KSIĄŻKI, PODRĘCZNIKI NA SPRZEDAŻ - OGŁOSZENIA - WEJHEROWO

Sortowanie: Domyślne
Domyślne
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najstarszych
Od najnowszych

Szukaj

Kategorie

Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Książki, podręczniki


zamienię
Oprawa: Miękka • Typ: Szkolne
Wejherowo, 2016-09-01
zamienię
Oprawa: Miękka • Typ: Szkolne
Wejherowo, 2016-09-01

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!Podręczniki oraz książki nowe i używane wystawione na sprzedaż w Wejherowie. Zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, testy egzaminacyjne i skrypty. Ponadto podręczniki szkolne i akademickie, jak i książki zawodowe i biznesowe.

Ten dział pozwoli Ci się przygotować do egzaminów na studia, matury, jak i klasówek i sprawdzianów szkolnych. Testy i dodatkowe zadania ułatwią zapamiętanie i przyswojenie zdobytej wiedzy, a skrypty pozwolą na lepsze przygotowanie się na zajęcia na studiach.

Skorzystaj także z filtrów w górnej części strony. Wybierz typ i tematykę szukanej książki. Jeśli pamiętasz autora lub wydawnictwo – określi i te wartości. Jeśli natomiast interesują Cię tylko podręczniki z konkretnego roku lub konkretny numer wydania – ogranicz wyniki wyszukiwania tylko do tych pozycji. Materiały edukacyjne obcojęzyczne również łatwo znjadziesz dzięki jednej z opcji wyszukiwania.

Nie znalazłeś podręcznika w Wejherowie? Zobacz ogłoszenia w województwie pomorskim.

Chciałbyś sprzedać swoje ksiązki? Dodaj darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu!

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?