tipi w indiańskim języku siou oznacza 'miejsce, gdzie się żyje'. Namiot ten więc był domem dla rdzennych mieszkańców Ameryki. Dziś, dzięki marce Elior Twoja pociecha może się poczuć jak prawdziwy Indianin! Genialne tipi Loster zamieni jego pokój w klimatyczną, indiańską krainę! Będzie świetnym rozwiązaniem do wielu zabaw, popołudniowej drzemki czy też odegrania roli tak lubianej przez najmłodszych kryjówki. Z pewnością stanie ulubionym miejscem Twojego maluszka i sprawi mu mnóstwo radości. Być może rozbudzi w nim nowe zainteresowania, lub pogłębi już istniejące. Przyciągająca wzrok kolorystyka, piękna girlanda, gruba mata i wygodne podusz

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Meble dla dzieci w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij