Wybieramy meble dla dziewczynki

Pokój dla dziewczynki - jak urządzić?

Gdy mówimy o meblach dla dziewczynki, zwykle mamy przed oczyma klasyczne rozwiązania. Choć jednak cieszą się one dużą popularnością, trudno nie zgodzić się z tym, że nie są jedynymi, które powinny nas zainteresować. Meble dla dziewczynki to z pewnością jeden z najważniejszych elementów w należącym do niej pokoju. Zawsze były ważne, do niedawna jednak musieliśmy zmagać się z problemem ich mocno ograniczonego wyboru. Dziś problem ten przestał istnieć. Co więcej, możemy dostać zawrotów głowy od bogactwa, a nie od niedostatku. Nadal w sprzedaży nie brakuje mebli klasycznych, nic nie stoi jednak również na przeszkodzie temu, aby sięgać także po rozwiązania nowoczesne. Co zresztą ciekawe, to właśnie w przypadku tych ostatnich mamy do czynienia z opcją, która jest wybierana najczęściej. Nowoczesne wnętrza nam odpowiadają i niejednokrotnie urządzamy w ten sposób całe mieszkania. Nie ma więc żadnych przeciwwskazań do tego, aby nowoczesny styl wprowadzić także do dziecięcego pokoju.

Białe meble dla dziewczynki

Gdy mówimy o białych meblach w pokoju dziewczynki nie powinniśmy mieć wątpliwości, co do tego, że są one znakomitym wyborem. Biały jest przecież jednym z tych kolorów, o których z powodzeniem można powiedzieć, że pasują do wszystkiego. Wygląda pięknie, a do tego sprawdza się znakomicie, gdy chcemy dobierać do niego dodatki. Białe meble dla dziewczynki to zatem trend cieszący się dużą popularnością. Osoby zainteresowane taką opcją mogą być zatem pewne, że meble takie znajdą w niemal każdym sklepie meblowym. Nie oznacza to, oczywiście, że każde rozwiązanie jest tak samo dobrze. Podczas zakupu warto jest więc zadać sobie pytanie o to, czy mamy do czynienia z rozwiązaniami rzeczywiście atrakcyjnymi. Jeśli wykonano je z wysokiej jakości materiałów, możemy mieć pewność, że zdecydowaliśmy się na inwestycję, która będzie procentować przez lata.

Meble dla dziewczynki i ich rozmiar

Zachwycając się dostępnymi w sklepach meblami dla dziewczynki łatwo jest nam zapomnieć o pewnych ograniczeniach. Okazuje się przy tym, że ograniczenia budżetowe, choć ważne, wcale nie są jedynymi, z jakimi powinniśmy się liczyć. Wcale nie mniej istotne są te z nich, które odnoszą się do metrażu. Pokoje dziecięce w zdecydowanej większości przypadków wcale nie należą do największych. Powinny sprawiać wrażenie lekkich, a tym samym również same meble nie powinny być zbyt wielkie.

Meble do pokoju a wiek właścicielki

Dziś analizując meble do pokoju dziewczynki możemy natknąć się na szeroki wachlarz interesujących rozwiązań. Kryteriów wyboru jest wiele, a jednym z najważniejszych pozostaje wiek dziecka. Meble dla najmłodszych dziewczynek przeważnie składają się z zaledwie kilku elementów, mamy więc do czynienia z komodą, łóżeczkiem i niewielkimi szafkami. W pewnym wieku jednak potrzeby dziecka zaczynają się zmieniać, a od mebli oczekuje się większego rozbudowania. Już sześciolatka będzie przecież potrzebowała miejsca do nauki, w którym będzie się czuć komfortowo. Pewne meble mogą pozostać w pokoju przez lata, nie brakuje jednak i takich, które należy zmieniać.

https://dedekids.pl/products-categories/meble-dla-dziewczynki

Data publikacji: 2020-09-28, ostatnia zmiana: 2021-04-08

ZOBACZ OGŁOSZENIA

shnuggle kosz mojżesza z budką szary
599,00 zł
Piaseczno
(woj. mazowieckie)
bellamy ines elegant white regał
1 091,25 zł
Świdnik
(woj. lubelskie)
kosz mojżesza dreami shnuggle ciemnoszary
803,00 zł
Wyszków
(woj. mazowieckie)
toteme cube szafa
1 411,35 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
bellamy lotta gray regał
839,05 zł
Siemianowice Śląskie
(woj. śląskie)
bellamy pinette szafa
1 498,65 zł
Nowy Targ
(woj. małopolskie)
kosz mojżesza dreami shnuggle ze stojakiem, biały
803,00 zł
Żory
(woj. śląskie)
toteme cube komoda
1 013,65 zł
Zduńska Wola
(woj. łódzkie)
biały kojec dziecięcy na kółkach jonas
499,00 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
marylou - skrzynia na zabawki
557,75 zł
Police
(woj. zachodniopomorskie)
bellamy  toteme botanique regał biały
1 042,75 zł
Tarnowskie Góry
(woj. śląskie)
welurowe krzesło biurowe na kółkach grace vic
578,00 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak wybrać fotel do karmienia? Poznaj najważniejsze zasady
Krzesełko do karmienia to must have każdego rodzica, którego pociecha właśnie kończy 6. miesiąc życia! Dzięki niemu dziecko będzie mogło towarzyszyć całej rodzinie w trakcie posiłków i ułatwi opiekę n...
Data publikacji: 2022-03-14
Najczęstsze choroby wirusowe małych przedszkolaków
Dziecko, które uczęszcza do przedszkola, narażone jest na wiele chorób, od wirusowych po bakteryjne. Jest to całkiem normalne zjawisko, dziecko bowiem nabywa w ten sposób odporność. Wypuszczone ze „st...
Data publikacji: 2021-04-26
Jak ubrać dziecko do przedszkola zimą?
Zima w przedszkolu to taki czas, w którym ubranie naszego dziecka, zajmuje więcej czasu, aniżeli sam czas spędzony na zewnątrz. To także nierzadko frustracja dla rodzica, kiedy nie wie jak ubrać dziec...
Data publikacji: 2020-12-08
Jak dobrać odpowiedni smoczek?
Warto mieć świadomość, że zarówno Światowa Organizacja Zdrowia, jak i eksperci żywieniowi rekomendują karmienie tylko i wyłącznie piersią aż do 6 miesiąca życia dziecka. Młode matki doskonale zdają so...
Data publikacji: 2020-09-10

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij