Rodzaje elektrycznych kluczy udarowych

Rodzaje elektrycznych kluczy udarowych

Elektryczne klucze udarowe znajdują coraz szersze zastosowanie przy realizacji prac montażowych i instalacyjnych w różnych gałęziach przemysłu. Urządzenia tego typu są dostępne w kilku wersjach, które różnią się budową i przeznaczeniem. Kompaktowe zakrętarki udarowe przypominają budową typowe elektronarzędzia. Wygodna rękojeść daje możliwość swobodnego operowania mocnym narzędziem. Urządzenia dostępne są zarówno w wersji z zasilaniem akumulatorowym, jak i sieciowym.

Udarowe grzechotki elektryczne

Oprócz standardowych zakrętarek dostępne są także elektryczne kątowe klucze udarowe w oraz typowych grzechoteki. Fachowcy mogą wybierać pomiędzy urządzeniami kompaktowymi i subkompaktowymi, które sprawdzają się przy realizacji prac w miejscach trudno dostępnych i w przestrzeni, w której brakuje miejsca na to, żeby manewrować narzędziem. Klucze udarowe z powodzeniem zastępują ręczne grzechotki i dają możliwość szybszego oraz bardziej precyzyjnego demontowania i dokręcania połączeń. Urządzenia tego typu to idealne wyposażenie dla różnego rodzaju warsztatów mechanicznych, które zajmują się serwisem maszyn i pojazdów. Klucze udarowe w wersji z zasilaniem akumulatorowym to też wygodny sprzęt dla mobilnych serwisantów i mechaników.

Napęd elektrycznych kluczy udarowych

Elektryczne klucze udarowe dostępne są w kilku wersjach. Narzędzia różnią się zaawansowaniem technologicznym poszczególnych komponentów. Jednym z ważniejszych jest napęd klucza. Nowoczesne modele są wyposażone w wydajne i trwałe silniki bezszczotkowe, podczas gdy w urządzeniach starszego typu montowane są silniki tradycyjne. Nowsze silniki oferują większą moc i wydajność przy niższej masie i mniejszych rozmiarach. Ponadto, są bardziej odporne na wysokie temperatury i lepiej odprowadzają ciepło. Dzięki temu klucze udarowe, w których zostały zastosowane są trwalsze. Oprócz tego zużywają mniej energii, co wpływa korzystnie szczególnie na ich wydajność.

Zasilanie elektrycznych kluczy udarowych

Warto wiedzieć, że elektryczne klucze udarowe dostępne są w dwóch wariantach zasilania. Można wybierać pomiędzy urządzeniami zasilanymi z sieci, jaki i modelami akumulatorowymi. Wydajne nowoczesne wieloogniwowe baterie w połączeniu z nowoczesnymi oszczędnymi i mocnymi silnikami elektrycznymi to doskonałe rozwiązanie, które znacznie rozszerza zastosowanie kluczy akumulatorowych. Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość monitorowania parametrów pracy klucza z poziomu aplikacji mobilnej.

Monitoring parametrów pracy i korekta ustawień klucza udarowego

Zaawansowane modele mogą łączyć się przez bluetooth z urządzeniami mobilnymi, na których zainstalowano odpowiednią aplikację. Na podstawie danych można modyfikować ustawienia parametrów pracy klucza tak, aby dostosować ustawienia momentu i prędkości obrotowej do typowego obciążenia. Użytkownik może zaprogramować 4 ustawienia i modyfikować je w dowolnej chwili.

https://istools.pl/produkty/elektronarzedzia/klucze-udarowe-i-zakretarki,2,3919

Data publikacji: 2020-10-12, ostatnia zmiana: 2020-10-12

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Alveus Zlewozmywak granitowy CADIT 40, szary
908,00 zł
Jasło
(woj. podkarpackie)
Ravanson KLIMATOR PRZENOŚNY KR-1011
328,00 zł
Inowrocław
(woj. kujawsko-pomorskie)
wyciągarka linowa uciąg 2 tony (2 tryby) mar-pol
49,00 zł
Szczecin
(woj. zachodniopomorskie)
zestaw otwornic diamentowych 6 - 68 mm - zestaw 12 el geko
539,00 zł
Rypin
(woj. kujawsko-pomorskie)
Fibaro Czujnik otwarcia/zamk. dzrzwi/okno 2 czekolada
187,54 zł
Rzeszów
(woj. podkarpackie)
miara zwijana taśma z blokadą 5mx19mm metrówka falon-tech
9,99 zł
Koszalin
(woj. zachodniopomorskie)
klucze do filtrów oleju nasadowe 30 sztuk geko
205,00 zł
Olsztyn
(woj. warmińsko-mazurskie)
Bateria OMNIRES Albany AB1450 Inox
297,00 zł
Łódź
(woj. łódzkie)
poziomica laserowa do płytek laser kątowy 2 linie geko
49,00 zł
Sochaczew
(woj. mazowieckie)
akumulator agm 12v 40ah bezobsługowy volt polska
369,00 zł
Wodzisław Śląski
(woj. śląskie)
Bateria FALA Soria 75764 Chrom
244,00 zł
Bydgoszcz
(woj. kujawsko-pomorskie)
Budowa , event , toje
169,00 zł
Gorzów Wielkopolski
(woj. lubuskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak wybrać najlepszą mieszankę traw do założenia trawnika?
Wybór odpowiedniej mieszanki traw nie jest taki prosty, różnią się one między sobą zarówno składem, jak i przeznaczeniem. Wybierając nasiona trawy na przydomowy trawnik, warto wziąć pod uwagę ich właś...
Data publikacji: 2022-05-24
Pomidory w domowym ogródku
Domowy ogródek to nie tylko rośliny ozdobne. Często pojawiają się w nich warzywa. Zwłaszcza w ostatnich latach, gdy coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zdrowe odżywianie. Jednym...
Data publikacji: 2022-05-24
Brzoskwinie w amatorskiej uprawie - jak sobie radzić z chorobami?
Brzoskwinie stały się bardzo popularnymi drzewami owocowymi, które z powodzeniem można uprawiać na terenie kraju. Brzoskwinia wymaga gleby ciepłej, żyznej, a stanowisko powinno być osłonięte, aby rośl...
Data publikacji: 2022-05-23
Jak wybrać najlepszy stolik kawowy?
Stolik kawowy to niezbędny element w każdym salonie. Powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny – tak, aby dopełniał całą aranżację tego pomieszczenia oraz by pasował do stylu pokoju dz...
Data publikacji: 2022-05-18

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij