Żarówka led XAVAX E27 /9W(60W) /806LM /2700K

14,90 zł

Żarówka led XAVAX E27 /9W(60W) /806LM /2700K - Żarówki i oprawki - Brzeg

Opis

XAVAX E27 /9W(60W) /806LM /2700K Energooszczędna żarówka, zużywa tylko 9 W energii elektrycznej Bardzo niskie zużycie energii Niskie wytwarzanie ciepła bez promieniowania UV Pełna moc oświetlenia natychmiast po włączeniu Stylowa, biała obudowa z tworzywa sztucznego Może łatwo zastąpić tradycyjne żarówki Żarówka LED powinna być używana tylko w lampach przeznaczonych do jej używania. Przed wymianą światła należy pozwolić jej całkowicie ostygnąć i wyłączyć napięcie zasilające. Uszkodzone lampy należy natychmiast wymienić. Światło LED przeznaczone jest do pracy w otwartych oprawach oświetleniowych. Ciepło wytwarzane przez światło podczas pracy może być emitowane do otoczenia. Prognoza żywotności opiera się na tym trybie pracy. Światła LED można oczywiście stosować również w oprawach zamkniętych, jednak ich żywotność zostanie zredukowana przez niewystarczające chłodzenie. Brak możliwości przyciemniania!

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Brzeg
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Brzeg
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Żarówki i oprawki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij