Tematyczne dekoracje urodzinowe - trendy 2020

Tematyczne dekoracje urodzinowe - trendy 2020

Dzieci kochają urodziny. W tym wieku nikt nie myśli bowiem jeszcze o upływającym czasie, a wręcz przeciwnie - cieszy się tym dniem, który jest przepełniony radością, zabawą, świętowaniem. Maluchy uwielbiają być także obdarowywane prezentami - i nie ma się co dziwić, jest to bowiem miłe uczucie, które doceniają nie tylko najmłodsi. A gdy wejdzie się do sklepu z zabawkami i zobaczy, jak wiele można ich znaleźć na półkach i jak bardzo są wyszukane i ciekawe - nic dziwnego, że dzieci z tak ogromnym entuzjazmem zabierają się do rozpakowywania prezentów!

Kolejnym miłym aspektem tejże uroczystości jest fakt, że w tym dniu to właśnie maluch jest najważniejszy - i bez wątpienia zdaje sobie z tego sprawę. Cała impreza dotyczy bowiem właśnie jego, co zauważyć można na każdym kroku, a co w dodatku podkreślają specjalne, tematyczne dekoracje urodzinowe dla dzieci. Oprócz funkcji ozdobnej mają one również na celu zaakcentowanie, kogo dotyczy przyjęcie urodzinowe. Dlatego też bardzo często nawiązują one do imienia dziecka lub jego zainteresowań - a że w sklepach takich artykułów można znaleźć coraz więcej, rodziców ogranicza jedynie wyobraźnia!

Dekoracje, które umilą każde przyjęcie!

Dekoracje urodzinowe dla dzieci to artykuły, które z roku na rok stają się coraz bardziej wyszukane, pomysłowe i spersonalizowane. Wachlarz dostępnych na rynku modeli jest coraz szerszy, ponadto powstają również różnego rodzaju niewielkie firmy lub manufaktury specjalizujące się w produkcji właśnie takich dekoracji (na przykład ekologicznych lub wykonanych z określonego surowca, choćby drewna - przedsiębiorcy wprost prześcigają się w coraz to nowych pomysłach).

Podstawową ozdobą, bez której dziecięce przyjęcie urodzinowe nie może się odbyć, są rzecz jasna balony. W tym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się te napełniane helem, wewnątrz których umieszczane są różnorodne ozdoby - sypki brokat, kształty wycinane z papieru, a nawet niewielkie kwiatuszki, jeśli rodzice mają takie życzenie. Oprócz tego dzieci niezmiennie marzą o balonach z wizerunkami ulubionych postaci z kreskówek.

Dekoracje urodzinowe dla dzieci zaczynają również wykraczać poza niegdyś wytyczone ramy. Jeszcze kilka lat wcześniej ozdoby urodzinowe zamykały się w obrębie kolorowych balonów, papierowych, równie kolorowych czapeczek oraz połyskujących serpentyn. Dziś coraz częściej są to na przykład drewniane, ozdobne elementy (jak na przykład duża, drewniana litera, na jaką zaczyna się imię dziecka) stawiane w pomieszczeniu, w którym odbywa się przyjęcie lub ogromne, pluszowe misie pozostawione w różnych miejscach sali. Te ostatnie prócz dekoracji są również wspaniałą rozrywką dla dzieci, rzecz jasna - mogą one na nich przysiąść lub położyć się i odpocząć.

Inne bardzo modne obecnie dekoracje urodzinowe dla dzieci to wieszane pod sufitem papierowe girlandy. Mogą przestawiać różne obiekty - wzory geometryczne (serduszka, kwiatuszki, trójkąciki) czy zwierzątka lub postacie z bajek (dziewczynki bardzo chętnie wybierają jednorożce, a także - coraz częściej - zwierzątka leśne, takie jak choćby sarenki czy zajączki).


Więcej informacji znajdziesz na Pantalerzyk.pl

Data publikacji: 2020-03-21, ostatnia zmiana: 2020-03-19

ZOBACZ OGŁOSZENIA

zabawka dmuchana powietrzem
5,00 zł
Nysa
(woj. opolskie)
Meteyczka w lampionie maly pokoik
90,00 zł
Wyszków
(woj. mazowieckie)
balony na hel na wesela , pompowanie balonów
0,25 zł
Nysa
(woj. opolskie)
Jazda konna- Szkołka jezdziecka
50,00 zł
Żółwin
(woj. mazowieckie)
balony gumowe wzorki  hurt-detal
1,00 zł
Nysa
(woj. opolskie)
Półkolonie Warszawa Pomysł na Wakacje 2020
599,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Zaproszenie na urodziny dziecka
6,00 zł
Konin
(woj. wielkopolskie)
Półkolonie Warszawa Tenisowe Lato 2020
599,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Bramki.eu - Nowa BRAMKA OCHRONNA zabezpieczająca m.in. schody, regulowana szerokość - od producenta
69,99 zł
Oława
(woj. dolnośląskie)
Kocyk krówka z kapturem
30,00 zł
Sosnowiec
(woj. śląskie)
Baby delfi chusteczki pielęgnacyjne x 72 szt.
6,42 zł
Ostrowiec Świętokrzyski
(woj. świętokrzyskie)
Półkolonie Warszawa Tenisowe lato 2020
599,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Kiedy warto udać się do dietetyka dla dzieci?
Żywienie dzieci jest prawdziwym wyzwaniem we współczesnym świecie, w którym jest narażone na spożywanie produktów słabej jakości, pełne cukru oraz sztucznych wypełniaczy. Jeżeli niepokoi cię waga twoj...
Data publikacji: 2020-03-06
Jak dobrać smoczek dla noworodka?
Wyłączne karmienie piersią zalecane jest do 6. miesiąca życia dziecka. WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje taki sposób żywienia, bowiem mleko matki zapewnia wszystkie potrzeby żywienio...
Data publikacji: 2020-02-19
Miękkie i wygodne fotele dla naszych pociech
Jako rodzice chcemy, aby nasze dzieci miały wszystko, co najlepsze. Już od najmłodszych lat staramy się zapewnić im wszystko, czego potrzebują. Wiemy jak ważne jest to, aby prawidłowo się rozwijały i...
Data publikacji: 2020-02-12
Wyjątkowa edukacja bez klas i ławek
Alternatywne metody nauczania są popularne w Japonii, Szwajcarii, Kanadzie i USA. W Polsce wiele osób nie wyobraża sobie innej nauki niż ta, która odbywa się w szkolnej ławce i w przepełnionej klasie....
Data publikacji: 2020-02-10