Braun BT 3040

159,00 zł

Braun BT 3040 - Substancje peelingujące - Bielsko-Biała
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

39 ustawień długości oraz wytrzymałe, nietępiące się ostrza dla maksymalnej precyzji. 2 zdejmowane nasadki i precyzyjna podziałka zapewniają 39 ustawień długości od 0,5 do 20 mm dla dowolnej stylizacji zarostu i włosów. Trymer do zarostu Braun, wyposażony w wytrzymałe, nietępiące się ostrza, gwarantuje niezwykłą precyzję, równe cięcie oraz dokładne zaznaczanie linii i krawędzi. Zestaw zawiera też darmową maszynkę Gillette Fusion5 ProGlide dla dokładnego golenia. Trymery do zarostu Braun zostały zaprojektowane w Niemczech. Przycinanie kilkudniowego zarostu, krótkiego zarostu oraz włosów Dzięki specjalnej nasadce do krótkiego zarostu możesz z łatwością stylizować krótki i średni zarost (0,5-10 mm) oraz przycinać włosy. Zdejmij nasadkę, aby przycinać włosy jeszcze dokładniej (0,5 mm). Precyzyjna podziałka pozwala Ci uzyskać dokładną, pożądaną długość w odstępach co 0,5 mm. Przycinanie długiego zarostu i włosów Zadbaj o dłuższy zarost lub fryzurę, używając nasadki 11-20 mm. Precyzyjna podziałka pozwala Ci uzyskać dokładną, pożądaną długość w odstępach co 0,5 mm. Zaznaczanie konturów Przy użyciu podstawowej głowicy trymera oraz maszynki Gillette Fusion5 ProGlide możesz tworzyć dokładne linie i krawędzie na szyi oraz policzkach. Darmowa maszynka Gillette Fusion5 ProGlide Maszynka Gillette Fusion5 ProGlide z technologią Flexball zapewnia dokładne golenie szyi, policzków i twarzy. Wytrzymałe, nietępiące się ostrza Zapewniają doskonałą precyzję i dowolną stylizację zarostu. Superostre, precyzyjne ostrza ze stali nierdzewnej przycinają dłuższe lub grubsze włoski bez ich szarpania i ciągnięcia. Długotrwała moc 60 minut przycinania. Pełne naładowanie w 8 godzin. W pełni nadaje się do mycia Łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą. Kontrolka akumulatora i ładowania Dzięki niej możesz mieć pewność, że akumulator nagle się nie rozładuje.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielsko-Biała
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Substancje peelingujące
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij