Tesa Moon 40313

98,90 zł

tesa Moon 40313 - Akcesoria łazienkowe - Bielany Wrocławskie

Opis

Uchwyt na zapas papieru toaletowego, tesa, Moon 40313-00000-00 Samoprzylepny uchwyt na zapas papieru toaletowego tesa® Moon. Dzięki montażowi na adapter i masę klejącą, można go łatwo przymocować bez użycia wiertarki. Uchwyt charakteryzuje się ładnym, okrągłym kształtem. Dzięki matowemu wykończeniu, na którym nie widać odcisków palców, to akcesorium pasuje idealnie do każdej łazienki. Można je przymocować w dowolnie wybranym miejscu, ponieważ montaż odbywa się BEZ WIERCENIA. W ten sposób powierzchnia ścian czy płytek pozostaje nienaruszona. Demontaż jest równie prosty i nie pozostawia śladów. Przy użyciu nowego adaptera BK20 uchwyt można z łatwością ponownie zamocować. Zalecane powierzchnie mocowania: płytki, marmur, szkło, metal, kamień, cement, drewno, plastik (oprócz PE, PTFE, PP).

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bielany Wrocławskie
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Bielany Wrocławskie
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria łazienkowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Akcesoria łazienkowe w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij