Netgear R7000-100PES

529,00 zł

Netgear R7000-100PES - Routery - Ciechanów

Opis

Nowy router NETGEAR AC 1900 (R7000) to niezwykła moc zamknięta w bardzo eleganckiej obudowie. Urządzenie zapewnia szybkie działanie Internetu praktycznie w każdym zakątku mieszkania lub domu, a dzięki swojemu designerskiemu wyglądowi może stanowić ciekawy element dekoracji salonu, sypialni bądź innego pomieszczenia utrzymanego w nowoczesnym stylu. Większość dostępnych na rynku routerów ma kształt zwykłych, plastikowych pudełek, wyposażonych w drażniące wzrok jaskrawe diody, czy małego, nijakiego czarnego prostokątu. Użytkownicy wybierają je ze względu na atrakcyjną cenę i przystające do ich oczekiwań warunki techniczne. Po skonfigurowaniu urządzenie zazwyczaj trzymane jest w mało widocznym miejscu - za szafą czy na najwyższej półce za książkami, czyli poza zasięgiem wzroku domowników oraz gości. Model R7000 zadaje kłam twierdzeniu, że nie liczy się wygląd, tylko wnętrze. Projektanci NETGEAR postawili na futurystyczny design w głębokim odcieniu czerni, doskonale wtapiający się w eleganckie, nowoczesne przestrzenie. Nighthawk przypadnie do gustu osobom zwracającym uwagę na każdy element wyposażenia domu bądź mieszkania. Można postawić go w wygodnym i łatwo dostępnym miejscu, gdzie będzie cieszył oczy odwiedzających nas osób. Poza wysokimi walorami designerskimi router wyróżnia się także zaawansowanymi parametrami, co czyni go jednym z najmocniejszych urządzeń tej klasy na świecie. Nighthawk gwarantuje wysoki zasięg połączenia bezprzewodowego w każdym obiekcie mieszkalnym - od kawalerek i mieszkań przez lofty i rozległe apartamenty po kilkupiętrowe domy. Nowy model to dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią nudy. Masz ochotę na lekturę serwisów informacyjnych lub sprawdzenie poczty e-mail podczas porannej kawy w ogrodzie, a może obejrzenie filmu ze znajomymi podczas lunchu na tarasie swojego domu? R700 daje takie możliwości. Nowy produkt NETGEAR współpracuje z większością sprzętów, które wymagają podłączenia do sieci, takimi jakPC,laptop, Mac, smartfon czy tablet. Jest również kompatybilny z każdym systemem operacyjnym (m.in. iOS, Android). Wysoka wydajność skrytego w futurystycznym pudełku urządzenia pozwala na wygodne i sprawne korzystanie z multimediów, dzięki czemu unikniemy sytuacji, gdy oglądany film zatnie się w kluczowym momencie. R7000 umożliwia także szybkie pobieranie cięższych plików, np. teledysków w formacie .wmp..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ciechanów
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Ciechanów
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Routery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Ubiquiti EP-R6
569,00 zł
Ciechanów
Router TOTOLINK LR1200
329,00 zł
Olsztyn
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij