HP EliteBook 850 G7 (10U46EA)

6 590,00 zł

HP EliteBook 850 G7 (10U46EA) - Laptopy - Chrzanów

Szczegóły

Producent:
HP


Opis

Zaprojektowany pod kątem wysokiego komfortu Owocna współpraca wymaga korzystania zpotężnego, bezpiecznego i wytrzymałegolaptopa, który gwarantuje łączność iproduktywność w każdych warunkach.Niezwykle estetyczny komputer HP EliteBook 850 G7 pozwoli Ci każdego dnia skuteczniewykonywać wiele zadań w wielu miejscach. Praca bez żadnego stresu Komputer HP EliteBook 850 G7 o przekątnej 15,6′′ wyróżnia się stosunkiem ekranu doobudowy na poziomie 86% oraz ultracienką i lekką obudową, która ułatwia zabieranie gona kolejne zebranie. Jego dodatkowe atuty to nowa klawiatura i płytka dotykowa, którepozwalają na cichą i wygodną pracę. Zostań człowiekiem sukcesu Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, aby stworzyć zawsze działającą, zawszeaktywną i odporną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemuoperacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przedzagrożeniami. Zyskaj niezwykłą responsywność, łączność i szybkość działania dzięki opcjonalnemusześciordzeniowemu procesorowi Intel® Core™ 10. generacji obsługującemu technologięvPro®, który pozwoli Ci na szybkie i niezawodne uruchamianie aplikacji, tworzenie treści inawiązywanie łączności. Mobilność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie możnapracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskachbezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości. Kamera HP Privacy Camera jest wyposażona w fizyczną przesłonę chroniącą przedszpiegowaniem, dzięki której nikt nie będzie obserwował Twojej pracy. Złośliwe oprogramowanie szybko ewoluuje i tradycyjne programy antywirusowe niezawsze są w stanie rozpoznać nowe ataki. Chroń swój komputer przed nowymizagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie dozapewniania wyjątkowej ochrony przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chrzanów
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Chrzanów
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Laptopy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Lenovo Legion 5-15IMH (82AU00H9PB) - 512GB M.2 PCIe + 960GB SSD
4 799,00 zł
Myślachowice
Acer Nitro 5 (NH.Q82EP.00G)
4 899,00 zł
Mikołów

Laptopy w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij