Mini Basen z hydromasażem - instalacja i opis co ile kosztuje

Mini Basen z hydromasażem - instalacja i opis co ile kosztuje

Ze względu na rosnące ceny nieruchomości w centrach miast można zauważyć rosnące zainteresowanie działkami położonymi na obrzeżach lub poza aglomeracjami miejskimi. Takie rozwiązanie, w zależności od odległości od miejsca i systemu pracy, może być ciekawą alternatywą dla mieszkań. Posiadanie domu wraz z nawet niewielką działką otwiera wiele ciekawych możliwości zagospodarowania przestrzeni.


Ogród XXI wieku

Różnego rodzaju roślinność - drzewa iglaste, liściaste, egzotyczne, a także kwiaty, bluszcze czy efektownie skonstruowane pergole stały się znakiem rozpoznawczym nowoczesnych ogrodów. Instalacje wodne to kolejna niezwykle imponująca propozycja dla osób szukających niebanalnych rozwiązań. Zbiorniki wodne, strumyki, kurtyny, czy specjalnego rodzaju aparatura może stanowić powód do podziwu. Możliwości zagospodarowania ogrodu XXI wieku są ograniczone jedynie fantazją i finansami.

Przydomowe Jaccuzi

Jednym z elementów nieszablonowego wyposażenia przydomowej działki jest basen z hydromasażem. To idealne rozwiązanie dla osób chcących doświadczyć chwil relaksu w zaciszu domowego ogrodu. Wbrew pozorom uruchomienie przydomowej strefy relaksu nie jest specjalnie skomplikowane, choć wymaga staranności i odrobiny uwagi.Przy instalacji jaccuzi warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nie oznacza to jednak, że możemy zlekceważyć ten temat. Warto wcześniej się do tego przygotować. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza strefa relaksu zostanie zamontowana w 100% zgodnie z instrukcją i oczekiwaniami. Po pierwsze trzeba uwzględnić sposób transportu naszego jaccuzi, miejsce wyładunku i niezbędną pomoc w transporcie wanny w miejsce docelowe. Podłoże, gdzie zamontujemy basen, musi być stabilne i utrzymać ciężar urządzenia. Musimy mieć także możliwość napełniania basenu wodą, oraz jej spuszczania. Może to wymagać utworzenia lub zmodyfikowania instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Warto także wziąć pod uwagę podpięcie jaccuzi pod oddzielny obwód elektryczny.


Najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku zapewniają niezwykłą oszczędność w użytkowaniu. Jaccuzi ogrodowe topowych marek wykorzystują systemy potrójnej izolacji. Zapewnia to znakomitą barierę cieplną i chroni przed niskimi temperaturami nawet w zimowe wieczory. O naszą kieszeń dba też wykorzystanie odpowiednio przystosowanej obudowy, rur, a także wykonanej z włókna szklanego maty zamontowanej przy ziemi. Dzięki takim nowatorskim rozwiązaniuom koszty utrzymania optymalnej temperatury wody wahają się w granicach od ok. 100 zł w lecie do ok. 200 - 300 zł w chłodne, zimowe dni. Do utrzymania higieny wody wymagane są też specjalne preparaty. Całkowity koszt takich środków powinien zamknąć się w ok. 100 zł miesięcznie.


Spa Ogrodowe


Przydomowy Mini Basen z hydromasażem to prawdziwe urządzenie XXI wieku. Będzie stanowił efektowny element kompozycji ogrodowej i wzbudzi zachwyt wśród najbardziej wybrednych gości. Dodatkowo będzie zapewniał bezcenne w dzisiejszych czasach wsparcie w walce z bólami kręgosłupa i ogólnym przemęczeniem. Już kilkuminutowa sesja hydromasażu pomoże poradzić sobie ze stresem, a także skutecznie wesprze walkę z przewlekłym zmęczeniem, czy bezsennością. To wszystko sprawia że umieszczone na naszej działce lub tarasie jaccuzi jest zdecydowanie warte swojej ceny.

Data publikacji: 2019-08-20, ostatnia zmiana: 2019-08-27

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Osłonka doniczka ø155 mm magnolia - biała - lamela
5,99 zł
Lubin
(woj. dolnośląskie)
SMOBY Zjeżdżalnia XS 90 cm
135,24 zł
Gdańsk
(woj. pomorskie)
Kubełkowa huśtawka dziecięca kosmos - Berma
238,00 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
Drewniana donica ogrodowa z siedziskiem - Romda
698,00 zł
Ostrowiec Świętokrzyski
(woj. świętokrzyskie)
basen stalażowy ogrodowy pompa cały zestaw 366x76
879,00 zł
Bielsko-Biała
(woj. śląskie)
Czarna kanapa ogrodowa z poduszkami - Kamara
1 438,00 zł
Olsztyn
(woj. warmińsko-mazurskie)
Szara welwetowa huśtawka dziecięca 3w1 - Zelma
218,00 zł
Rzeszów
(woj. podkarpackie)
Ławka ogrodowa z okuciem w romby - Ligurio
488,00 zł
Zabrze
(woj. śląskie)
Nawóz w piance do storczyków - 250 ml agrecol
23,99 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)
Szara huśtawka dla dzieci królik  -  Delia
368,00 zł
Bydgoszcz
(woj. kujawsko-pomorskie)
Duży dwuosobowy szary leżak do ogrodu z baldachimem - Martes
728,00 zł
Jaworzno
(woj. śląskie)
Wodoodporna huśtawka dziecięca kwiatki - Beti
238,00 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak wybrać najlepszą mieszankę traw do założenia trawnika?
Wybór odpowiedniej mieszanki traw nie jest taki prosty, różnią się one między sobą zarówno składem, jak i przeznaczeniem. Wybierając nasiona trawy na przydomowy trawnik, warto wziąć pod uwagę ich właś...
Data publikacji: 2022-05-24
Pomidory w domowym ogródku
Domowy ogródek to nie tylko rośliny ozdobne. Często pojawiają się w nich warzywa. Zwłaszcza w ostatnich latach, gdy coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest zdrowe odżywianie. Jednym...
Data publikacji: 2022-05-24
Brzoskwinie w amatorskiej uprawie - jak sobie radzić z chorobami?
Brzoskwinie stały się bardzo popularnymi drzewami owocowymi, które z powodzeniem można uprawiać na terenie kraju. Brzoskwinia wymaga gleby ciepłej, żyznej, a stanowisko powinno być osłonięte, aby rośl...
Data publikacji: 2022-05-23
Jak wybrać najlepszy stolik kawowy?
Stolik kawowy to niezbędny element w każdym salonie. Powinien być nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny – tak, aby dopełniał całą aranżację tego pomieszczenia oraz by pasował do stylu pokoju dz...
Data publikacji: 2022-05-18

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij