Skandynawskie biurko z białym blatem - Samus 3X

468,00 zł

Skandynawskie biurko z białym blatem - Samus 3X - Biurka - Bytom

Opis

Klasyczne biurko... Nuda! A może czas delikatnie zaszaleć? Nie mamy na myśli marmurowego blatu na złotych nogach, ale coś nowoczesnego, zwariowanego i w rozsądnych pieniądzach! Przecież odrobina szaleństwa w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziła! Prezentujemy Ci świetne biurko Samus 3X marki Elior, które urozmaici Twoje klasyczne wnętrze. Nowy kierunek Każdy raz na jakiś czas potrzebuje zmian, czasem radykalnych a czasem drobnych. Wystarczy szczegół, żeby uśmiech pojawił się na naszych twarzach, szczególnie jeżeli zmiana dotyczy miejsca, w którym spędzamy większość dnia. Dlatego nasi specjaliści zaprojektowali biurko Samus 3X marki Elior, które powstało w ramach minimalistycznego szaleństwa. Zastosowanie nowoczesnego projektu drewnianej ramy w kształcie litery V z gładkim białym blatem dodaje nieco charakteru i niebanalnego wyglądu. Co więcej dzięki zastosowaniu trzech punktów podparcia blatu, staje się ono dużo bardziej wytrzymałe na obciążenie. Ponadczasowe zestawienie b

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bytom
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Bytom
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Biurka w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij