Kremowy dwuosobowy leżak ogrodowy z daszkiem - Martes

738,00 zł

Kremowy dwuosobowy leżak ogrodowy z daszkiem -... - Leżaki - Chruszczobród

Opis

Witaminy niezbędne dla zdrowia Choć często mówi się, że słońce destrukcyjnie wpływa na naszą skórę czy oczy jest ono jednak niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Nie tylko pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, ale także wzmacnia kości, układ odpornościowy oraz korzystnie wpływa na serce, ponieważ pod wpływem światła słonecznego nasz organizm produkuje większą ilość tak ważnej dla nas witaminy D. Właśnie dlatego wykorzystaj słoneczne dni odpoczywając na komfortowym leżaku ogrodowym Martes, który zaprojektowała dla Ciebie doskonała marka Elior. Możesz zabrać ze sobą najbliższych - Martes jest dwuosobowy! Ulubione miejsce w ogrodzie Dwuosobowy leżak ogrodowy Martes to nowoczesny projekt zapewniający maksymalny komfort. Umieszczony na stabilnej podstawie leżak posiada praktyczny, osłaniający przed palącymi promieniami słońca, regulowany daszek. Dzięki antypoślizgowym stopkom nie tylko stabilnie stoi na śliskiej pod

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chruszczobród
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Chruszczobród
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Leżaki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-06-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Leżaki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij