Różowa huśtawka dla dziecka z welurowym oparciem - Molis

258,00 zł

Różowa huśtawka dla dziecka z welurowym oparc... - Huśtawki, bujanki - Głogów

Opis

Jeszcze dobrze Twój maluszek nie pojawił się na świecie, a Ty już ciągle dostajesz rady babć, ciotek i przyjaciółek? „Nie kołysz, nie noś, bo się przyzwyczai” to jeden z najpopularniejszych mitów powtarzanych jak mantra w wielu polskich domach. Tymczasem bujanie to najlepsza stymulacja zmysłów, jaką możemy zapewnić maluchowi. Nie dość, że rozwija, uspokaja i daje poczucie bezpieczeństwa, to jeszcze pomaga uśpić, kiedy wszystko inne już zawiodło. Wiadomo, że bujanie na rękach to dosyć problematyczne zajęcie, kiedy musisz ogarnąć chaos w swoim domu - wszędzie rozrzucone zabawki, zupka na gazie i Ty ciągle w piżamie w południe. Głowa do góry! Rewelacyjna huśtawka Molis marki Elior, to rozwiązanie, na które czekałaś!   Coś dobrego dla każdego Będąc rodzicem doceniasz każdą chwilę, w której możesz usiąść i po prostu nic nie robić, wystarczy tylko od czasu do czasu wprawić w ruch rewelacyjną huśtawkę Molis marki Elior w kształcie misia i cieszyć się spokojem. Cudownie miękkie siedzisko

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Głogów
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Głogów
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Huśtawki, bujanki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Huśtawki, bujanki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij