Szkolenia i kursy stacjonarne w Warszawie

Szukaj / Filtruj
Kategorie
Wszystkie

Pogoda w Warszawie

Pogoda Warszawa DZISIAJDZISIAJ-1.0°C - 3.0°CPochmurno. Szansa opadów: 20%
Pogoda Warszawa JUTROJUTRO-0.5°C - 4.2°CZachmurzenie zmienne. Szansa opadów: 23%
Pogoda Warszawa POJUTRZEPOJUTRZE1.1°C - 4.6°CPrzelotne opady deszczu. Szansa opadów: 63%
Pogoda Warszawa 2020-01-292020-01-290.7°C - 4.2°CPochmurno. Szansa opadów: 24%
Dane pogodowe dostarcza AccuWeather

Znaleziono 3 ogłoszenia spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Szkolenia, kursy stacjonarne

Powiadom o nowych ogłoszeniach!
Kurs na operatora żurawi wieżowych kat IŻ
1 900,00 zł
Kurs na operatora żurawia wieżowego kat. iż szkolenie na żurawie wieżowe bez ograniczeń!!! celem szkolenia jest teoretyczne i pra...
Certyfikat: Tak • Czas trwania (dni): 7 •
Kurs Chiropraktyki miękkiej
700,00 zł
Kurs chiropraktyki miękkiej kod zawodu 323004 - i moduł 700 zł / 25 godzin dzięki kursowi chiropraktyce miękkiej możliwe jest dok...
Certyfikat: Tak • Czas trwania (dni): 2 •
Szkolenie Intendent
349,00 zł
Zapraszamy na kurs intendent, który odbędzie się w terminie 23 stycznia 2020 roku w centrum warszawy. kurs trwa 1 dzień, 8 godzin...
Profil: Gastronomia • Certyfikat: Tak • Czas trwania (dni): 1 •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Zobacz jak wygląda praca jako operator żurawia budowlanego w Krakowie
Praca jako operator żurawia budowlanego to opłacalny i popularny zawód w Polsce. Wraz z coraz większym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracownik...
Data publikacji: 2018-11-27, Dział: Blog Edukacja

Najnowsze ogłoszenia kursów i szkoleń stacjonarnych w całej Warszawie. Ogłoszenia ze Śródmieścia, Mokotowa, Żoliborza, Bielan i innych lokalizacji.

Kursy podnoszące kwalifikacje, jak i szkolenia dla hobbystów. Dzięki nim nauczysz się wielu ciekawych rzeczy, jak również wzbogacisz swoje CV o istotne aspekty. Wiele z kursów zakończonych jest uznawanymi certyfikatami i dyplomami, co jeszcze pozytywniej wpłynie na Twoją karierę zawodową.

Znajdziesz tu szkolenia z szerokiego zakresu kompetencji. Szkolenia marketingowe, finansowe, informatyczne, BHP, a ponadto dietetyka, kosmetyka i wiele innych. Dodatkowo kursy językowe i specjalistyczne dla kandydatów na różnych poziomach i w różnym wieku.

Kursy stacjonarne pozwolą Ci szybko poszerzyć swoje kompetencje, a zajęcia z w grupie zmobilizują do nauki. Jeśli jednak wolisz przejść szkolenie bez wychodzenia z domu, zapraszamy do działu z kursami i szkoleniami internetowymi.

Zobacz także oferty kursów z całego województwa mazowieckiego, lub jeśli sam zajmujesz się prowadzeniem kursów - dodaj za darmo ogłoszenie na Sprzedawaczu!

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?

Dodaj ogłoszenie