Seagate SkyHawk AI 14TB

1 819,00 zł

Seagate SkyHawk AI 14TB - Dyski twarde - Chełm

Opis

SkyHawk AI 14TB ST14000VE0008 Dysk twardy HDD Seagate Skyhawk AI 14 TB SkyHawk Al to pierwszy na świecie dysk stworzony specjalnie dla systemów monitoringu wykorzystujących sztuczną inteligencję. SkyHawk Al, zaprojektowano z myślą o aplikacjach deep learning, które rozszerzają możliwości monitoringu wykorzystującego sztuczną inteligencję. Dysk umożliwia jednoczesne intensywne wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz płynny streaming wideo. Inteligentny monitoring z całodobowym płynnym streamingiem Lider rynku w dziedzinie dysków do systemów monitorowania. Jako firma Seagate od 40 lat jesteśmy liderem w branży pamięci masowych, ponieważ rozumiemy wyjątkowe wymagania użytkowników związane z przechowywaniem danych. Zarządzaj stanem dysku Dyski SkyHawk do systemów monitorowania zostały wyposażone w oprogramowanie ImagePerfect™ oraz SkyHawk Health Management, które pomaga radzić sobie nawet z największymi wyzwaniami. Odpowiedni dysk do Twoich indywidualnych wyzwań dotyczących monitorowania. Dzięki oprogramowaniu ImagePerfect AI obsługuje do 64 kamer HD i 32 dodatkowych strumieni AI, zapobiega utracie klatek i obsługuje obciążenia robocze klasy korporacyjnej na poziomie 550 TB/rok, zapewniając wysoką niezawodność. Zabezpiecz swój dysk z usługą Rescue Data Recovery Services Odzyskiwanie danych może być kosztowne. Dlatego większość dysków Seagate obejmuje teraz plany usługi odzyskiwania danych Rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej przez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie lub klęskę żywiołową. Niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w Rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych). W cenę dysku Seagate SkyHawk AI wliczona jest usługa odzyskiwania danych Rescue na okres 3 lat (wymagana rejestracja).

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chełm
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Chełm
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

WD Purple 8TB
1 309,00 zł
Grodzisk Mazowiecki
WD Black 6TB
1 269,00 zł
Biała Podlaska
WD Red SA500 3D Nand SSD 2TB
1 384,56 zł
Ciechanów

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij