Podręczniki, książki edukacyjne - ogłoszenia - woj. kujawsko-pomorskie

Sortowanie ogłoszeń
Domyślne

Od najtańszych
Od najdroższych

Od najstarszych
Od najnowszych
Domyślne
Szukaj / Filtruj
Kategorie
Szukaj ogłoszeń
Wszystkie
Wszystkie
Wszystkie

Znaleziono 3 ogłoszenia spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Książki, podręczniki

Teorie polityki
15,00 zł
Podręcznik prezentuje problematykę empirycznych teorii politycznych w perspektywie metodologicznej. pozwala uporządkować odpowiedz...
Oprawa: Miękka • Typ: Akademickie • Tematyka: Politologia •
Testy, kartkówki i wiele innych do szkoły podstawowej i szkoły średniej
15,00 zł
oferuję zbiór materiałów dydaktycznych do szkoły podstawowej i szkoły średniej. nowa edycja 2021-2023 das ist deutsch kompakt 7...
Typ: Szkolne • Stan: Używany • Wystawiający: Osoba prywatna •
Webster's pocket business dictionary słownik nowy
35,00 zł
Webster's pocket business dictionary słownik nowy taki jak na zdjęciu wydawnictwo webster's z serii słowników kieszonkowyc...
Oprawa: Miękka • Typ: Zawodowe • Tematyka: Języki obce •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Podręczniki do szkoły podstawowej - o czym pamiętać przed zakupem?
Od kilku lat uczniowie szkół podstawowych mogą korzystać z darmowych podręczników do nauki. Szkoła wypożycza uczniom na rok książki niezbędne do lekcj...
Data publikacji: 2021-07-14, Dział: Blog Edukacja i szkolenia

Najnowsze ogłoszenia nowych i używanych podręczników i książek edukacyjnych. Oferty z całego województwa kujawsko-pomorskiego, w tym między innymi z Bydgoszczy i Brodnicy.

Znajdziesz tu nie tylko podręczniki szkolne i akademickie, ale także biznesowe i zawodowe. Ponadto, skrypty, testy oraz zeszyty ćwiczeń. Materiały do nauki języków obców, przedmiotów ścisłych oraz humanistycznych. Zbiory zadań przygotowujących do egzaminów na studia, matury oraz do testów szkolnych.

Skorzystaj z górnych filtrów i znajdź podręczniki dla siebie. Określ typ i tematykę poszukiwanej pozycji. Znasz autora lub wydawnictwo? Również je podaj. Jeśli ma to być książka obcojęzyczna – zanacz i tę opcje. Jeśli natomiast poszukujesz podręczników ilustrowanych i w twardej oprawie – ogranicz wyszukiwane wyniki tylko do tych parametrów.

Posiadasz niepotrzebne Ci już podręczniki wystaw je za bezpłatnie na Sprzedawaczu!

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij