Szkolenia i kursy stacjonarne w Gliwicach

Sortowanie ogłoszeń
Domyślne

Od najtańszych
Od najdroższych

Od najstarszych
Od najnowszych
Domyślne
Szukaj / Filtruj
Kategorie
Szukaj ogłoszeń
Wszystkie

Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.
Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Szkolenia, kursy stacjonarne

Szkolenie z zakresu NLS, Metapathia, Metapathia GR Hunter, 3D, 17D, Bioplasm, Biofilia, Diacom, HDS,
1 800,00 zł
Metapathia (metapatia) - wszystkie wersje metapathia hunter, gr professional,gr clinical, red dragon vector, vector expert dianel,...
Certyfikat: Tak • Czas trwania (dni): 1 • Wystawiający: Osoba prywatna •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Zobacz jak wygląda praca jako operator żurawia budowlanego w Krakowie
Praca jako operator żurawia budowlanego to opłacalny i popularny zawód w Polsce. Wraz z coraz większym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracownik...
Data publikacji: 2018-11-27, Dział: Blog Edukacja i szkolenia

Oferty kursów i szkoleń stacjonarnych w Gliwicach. Ogłoszenia z wielu branż. Znajdziesz tu między innymi kursy informatyczne, księgowe i administracyjne. Ponadto szkolenia z zakresu zdrowia i urody.

To dzięki tym kursom podniesiesz swoje kwalifikacje, jak również nauczysz się nowych rzeczy. Rehabilitacja, masaż, wizaż i dietetyka pozwolą Ci nabyć umiejętności z obszaru zdrowia, a ponadto pozwolą Ci lepiej zadbać także o siebie. Natomiast kursy biznesowe dadzą Ci szansę na znalezienie lepszej pracy i wzbogacenie swojego CV. Dyplomy i certyfikaty, jakie uzyskasz na zakończenie szkoleń potwierdzą dodatkowo nabyte przez Ciebie zdolności.

Znajdziesz tu nie tylko zajęcia płatne, lecz również oferty szkół darmowych – licea dla dorosłych, studia podyplomowe, zaoczne, dziennie i wieczorowe. Ponadto możesz także skorzystać z ogłoszeń z kursami internetowymi, które zaoszczędzą Ci czas.

Pamietaj także by przejrzeć oferty z innych miast na Śląsku – zobacz kursy stacjonarne w Sosnowcu i w Chorzowie lub z całego województwa śląskiego.

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij