Książki, podręczniki na sprzedaż - ogłoszenia - Wejherowo

Szukaj / Filtruj
Kategorie
Wszystkie
Wszystkie
Wszystkie

Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Książki, podręczniki

Powiadom o nowych ogłoszeniach!
Szaleństwa Panny Ewy Kornel Makuszyński Leltura szkolna
zamienię
Szaleństwa panny ewy kornel makuszyński leltura szkolna - zamienię mam też w pustynii i w puszczy henryka sienkiewicza
Oprawa: Miękka • Typ: Szkolne •
W Pustynii i w Puszczy Henryk Sienkiewicz
zamienię
W pustynii i w puszczy henryk sienkiewicz lektura szkolna - zamienię mam też szaleństwa panny ewy - kornel makuszyński w sam raz...
Oprawa: Miękka • Typ: Szkolne •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Maseczka antywirusowa, antysmogowa czy przeciwpyłowa?  Czym się różnią maseczki FFP3, FFP2, N95, N100 od masek chirurgicznych?
Sprawdź czym się różnią poszczególne klasy maseczek (FFP3, FFP2 czy N95). Dowiedz jaka maseczka może skutecznie chronić przed wirusami, smogiem i pyłami.
na czasie
Data publikacji: 2020-03-10, Dział: Blog Zdrowie i uroda

Podręczniki oraz książki nowe i używane wystawione na sprzedaż w Wejherowie. Zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, testy egzaminacyjne i skrypty. Ponadto podręczniki szkolne i akademickie, jak i książki zawodowe i biznesowe.

Ten dział pozwoli Ci się przygotować do egzaminów na studia, matury, jak i klasówek i sprawdzianów szkolnych. Testy i dodatkowe zadania ułatwią zapamiętanie i przyswojenie zdobytej wiedzy, a skrypty pozwolą na lepsze przygotowanie się na zajęcia na studiach.

Skorzystaj także z filtrów w górnej części strony. Wybierz typ i tematykę szukanej książki. Jeśli pamiętasz autora lub wydawnictwo – określi i te wartości. Jeśli natomiast interesują Cię tylko podręczniki z konkretnego roku lub konkretny numer wydania – ogranicz wyniki wyszukiwania tylko do tych pozycji. Materiały edukacyjne obcojęzyczne również łatwo znjadziesz dzięki jednej z opcji wyszukiwania.

Nie znalazłeś podręcznika w Wejherowie? Zobacz ogłoszenia w województwie pomorskim.

Chciałbyś sprzedać swoje ksiązki? Dodaj darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu!

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?

Dodaj ogłoszenie