Biała wisząca szafka łazienkowa w połysku - Zofix 4X

338,00 zł

Biała wisząca szafka łazienkowa w połysku - Z... - Regały - Chorzów

Opis

Przychodzi upragniony weekend, na który czekasz już od poniedziałku i marzysz tylko o tym, żeby odespać poranne pobudki do pracy. Zasłaniasz szczelnie okna, żeby rano nie przedarł się nawet najmniejszy promyk słońca i kładziesz się do łóżka.... a tutaj z samego rana w sobotę słyszysz krzyki z łazienki, bo Twój maluch nie może znaleźć swojej ulubionej szczotki do włosów! Nie pozwól żeby taki scenariusz powtórzył się w kolejny weekend i skorzystaj z naszej propozycji na porządek w Twojej łazience w postaci wiszącej szafki łazienkowej Zofix 4X marki Elior. Wygoda i elegancja Każdy niezależnie od wieku marzy o swoim kawałku podłogi, zupełnie tak samo jak w piosence Mr.Zoob "Mój jest ten kawałek podłogi". Identycznie jest z miejscem do przechowania kosmetyków w łazience, musisz pogodzić przestrzeń pomiędzy wszystkich domowników, stąd nasza propozycja wiszącej szafki łazienkowej Zofix 4X marki Elior. Dzięki podwieszanej formie, mebel ten sprawia, że aranżacja jest lekka wizu

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chorzów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Chorzów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Regały
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Regały w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij