TL-SG2008P

544,85 zł

TL-SG2008P - Switche - Chruszczobród

Opis

TP-Link TL-SG2008P- Inteligentny przełącznik to inteligentne działanie Przełącznik Smart JetStream, 8 portów gigabitowych, w tym 4 porty PoE+ Wiele możliwych zastosowań Przełącznik TL-SG2008P jest w pełni zgodny z urządzeniami zasilanymi PoE, takimi jak kamery IP, punkty dostępowe i telefony IP. Współpracuje także z urządzeniami przewodowymi bez obsługi PoE - komputerami, drukarkami oraz IPTV. Monitoring Zgodność z kamerami IP Telekonferencje Zgodność z telefonami IP Pokrycie siecią Wi-Fi Zgodność z punktami dostępowymi Omada Połączenia przewodowe Zgodność z komputerami i drukarkami Zasilanie PoE to wygoda i niższe koszty Przełącznik TL-SG2008P posiada 4 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.af/at i jest w stanie zapewnić urządzeniom nawet 62 W* ogólnej mocy zasilania. Dane i zasilanie przesyłane są za pomocą jednego kabla Ethernet, dlatego znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla urządzeń z obsługą PoE, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP czy też telefony IP nie przysparza większych trudności, a koszty prowadzenia małej firmy są znacznie niższe. Dodatkowe funkcje, zaskakujące korzyści Lista kontroli dostępu (ACL) ACL pełni funkcję wirtualnego administratora, który udziela dostępu do danych połączonym urządzeniom zgodnie z ustalonymi regułami i pomaga wdrożyć wymagane regulacje sieciowe. Funkcja QoS - transmisja bez lagów Ruch sieciowy jest płynny nawet w przypadku wykonywania działań podatnych na zakłócenia, takich jak transmisja głosu czy wideo. VLAN - bezpieczeństwo zasobów sieciowych Podział sieci na mniejsze segmenty zapewnia jej wydajniejsze działanie i wyższy poziom bezpieczeństwa zasobów sieciowych. Wygoda zarządzania z aplikacją Omada Dzięki łatwym do wykonania instrukcjom wystarczy tylko kilka minut, aby skonfigurować potrzebne ustawienia w aplikacji Omada. Monitoruj stan sieci, zarządzaj klientami, zmieniaj ustawienia w dowolnym momencie — a to wszystko z poziomu smartfona lub tabletu..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chruszczobród
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Chruszczobród
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Switche
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Lanberg RSGE-24
389,00 zł
Mikołów
Edimax GS-1026 V2
449,00 zł
Chruszczobród
TP-Link TL-SG116
329,00 zł
Katowice

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij