Wittchen - Średnia walizka z geometrycznymi żłobieniami

619,90 zł

Wittchen - Średnia walizka z geometrycznymi ż... - Walizki - Busko-Zdrój
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Busko-Zdrój
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Średnia walizkana kółkach.Ta średniej wielkości walizka wykonana ztermoplastycznego polimerujest wyposażona w obrotowe kółka z tworzywa sztucznego, dzięki którym wygodnie się nią manewruje. Wewnątrz ma dwie główne komory (w tym jedną zamykaną),wiele przydatnych kieszonek, jak również elastyczne pasy utrzymujące zawartość na miejscu. Elegancka faktura i symetryczne żłobienia przydają tejwalizcenowoczesnego wyglądu. To praktyczny bagaż, do którego spakujesz wszystko, co potrzebne na kilkudniowy wyjazd.Nasza rada: twarde walizki z polimeru są odporne na pękanie i lekkie.wyposażona w cztery podwójne kółka ułatwiające prowadzenie;wysuwany, aluminiowy uchwyt oraz dodatkowe,gumowe rączki;klasyczny zamek szyfrowy;komora główna z elastycznymi pasami zabezpieczającymi ubrania przed przemieszczaniem;komora zamykana na suwak;kieszeń zamykana na suwak;kieszeń z siatki zamykana na suwak.Podane wymiary obejmują również elementy wystające, takie jak rączki czy kółka.

Produkt możesz zamówić na stronie sklepu internetowego. Przejdź do niego poprzez link w ogłoszeniu i zamów produkt z dostawą w dowolne miejsce w kraju.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Busko-Zdrój
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Wittchen)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Walizki
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-05-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Wittchen)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij