Rodzaje nadruku na kubkach

W Internecie oraz stacjonarnych sklepach mamy do czynienia z wieloma rodzajami kubków, które świetnie sprawdzają się w roli przedmiotów dla potencjalnych klientów. Jakie gadżety reklamowe są najlepsze? Jakie są techniki tworzenia nadruków na kubkach? O tym dowiesz się z naszego artykułu.

Dlaczego warto zainwestować w gadżety z nadrukiem?

Istnieje wiele sytuacji, gdzie można wykorzystać kubki reklamowe jako świetną promocję swojej marki, jak również wzmocnić i ocieplić współpracę z obecnymi już kontrahentami bądź klientami. Co jeszcze daje zakup kubków z oryginalnym napisem? Jest to przedmiot bardzo funkcjonalny – można go używać zarówno w domu, jak i w pracy, czy nawet na wyjeździe. Dzięki temu nazwa naszej firmy lub motto na nim umieszczone ma szansę trafić do większego grona odbiorców, a to oznacza, że mogą go także zobaczyć potencjalni nowi klienci. Poza tym takie gadżety z logo są z tanie w wykonaniu, dlatego też tak często są wybierane wśród innych przedmiotów. Nie wiesz, jak wyglądają takie prezenty? Sprawdź na przykład kubki reklamowe od Videodruk na ich stronie internetowej.

Jakie rodzaje nadruków są najczęściej stosowane w produkcji kubków reklamowych?

Tak, jak każde gadżety firmowe, również kubki mogą się nieco różnić od siebie, w tym także sposobem umieszczania na nich nadruku. Przedstawiamy najpopularniejsze techniki:

  • sitodruk – polega na przeciskaniu farby przez specjalne urządzenie na powierzchnię kubka. Dzięki temu nadruk jest nie tylko trwały, ale także odporny na jego mycie w zmywarce i dostępny w wielu kolorach.
  • sublimacja – to metoda, która polega na nanoszeniu farby na powierzchnię kubka, a następnie podgrzewaniu go do wysokiej temperatury. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie trwałego i pełno kolorowego nadruku. Jeśli chcesz zobaczyć przykład tej techniki, wejdź na stronę: https://videodruk.pl/kubki-z-nadrukiem-sublimacyjnym.
  • nadruk termiczny – gadżety reklamowe, które powstają w ten sposób, są zabezpieczane specjalnymi foliami, które pod wpływem wysokiej temperatury przylegają do nich. Dzięki temu napis lub nadruk jest odporny na zmywanie.
  • nadruk UV – wykonywany jest przy użyciu specjalnej farby UV, którą naświetla się ultrafioletem. Nadruki tworzone tym sposobie są nie tylko trwałe, ale i precyzyjne.
  • nadruk wodny – jest mniej trwałą techniką, jednak z pewnością wybierają ją osoby, które cenią ekologię. Polega ona na nanoszeniu farb na kubek za pomocą wody.
  • nadruk 3D – jest wykorzystywana do nanoszenia nadruku na kubki ceramiczne w celu uzyskania efektu trójwymiarowego.

Data publikacji: 2024-04-05, ostatnia zmiana: 2024-04-05

ZOBACZ OGŁOSZENIA

kubek dla chłopaka, klubek dla męża, kubek dla narzeczonego
29,99 zł
Otwock
(woj. mazowieckie)
Kubek dla dziadka z imieniem dziadek złota rączka
29,99 zł
Psary
(woj. śląskie)
Kubek duży niebiesko - granatowy
9,00 zł
Radomsko
(woj. łódzkie)
Kubek dla dziadka z imieniem dziadek super dziadek
29,99 zł
Bielsko-Biała
(woj. śląskie)
Uroczy kubek z misiem i kaczuszką :)
7,00 zł
Radomsko
(woj. łódzkie)
kubek motywacyjny na prezent
29,99 zł
Suwałki
(woj. podlaskie)
śmieszny kubek na prezent
29,99 zł
Chruszczobród
(woj. śląskie)
Kubek NA PREZENT
29,99 zł
Inowrocław
(woj. kujawsko-pomorskie)
Kubek dla dziadka z imieniem dziadek super dziadek
29,99 zł
Piaseczno
(woj. mazowieckie)
Kubek
29,99 zł
Gdańsk
(woj. pomorskie)
Kubek dla babci z imieniem - CO BABCIA UGOTUJE TO WSZYSTKIEM SMAKUJE
29,99 zł
Konin
(woj. wielkopolskie)
Kubek dla dziadka z imieniem grzybiarz z powołania
29,99 zł
Bytom
(woj. śląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jakie rolety wybrać na taras?
Planując aranżację przestrzeni tarasowej, jednym z kluczowych elementów, które warto wziąć pod uwagę, są rolety. Wybór odpowiednich rolet na taras to decyzja, która może znacząco wpłynąć na komfort uż...
Data publikacji: 2024-05-28
Ekonomiczny sposób na meble używane - co i dlaczego warto oddać do tapicera?
W bogatej ofercie dostępnych na rynku mebli znajdziecie wiele puf, foteli, krzeseł czy kanap wypoczynkowych obitych materiałem. Tapicerowane meble wyglądają efektownie i są komfortowe, nadają też wnęt...
Data publikacji: 2024-05-26
Basen stelażowy - najlepsze rozwiązanie na letni wypoczynek
Basen stelażowy to świetna okazja, aby stworzyć miejsce do pływania i relaksu na własnym podwórku. W tym artykule omówimy, dlaczego warto kupić basen stelażowy.
Data publikacji: 2024-05-24
Liczy się nie tylko komfort i bezpieczeństwo - jak wybrać meble do pokoju seniora?
Urządzanie mieszkania większości z nas kojarzy się z kupowaniem nowoczesnych mebli dla młodych małżeństw lub aranżowaniem przytulnych przestrzeni dla niemowląt czy dzieci w wieku szkolnym. Tymczasem w...
Data publikacji: 2024-05-24