PSY RASOWE I ZWYKŁE KUNDELKI DO ADOPCJI I NA SPRZEDAŻ WIELKIE BAŁÓWKI

Sortowanie: Domyślne
Domyślne
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najstarszych
Od najnowszych

Szukaj

Kategorie

Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Psy - zwierzęta


5 000,00 zł
Wystawiający: Osoba prywatna
Wielkie Bałówki (ogłoszenia warmińsko-mazurskie), 2019-05-21
4 500,00 zł
Wystawiający: Osoba prywatna
Wielkie Bałówki (ogłoszenia warmińsko-mazurskie), 2019-05-21

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!Przeglądasz oferty w kategorii: Psy - zwierzęta ogłoszenia w miejscowości Wielkie Bałówki. Zobacz też wszystkie oferty w dziale ogłoszenia Wielkie Bałówki.

Powyżej znajdziesz najświeższe ogłoszenia dotyczące sprzedaży i adopcji psów. Wśród ogłoszeń znajdziesz zarówno psy rasowe jak również zwykłe kundelki mające w sobie naturalne piękno i wdzięk. Ogłoszenia dodawane są zarówno przez profesjonalnych hodowców jak i zwykłe osoby, których suczka urodziła szczeniaki.

Popularne rasy psów

Małe psy idealne do mieszkania to w szczególności takie rasy jak yorkshire terrier (york), west highland white terrier, chihuahua, pekińczyk, jamnik, czy maltańczyk.

Psy ras średnich i większych cieszące się dużą popularnością to m. in beagle, labrador, cocker spaniel, golden retriever. Ponadto wiele osób szukasz ras psów z bardziej ostrym temperamentem takich jak gończy polski, bokser, amstaf, doberman, rottweiler.

Decydując się na rasowego psa z hodowli warto zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie polskiego związku kynologicznego (ZKWP), będącego członkiem międzynarodowej federacji kynologicznej (FCi - Fédération Cynologique Internationale). Dzięki informacjom tam zawartym dowiemy się m. in. o konkretnych cechach wybranych ras, a także o tym jakie dokumenty powinien mieć pies rasowy.

Dodawanie ogłoszeń

Prowadzisz hodowlę lub właśnie Twoja kochana suczka urodziła szczenięta? Wystaw ogłoszenie na Sprzedawaczu. Sprzedaj lub oddaj za darmo szczeniaka osobie, która się nim zaopiekuje. Zanim oddasz psa upewnij się, że trafi on w dobre ręce.

Uwaga oferty zostały zawężone do lokalizacji: Wielkie Bałówki, woj. warmińsko-mazurskie, pow. nowomiejski, gm. Kurzętnik.

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?