Oferta drewnianych domków całorocznych - Eko Architektura

Drewniane domki całoroczne.

Eko Architektura jest firmą, która podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Mamy na uwadze jego zadowolenie ze korzystania z naszej oferty. Projektujemy i produkujemy drewniane domki całoroczne, które wiążą się ze zdrowiem. Można zapytać, dlaczego właśnie wiążą się one ze zdrowiem. Jest ono dla nas kluczowe, dbamy o środowisko i o zadowolenie klientów - zarówno zadowolenie z samej inwestycji oraz z wysokiej jakości wykonania naszych domków.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ludzi, którzy chcą zamieszkać w miejscu współpracującym z naturą i nie szkodzącym jej. Nasze całoroczne domki są tworzone z drewna iglastego. Zawiera ono zatem wiele olejków eterycznych, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Nasi klienci, którzy pragną zamieszkać w tego typu domku, mogą liczyć na poprawę funkcjonowania układu oddechowego. Jest to również rewelacyjne rozwiązanie dla alergików, ponieważ drewno iglaste nie sprzyja unoszeniu się kurzowi.

Można powiedzieć, że jednym z głównych czynników, który przyciąga nowych klientów, jest materiał służący do produkcji naszych domków. Każdy człowiek, który zamieszkuje dom stworzony z drewna, jest odprężony, ma poprawione samopoczucie oraz cały układ nerwowy. Drugim ważnym czynnikiem jest cena naszych drewnianych domków całorocznych. Ciągle staramy się śledzić konkurencję, by proponować naszym klientom najrozsądniejszą cenę.

Uważamy, że proporcja ceny do jakości wykonania sprawuje się u nas wyśmienicie. Oferujemy w korzystnej cenie jakość premium. Wszystkie montowane w naszych domkach drzwi czy okna są produktami, które wzoruje najwyższa klasa. Ponadto sprzedawane przez nas projekty są realizowane w bardzo szybkim czasie. Jesteśmy otwarci na modyfikacje naszych projektów, ponieważ chcemy, by każdy klient był całkowicie zadowolony ze swojego zakupu.

Czy oferowany przez Państwa domek może wybudować każdy? Jak wygląda sprawa z pozwoleniem na budowę?

Jak to bywa w budownictwie, istnieją pewne zasady. Każdy może wybudować domek bez pozwolenia, jeśli nie przekracza on 35 m2.

  • Wolnostojący parterowy budynek gospodarczy (czy garaż, altanę, przydomowy ganek), nie przekraczający 35 m2, można postawić bez zezwolenia, jeśli liczba takich obiektów nie przekracza dwóch na jednej działce do 500 m2.
  • Wolnostojący parterowy budynek rekreacji indywidualnej, nie przekraczający 35 m2, można postawić bez zezwolenia, jeśli liczba takich obiektów nie przekracza jednego na jednej działce do 500 m2.

Mimo że zezwolenia na budowę nie potrzeba, to należy wybrać się do urzędu lub starostwa powiatowego, by złożyć odpowiednie dokumenty. Dokumenty te są ważne przez dwa lata od ich złożenia. Po minięciu tego czasu i niezrealizowaniu projektu, należy ponownie wybrać się do urzędu lub starostwa powiatowego, by złożyć wymagane dokumenty na nowo.

Czego klienci mogą spodziewać się po drewnianym domku całorocznym?

Moja odpowiedź - wszystkiego. Drewniany domek całoroczny ma doprowadzoną wodę i kanalizację. Można doprowadzić także gaz po uzyskaniu odpowiedniego zezwolenia. Ocieplenie takiego budynku również jest możliwe. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by domek wzorowała wysoka jakość wykonania, która zadowoli jego mieszkańców. Ze swojej strony dajemy gwarancję na poszczególne elementy budowli. Wszystkie uszkodzone części, które nie zostały jeszcze zamontowane, podlegają gwarancji. Okna i drzwi to gwarancja dwuletnia, odkryte drewniane elementy to gwarancja pięciu lat, a ukryte drewniane elementy to gwarancja dziesięciu lat.

Data publikacji: 2020-07-13, ostatnia zmiana: 2020-07-13

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Obrzeże cheapgarden 4,5cm - 24mb + 72 szpilki
96,00 zł
Lębork
(woj. pomorskie)
Szklarnia z poliwęglanu 211x405 cm greenhouse ogrodowa
1 699,00 zł
Lubowidz
(woj. pomorskie)
Palisada ogrodowa palgarden zielona 25 cm
2,70 zł
Opole
(woj. opolskie)
Palisada obrzeże ogrodowe antracyt 79 cm stonepalisade
6,90 zł
Jaworzno
(woj. śląskie)
Obrzeże cheapgarden 4,5 x 100 cm + 3 szpilki
4,50 zł
Paczkowo
(woj. wielkopolskie)
Obrzeże trawnikowe palisgarden zielone 3 m
27,00 zł
Ruda Śląska
(woj. śląskie)
Altany i domki letniskowe drewniane
8 000,00 zł
Ostrołęka
(woj. mazowieckie)
Folia czarna izolacyjna ldpe 300 - 6x1 m
6,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Tunel foliowy 200 cm x 350 cm (7,0 m2) biały
399,00 zł
Bydgoszcz
(woj. kujawsko-pomorskie)
Donica kompozytowa 60x60x43
450,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Plandeka niebieska 70 g/m2 - 10x14 m
133,00 zł
Łowicz
(woj. łódzkie)
Podpora - palik - pałka kokosowa 150 cm (śr. 32 mm)
12,20 zł
Chełm
(woj. lubelskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Ciekawe gadżety kuchenne - sprawdź, jakie wybrać!
Kuchnia jest miejscem, w którym każdego dnia domownicy spędzają dużą ilość czasu. Nie ulega wątpliwości, że powinna charakteryzować się funkcjonalnością oraz ładnym wyglądem. Dodatkowo, bardzo ważne j...
Data publikacji: 2021-06-01
Jaki hamak ogrodowy wybrać? Ranking wiosna 2021 i opinie
Hamaki nie zaliczają się do standardowego wyposażenia ogrodu, jednak coraz więcej osób decyduje się na ich montaż. Swoją popularność zawdzięczają temu, że zajmują niewiele miejsca, efektownie się prez...
Data publikacji: 2021-04-13
Idzie lato - który klimatyzator ochłodzi najlepiej?
Letnie upały potrafią być ciężkie do zniesienia. Zwłaszcza, gdy mieszkamy w miejscach o dużych zyskach ciepła, np. szybko nagrzewające się poddasza czy mieszkania z ekspozycją na zachód czy południe....
Data publikacji: 2021-03-31
Zastosowanie piły ukośnicy
Ukośnica, kapówka, ukosówka – to popularne określenia pilarki przeznaczonej do profesjonalnej obróbki drewna, która umożliwia wykonywania znacznie bardziej precyzyjnych i skomplikowanych prac niż zwyk...
Data publikacji: 2021-03-29

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij