Eta Crystela Digi

159,90 zł

Eta Crystela Digi - Czajniki elektryczne - Grójec
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grójec
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Czajnik elektryczny, ETA, Cristela 715390000 ETA Crystela Digi to czajnik z przezroczystego, wytrzymałego szkła. Elegancki wygląd dodaje niebieskie oświetlenie wewnętrzne LED, ktore tworzy bardzo przyjemną atmosferę. elektroniczne sterowanie z regulacją temperatury 50, 70, 80, 90, 100 °C, funkcja KEEP WARM - podtrzymuje temperaturę wody, automatyczne wyłączenie urządzenia po osciągnięciu temperatury wrzenia, potrójny system bezpieczeństwa chroniący przed przegrzaniem oraz pracą bez wody, ukryta spirala grzejna poniżej równego dna ze stali nierdzewnej pozwala na łatwe czyszczenie, system kontaktowy zapewnia wysoką niezawodność i długą żywotność, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa, miejsce na zwinięcie kabla zasilającego, obrotowa podstawa.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grójec
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Czajniki elektryczne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij