Mini Basen z hydromasażem - instalacja i opis co ile kosztuje

Mini Basen z hydromasażem - instalacja i opis co ile kosztuje

Ze względu na rosnące ceny nieruchomości w centrach miast można zauważyć rosnące zainteresowanie działkami położonymi na obrzeżach lub poza aglomeracjami miejskimi. Takie rozwiązanie, w zależności od odległości od miejsca i systemu pracy, może być ciekawą alternatywą dla mieszkań. Posiadanie domu wraz z nawet niewielką działką otwiera wiele ciekawych możliwości zagospodarowania przestrzeni.


Ogród XXI wieku

Różnego rodzaju roślinność - drzewa iglaste, liściaste, egzotyczne, a także kwiaty, bluszcze czy efektownie skonstruowane pergole stały się znakiem rozpoznawczym nowoczesnych ogrodów. Instalacje wodne to kolejna niezwykle imponująca propozycja dla osób szukających niebanalnych rozwiązań. Zbiorniki wodne, strumyki, kurtyny, czy specjalnego rodzaju aparatura może stanowić powód do podziwu. Możliwości zagospodarowania ogrodu XXI wieku są ograniczone jedynie fantazją i finansami.

Przydomowe Jaccuzi

Jednym z elementów nieszablonowego wyposażenia przydomowej działki jest basen z hydromasażem. To idealne rozwiązanie dla osób chcących doświadczyć chwil relaksu w zaciszu domowego ogrodu. Wbrew pozorom uruchomienie przydomowej strefy relaksu nie jest specjalnie skomplikowane, choć wymaga staranności i odrobiny uwagi.Przy instalacji jaccuzi warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nie oznacza to jednak, że możemy zlekceważyć ten temat. Warto wcześniej się do tego przygotować. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza strefa relaksu zostanie zamontowana w 100% zgodnie z instrukcją i oczekiwaniami. Po pierwsze trzeba uwzględnić sposób transportu naszego jaccuzi, miejsce wyładunku i niezbędną pomoc w transporcie wanny w miejsce docelowe. Podłoże, gdzie zamontujemy basen, musi być stabilne i utrzymać ciężar urządzenia. Musimy mieć także możliwość napełniania basenu wodą, oraz jej spuszczania. Może to wymagać utworzenia lub zmodyfikowania instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Warto także wziąć pod uwagę podpięcie jaccuzi pod oddzielny obwód elektryczny.


Najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku zapewniają niezwykłą oszczędność w użytkowaniu. Jaccuzi ogrodowe topowych marek wykorzystują systemy potrójnej izolacji. Zapewnia to znakomitą barierę cieplną i chroni przed niskimi temperaturami nawet w zimowe wieczory. O naszą kieszeń dba też wykorzystanie odpowiednio przystosowanej obudowy, rur, a także wykonanej z włókna szklanego maty zamontowanej przy ziemi. Dzięki takim nowatorskim rozwiązaniuom koszty utrzymania optymalnej temperatury wody wahają się w granicach od ok. 100 zł w lecie do ok. 200 - 300 zł w chłodne, zimowe dni. Do utrzymania higieny wody wymagane są też specjalne preparaty. Całkowity koszt takich środków powinien zamknąć się w ok. 100 zł miesięcznie.


Spa Ogrodowe


Przydomowy Mini Basen z hydromasażem to prawdziwe urządzenie XXI wieku. Będzie stanowił efektowny element kompozycji ogrodowej i wzbudzi zachwyt wśród najbardziej wybrednych gości. Dodatkowo będzie zapewniał bezcenne w dzisiejszych czasach wsparcie w walce z bólami kręgosłupa i ogólnym przemęczeniem. Już kilkuminutowa sesja hydromasażu pomoże poradzić sobie ze stresem, a także skutecznie wesprze walkę z przewlekłym zmęczeniem, czy bezsennością. To wszystko sprawia że umieszczone na naszej działce lub tarasie jaccuzi jest zdecydowanie warte swojej ceny.

Data publikacji: 2019-08-20, ostatnia zmiana: 2019-08-27

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Nowy Basen poliestrowy 8,25 x 3,10 x 1,55 m z wyposażeniem!
20 600 zł
Antoniówka
(woj. mazowieckie)
Zraszacz oscylacyjny ECONOMIC ideal
29,02 zł
Lublin
(woj. lubelskie)
Gorąca beczka, balia kąpielowa, basen, spa
6 200,00 zł
Suwałki
(woj. podlaskie)
Balia kąpielowa, gorąca beczka, piec wewnętrzny
6 200,00 zł
Suwałki
(woj. podlaskie)
Półka do wózka duńskiego na kwiaty/warzywa 1255x540
15,00 zł
Brzeźno
(woj. wielkopolskie)
Spalinowa, plecakowa dmuchawa do liści o dużej wydajności
1 500,00 zł
Izdebki
(woj. podkarpackie)
Basen poliestrowy 6,00m x 3,00m x 1,40m NOWY! z wyposażeniem
13 400 zł
Antoniówka
(woj. mazowieckie)
Zraszacz pistoletowy SHOWER Cellfast
14,21 zł
Lublin
(woj. lubelskie)
Zadaszenie PRESTIGE 6 - 3,72 m szer wewn x 6,58 m dł wewn
16 500 zł
Antoniówka
(woj. mazowieckie)
OPRYSKIWACZ elektryczny  wózkowy model polexim80E: pojemność zbiornika 80 l, 14-22l/min,silnik 3kW
4 900,00 zł
Izdebki
(woj. podkarpackie)
Zadaszenie PRESTIGE 7 - 3,97 m szer wewn. x 7,58 m dł wewn.
20 500 zł
Antoniówka
(woj. mazowieckie)
Nowy Basen poliestrowy 7,20 x 3,10 x 1,55 m z wyposażeniem!
17 600 zł
Antoniówka
(woj. mazowieckie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Typy gleby, a wymagania roślin
Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek uprawy roślin, należy uzyskać wiedzę o warunkach gleby, jaka znajduje się w naszym ogrodzie. Jest to niezwykle ważne, gdyż to od nich zależy rozwój czy odpowiedni wzro...
Data publikacji: 2020-02-20
Materace dla osób z nadwagą - które modele są najlepsze?
Sen jest bardzo ważny w naszym codziennym życiu i może zagwarantować zdrowie i dobre samopoczucie. Wybierając materac 160x200, warto dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań sylwetki,...
Data publikacji: 2020-01-30
Pościel i mała sypialnia
Sypialnia to miejsce, w którym zmęczony po całym dniu pracy człowiek powinien znaleźć ukojenie.
Data publikacji: 2020-01-27
Nawozy Kava - idealny prezent dla miłośnika ogrodnictwa
Wybierając odpowiedni prezent dla solenizanta, warto kierować się jego zainteresowaniami i fascynacjami. Ogrodnictwo jest dziedziną, która zbiera coraz większe grono miłośników zieleni i pielęgnacji r...
Data publikacji: 2020-01-07