Corsair iCUE 220T RGB Airflow CC-9011173-WW

609,00 zł

Corsair iCUE 220T RGB Airflow CC-9011173-WW - Obudowy - Boguszów-Gorce

Opis

Inteligentna obudowa mid-tower z hartowanego szkła iCUE 220T RGB Airflow WYDAJNE CHŁODZENIE I INTELIGENTNE PODŚWIETLENIE CORSAIR iCUE 220T RGB Airflow to inteligentna obudowa mid-tower ATX o konstrukcji umożliwiającej intensywny obieg powietrza. Zawiera dodane w komplecie trzy wentylatory SP120 RGB PRO emitujące spektakularne podświetlenie RGB sterowane przy użyciu oprogramowania CORSAIR iCUE. KONSTRUKCJA Z INTENSYWNYM OBIEGIEM POWIETRZA Obudowa ma strukturę sprzyjającą chłodzeniu zestawu komputerowego, a panel przedni ze stalową kratką umożliwia optymalny pobór powietrza. TRZY WENTYLATORY SP120 RGB PRO W KOMPLECIE Zawiera trzy wentylatory CORSAIR SP120 RGB PRO wyposażone w osiem indywidualnie adresowanych diod LED wokół piasty (łącznie 24). INTELIGENTNA OBUDOWA I PODŚWIETLENIE Do dodanego w komplecie kontrolera iCUE Lighting Node CORE możesz podłączyć bezpośrednio 6 takich samych wentylatorów CORSAIR RGB i sterować podświetleniem RGB bez huba wentylatorów. Dzięki oprogramowaniu CORSAIR iCUE uzyskasz oszałamiające efekty świetlne bez dodatkowej konfiguracji. Solidna stal 220T RGB Airflow ma stalową konstrukcję, a łatwo zdejmowany panel przedni zwiększa jej wytrzymałość i nadaje zaskakujący wygląd. KOMPAKTOWA MOC Komputer z pełnowymiarową płytą główną ATX zmieści się praktycznie wszędzie, bo obudowa 220T jest objętościowo o 35% mniejsza od standardowej obudowy mid-tower i zajmuje o 30% mniej miejsca. Mieści do czterech napędów Elastyczne opcje pamięci masowej obejmują dwie tace 2,5” oraz dwie dodatkowe tace w wyjmowanej klatce, które pomieszczą dodatkowe dyski 3,5” lub 2,5”. Estetyka na zewnątrz i w środku Wymienne filtry przeciwkurzowe na górze i spodzie oraz z przodu zapewniają czystość wnętrza przez lata po złożeniu komputera..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Boguszów-Gorce
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Boguszów-Gorce
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Obudowy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Obudowy w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij