Łóżko dziecięce z szufladą i barierką ochronną - Kaja

2 168,00 zł

Łóżko dziecięce z szufladą i barierką ochronn... - Meble dla dzieci - Białystok

Opis

Każdy rodzic zna swoje dziecko wręcz na wylot. Zanim zdąży coś przeskrobać, my już wiemy, że coś chodzi mu po głowie. Kiedy coś go trapi jako pierwsi dostrzegamy na twarzy grymas niezadowolenia. Tak samo widzimy, kiedy zbliża się pora spania, pomimo tego, że nasze dziecko zarzeka się, że nie jest zmęczone. Każdy maluszek ma swoje rytuały przed spaniem, jedni lubią, kiedy w pokoju jest ciemno, inni kiedy świecą się kolorowe lampki. Część maluszków zasypia przy czytanej bajeczce, innym wystarczy tylko pluszowy miś do przytulenia.Tak czy inaczej, jedno jest pewne każde z nich potrzebuje przytulnego, wygodnego i bezpiecznego łóżka do spania, takiego jak Kaja marki Elior! Wszystko pod ręką Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że łóżko to idealne miejsce do zabawy każdego maluszka. Tam układa swoją kolekcję pluszaków, czy przegląda ulubione książeczki albo uczy się pierwszych fikołków. Nowoczesny kształt łóżka Kaja marki Elior, z zaokrąglonymi krawędziami to świetne rozwią

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Białystok
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Meble dla dzieci w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij