Książki, podręczniki na sprzedaż - ogłoszenia - Wejherowo

Szukaj / Filtruj
Kategorie
Wszystkie
Wszystkie
Wszystkie

Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Książki, podręczniki

Powiadom o nowych ogłoszeniach!
W Pustynii i w Puszczy Henryk Sienkiewicz
zamienię
W pustynii i w puszczy henryk sienkiewicz lektura szkolna - zamienię mam też szaleństwa panny ewy - kornel makuszyński w sam raz...
Oprawa: Miękka • Typ: Szkolne • Stan: Używany • Wystawiający: Osoba prywatna •
Szaleństwa Panny Ewy Kornel Makuszyński Leltura szkolna
zamienię
Szaleństwa panny ewy kornel makuszyński leltura szkolna - zamienię mam też w pustynii i w puszczy henryka sienkiewicza
Oprawa: Miękka • Typ: Szkolne • Stan: Używany • Wystawiający: Osoba prywatna •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

Podręczniki oraz książki nowe i używane wystawione na sprzedaż w Wejherowie. Zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, testy egzaminacyjne i skrypty. Ponadto podręczniki szkolne i akademickie, jak i książki zawodowe i biznesowe.

Ten dział pozwoli Ci się przygotować do egzaminów na studia, matury, jak i klasówek i sprawdzianów szkolnych. Testy i dodatkowe zadania ułatwią zapamiętanie i przyswojenie zdobytej wiedzy, a skrypty pozwolą na lepsze przygotowanie się na zajęcia na studiach.

Skorzystaj także z filtrów w górnej części strony. Wybierz typ i tematykę szukanej książki. Jeśli pamiętasz autora lub wydawnictwo – określi i te wartości. Jeśli natomiast interesują Cię tylko podręczniki z konkretnego roku lub konkretny numer wydania – ogranicz wyniki wyszukiwania tylko do tych pozycji. Materiały edukacyjne obcojęzyczne również łatwo znjadziesz dzięki jednej z opcji wyszukiwania.

Nie znalazłeś podręcznika w Wejherowie? Zobacz ogłoszenia w województwie pomorskim.

Chciałbyś sprzedać swoje ksiązki? Dodaj darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu!

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

Dodaj ogłoszenie

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij