Osprzęt elektroinstalacyjny Legrand Niloe – przystępność i nowoczesność w atrakcyjnej cenie

Osprzęt elektroinstalacyjny Legrand Niloe – przystępność i nowoczesność w atrakcyjnej cenie

Nowatorskie, wygodne rozwiązania towarzyszą nam praktycznie wszędzie. Nie inaczej jest w przypadku gniazdek i kontaktów, stanowiących podstawę każdej instalacji elektrycznej. Stylowy wygląd, dzięki któremu osprzęt staje się częścią wystroju wnętrz, uchodzą obecnie za reprezentanta nowych standardów na rynku. To samo dotyczy wygodniejszego montażu, niewymagającego od nas użycia skomplikowanych narzędzi.

Nowatorskie, wygodne rozwiązania towarzyszą nam praktycznie wszędzie. Nie inaczej jest w przypadku gniazdek i kontaktów, stanowiących podstawę każdej instalacji elektrycznej. Stylowy wygląd, dzięki któremu osprzęt staje się częścią wystroju wnętrz, uchodzą obecnie za reprezentanta nowych standardów na rynku. To samo dotyczy wygodniejszego montażu, niewymagającego od nas użycia skomplikowanych narzędzi.

Nie dziwi więc fakt, że wiodący producenci oferują możliwość wyboru spośród wielu zróżnicowanych serii produktów. Do najciekawszych możliwości należy obecnie seria Legrand Niloe, dostępna w specjalistycznych sklepach, takich jak iGniazdka. Atrakcyjne ceny, bardzo duży wybór osprzętów oraz nowatorskie technologie sprawiają, że nad zakupem produktów Niloe powinien zastanowić się każdy planujący zakup lub modernizację gniazd i kontaktów.

Montaż według uznania

Jedną z największych zalet serii Legrand Niloe jest prosty i szybki montaż. Zależnie od naszych potrzeb i preferencji, osprzęty te mogą być zainstalowane zarówno na wkrętach, jak i pazurkach. Na szczególną uwagę zasługują tu również wymiary każdego z urządzeń, dzięki którym z łatwością dopasujemy je do instalacji. Sam uchwyt montażowy został usztywniony i wzbogacony o izolację, czyniąc tym samym umieszczanie kontaktu lub gniazdka prostym i bezpiecznym procesem. Producent nie zapomniał również o komfortowych automatycznych zaciskach dla kontaktów oraz wysokiej klasy zaciskach śrubowych w przypadku gniazdek. Rozwiązania te sprawiają, że montaż osprzętów Niloe zajmuje niewiele czasu, zaś dzięki dostępnym wariantom ramek, gniazdka możemy umieszczać zarówno poziomo, jak i pionowo.

Estetyka i zróżnicowanie

Gniazdka i kontakty z serii Legrand Niloe to także szeroki wybór dostępnych modeli osprzętów, obejmujących, chociażby gniazdka internetowe w kilku wariantach kolorystycznych. W drugim przypadku biały element centralny możemy otoczyć ramką nie tylko białą ramką, ale również kremową, popielatą lub czerwoną. Dzięki temu zakupiony kontakt może zostać dopasowany do koloru ścian lub tapet w danym pomieszczeniu. Ciemniejsze niestandardowe kolory połączone z prostotą wyglądu, sprawia, że osprzęty Niloe znakomicie sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Rozbudowa instalacji z osprzętami Niloe

Chociaż nie każdy z nas może sobie pozwolić na zakup w pełni inteligentnego domu, nie oznacza to, że rozwiązania tego typu są całkowicie poza naszym zasięgiem. Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup pojedynczych urządzeń, takich jak ściemniacze oświetlenia. Oprócz większego komfortu technologie te pozwalają nam na obniżenie rachunków za energię. Także i Legrand Niloe otwiera przed nami możliwość wygodnej modernizacji domowej instalacji. Dzięki obsłudze bezprzewodowej komunikacji radiowej ZigBee nie ma konieczności ponownego, kosztownego rozkuwania wykończonych już ścian. Rozwiązanie to sprawia, że nawet lokatorzy starszych budynków mogą w wygodny sposób uczynić swoją domową instalację bardziej ekologiczną.

