Westlands Pompa Do Wody Brudnej Sdw 400

178,00 zł

Westlands Pompa Do Wody Brudnej Sdw 400 - Pozostały sprzęt met... - Gniezno
Westlands Pompa Do Wody Brudnej Sdw 400 - Pozostały sprzęt met... - Gniezno - zdjęcie 1Westlands Pompa Do Wody Brudnej Sdw 400 - Pozostały sprzęt met... - Gniezno - zdjęcie 2Westlands Pompa Do Wody Brudnej Sdw 400 - Pozostały sprzęt met... - Gniezno - zdjęcie 3Westlands Pompa Do Wody Brudnej Sdw 400 - Pozostały sprzęt met... - Gniezno - zdjęcie 4Westlands Pompa Do Wody Brudnej Sdw 400 - Pozostały sprzęt met... - Gniezno - zdjęcie 5
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Gniezno
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Wydajna oraz energooszczędna pompa zanurzeniowa przeznaczona do wody brudnej lub umiarkowanie zaszlamionej, osuszania wykopów budowlanych, drenowania wód deszczowych, opróżniania zalanych pomieszczeń, do przepompowywania cieczy o średnicy ziarna zanieczyszczeń do 35mm. Korpus pompy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada włącznik/wyłącznik pływakowy do pracy automatycznej i skutecznej ochrony przed uszkodzeniami spowodowanymi niskim poziomem wody.

Przeznaczenie

Niewielka, lekka pompa służy do wypompowywania wody z zalanych studzienek, garaży i piwnic. Może wciągać wodę zawierającą nieduże ilość miękkiego, drobnego materiału. Z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno do wypompowywania wody z basenu, jak i do podlewania ogródka. Z racji zbyt małego ciśnienia nie ma sensu podłączać jej do zraszacza - podlewać można wyłącznie z węża. Pompa tego rodzaju nie może być stosowana do zadań wymagających pracy ciągłej np. w oczku wodnym.

Dane techniczne :

Napięcie : 230V~50Hz
Moc : 400W
Maks. wydajność : 6500 l/h
Maks. wysokość tłoczenia : 5m
Maks. głębokość zanurzenia : 5m
Maks. średnica ziarna : 35mm
Korpus : plastikZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (61) 426... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gniezno
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Piotr
(Bossgas Julia Bosacka Jarosław Bosacki S.C.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostały sprzęt metalurgiczny
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 54
Data dodania: 2017-12-07

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Piotr
(Bossgas Julia Bosacka Jarosław Bosacki S.C.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij