Czarna ceramiczna umywalka prostokątna - Aviso 80 cm

1 168,00 zł

Czarna ceramiczna umywalka prostokątna - Aviso... - Umywalki - Gorzów Wielkopolski

Opis

Jesteś zwolennikiem nieoczywistych rozwiązań? Gustujesz we współczesnych aranżacjach podążając za wszystkimi nowinkami aranżacyjnymi? Marzysz o czarnej umywalce w Twojej łazience? Doskonale się składa! Marka Elior zaprojektowała właśnie nową umywalkę Avisa 80 cm. Klasyka połączona z nieoczywistą kolorystyką tworzy doskonały duet zaskakujący wyjątkowym charakterem! I Ty możesz stworzyć designerską aranżację swojej łazienki! Czas na zmiany! Jaka umywalka znajduje się w większości łazienek? Biała - nuda. A może czas to w końcu zmienić? Światowi projektanci i designerzy mówią stanowcze tak. Do tej pory biel była absolutną królową wśród ceramiki łazienkowej, dziś rynek przeżywa prawdziwą rewolucję. Klasyka i ponadczasowość staje się coraz bardziej passe, a zdecydowana kolorystyka i odważne tony goszczą w łazienkach coraz częściej. Ty też marzysz o nieoczywistym rozwiązaniu w Twojej łazience? Czarna umywalka bez wątpienia

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Umywalki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij