Ciśnieniowy automatyczny Miele CM 5310 Silence BlackBerryRed (czerwony)

3 499,00 zł

Ciśnieniowy automatyczny Miele CM 5310 Silence... - Ekspresy do kawy - Brzeg

Opis

Tylko za jednym naciśnięciem przycisku Blokada uruchomienia Dla bezpieczeństwa: Blokada chroni przed niezamierzonym włączeniem, np. przez dzieci. Podwójna przyjemność picia kawy OneTouch for Two Pojedynczo lub podwójnie: Dodatkowe programy do przyrządzenia jedengo lub dwóch Cappuccino lub Latte Macchiato. Możliwość przygotowania napoju też z kawy mielonej Pojemnik na kawę mieloną Szybko i komfortowo: Przyrządzenie np. kawy bezkofeinowej bez wymieniania ziaren na inny rodzaj. Przyrządzanie kilku filiżanek po kolei Funkcja dzbanka kawy i herbaty Szybko i komfortowo: W razie odwiedzin lub większego spotkania urządzenie przygotuje 8 kaw. Łatwe czyszczenie w zmywarce do naczyń ComfortClean Gruntowne czyszczenie: wiele komponentów można myć w zmywarce. Jakość kawy na stałym poziomie Łatwy do wyjęcia zaparzacz Łatwe wyjmowanie i czyszczenie: Gwarancja bezkompromisowej higieny, długiej żywotności i najlepszego smaku kawy. Większy komfort podczas czyszczenia Łatwe czyszczenie Higiena łatwa w utrzymaniu: wyjmowane komponenty i automatyczne procesy czyszczenia gwarantują czystość. Espresso Espresso urzeka swoim wybitnie intensywnym smakiem i gęstą pianką. Kawa Czysta przyjemność z wody i świeżo zmielonej kawy. Kawa duża Wydanie dla normalnej kawy zostaje zwiększone, tak że można całkowicie napełnić również swój ulubiony kubek. Ristretto Skoncentrowane, mocne espresso. Taka sama ilość kawy mielonej jest przyrządzana z bardzo małą ilością wody. Cappuccino Udane połączenie Espresso i kremowej gorącej pianki z mleka. Caffe latte W przeciwieństwie do Cappuccino składa się z gorącego mleka i espresso. Gorące mleko i pianka z mleka Gorące mleko i gotową piankę mleczną można rozkoszować się osobno lub dodać do kakao. Latte Macchiato Kompozycja z mocnego Espresso, gorącego mleka i pianki z mleka. Dla intensywnego aromatu kawy AromaticSystem Intensywny aromat kawy: mielenie zachow. aromat oraz intelig. technika parzenia dla uzyskania najlepszych wyników. Zapamiętywanie preferencji smakowych Indywidualne ustawienia Zgodnie z życzeniem: Mielona ilość, stopień mielenia, temperatura i ilość wody zawsze według ustaleń. Perfekcyjna harmonia i przyjemność picia kawy Perfekcyjna harmonia i przyjemność picia kawy Czy to młynek, zaparzacz czy pompa: tylko idealnie dobrane komponenty sprawiają, że picie kawy jest przyjemnością.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Brzeg
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Brzeg
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ekspresy do kawy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij