Podręczniki, książki edukacyjne - ogłoszenia - woj. kujawsko-pomorskie

Szukaj / Filtruj
Kategorie
Wszystkie
Wszystkie
Wszystkie

Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Książki, podręczniki

Powiadom o nowych ogłoszeniach!
Webster's pocket business dictionary słownik nowy
35,00 zł
Webster's pocket business dictionary słownik nowy taki jak na zdjęciu wydawnictwo webster's z serii słowników kieszonkowyc...
Oprawa: Miękka • Typ: Zawodowe • Tematyka: Języki obce •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

Najnowsze ogłoszenia nowych i używanych podręczników i książek edukacyjnych. Oferty z całego województwa kujawsko-pomorskiego, w tym między innymi z Bydgoszczy i Brodnicy.

Znajdziesz tu nie tylko podręczniki szkolne i akademickie, ale także biznesowe i zawodowe. Ponadto, skrypty, testy oraz zeszyty ćwiczeń. Materiały do nauki języków obców, przedmiotów ścisłych oraz humanistycznych. Zbiory zadań przygotowujących do egzaminów na studia, matury oraz do testów szkolnych.

Skorzystaj z górnych filtrów i znajdź podręczniki dla siebie. Określ typ i tematykę poszukiwanej pozycji. Znasz autora lub wydawnictwo? Również je podaj. Jeśli ma to być książka obcojęzyczna – zanacz i tę opcje. Jeśli natomiast poszukujesz podręczników ilustrowanych i w twardej oprawie – ogranicz wyszukiwane wyniki tylko do tych parametrów.

Posiadasz niepotrzebne Ci już podręczniki wystaw je za bezpłatnie na Sprzedawaczu!

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

Dodaj ogłoszenie