https://igniazdka.pl/pl/c/Legrand-Niloe/284

Data publikacji: 2021-09-28, ostatnia zmiana: 2021-09-28

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Gniazdo antenowe Schneider Asfora EPH3300169 RTV końcowe 1dB brązowe - wysyłka w 24h
54,99 zł
Poznań
(woj. wielkopolskie)
Gniazdo telefoniczne i komputerowe Schneider Sedna SDN5100168 RJ11 i RJ45 UTP kategoria 5e satynowe
103,79 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
Gniazdo antenowe Schneider Sedna SDN3201623 TV końcowe 1dB kremowe
64,18 zł
Koszalin
(woj. zachodniopomorskie)
Gniazdo komputerowe i telefoniczne Legrand Niloe / Niloe Selection 764572 RJ11 + RJ45 kategoria 6 UT
69,88 zł
Kielce
(woj. świętokrzyskie)
Gniazdo antenowe Karlik Deco 28DG6K RTV końcowe w szeregu gniazd przelotowych 6dB abonenckie grafito
63,12 zł
Rzeszów
(woj. podkarpackie)
Gniazdo komputerowe Schneider Asfora EPH4700121 pojedyncze RJ45 kategoria 6 UTP z ramką białe - wysy
75,88 zł
Gdańsk
(woj. pomorskie)
Puszka natynkowa Karlik Deco/Mini 8DPU-1 pojedyncza składana złota metalik
16,72 zł
Kielce
(woj. świętokrzyskie)
Gniazdo pojedyncze Schneider Asfora EPH2800423 z uziemieniem z ramką czerwono-kremowe - wysyłka w 24
12,44 zł
Grudziądz
(woj. kujawsko-pomorskie)
Gniazdo telefoniczne Schneider Sedna SDN4101170 pojedyncze RJ11 grafitowe
44,60 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)
Gniazdo antenowe Schneider Sedna SDN3201668 TV końcowe 1dB satynowe
61,12 zł
Suwałki
(woj. podlaskie)
Gniazdo podwójne Schneider Sedna SDN3000470 z uziemieniem schuko z przesłonami zintegrowane z ramką
52,34 zł
Opole
(woj. opolskie)
Gniazdo komputerowe Schneider Sedna SDN4500121 pojedyncze RJ45 kategoria 5e STP białe - wysyłka w 24
94,19 zł
Włocławek
(woj. kujawsko-pomorskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Podwyżki prądu - jak oszczędzać prąd?
Przyszły trudne czasy i to stwierdzenie nie jest żadnym truizmem. Inflacja, wojna na Ukrainie, dezinformacja, kryzys gospodarczy, pandemia. Borykamy się z problemami, o których nam się nie śniło. Wiad...
Data publikacji: 2022-11-24
Jak sobie ułatwić szybki remont?
Kupiłeś właśnie mieszkanie do remontu? A może znudził Ci się wystrój Twojego obecnego mieszkania? Coś w nim Ci nie odpowiada? Coś się zepsuło? Wszystko wygląda na stare i zużyte? A może po prostu potr...
Data publikacji: 2022-11-22
Jakie są najmodniejsze stoliki do sypialni?
Praktyczny i stylowy stolik do sypialni zupełnie odmieni wygląd tego pomieszczenia. Z jego pomocą nareszcie zyskasz miejsce na kwiaty, figurki, książki czy po prostu zagospodarujesz wolną przestrzeń....
Data publikacji: 2022-11-07
Jak dobrać drzwi wewnętrzne?
Drzwi wewnętrzne są jednym z najważniejszych elementów wykończeniowych w mieszkaniach i domach. Ich wygląd w dużej mierze wpływa na estetykę całego pomieszczenia. Dlatego też wybór drzwi wewnętrznych...
Data publikacji: 2022-09-16

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij