Oferta drewnianych domków całorocznych - Eko Architektura

Drewniane domki całoroczne.

Eko Architektura jest firmą, która podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Mamy na uwadze jego zadowolenie ze korzystania z naszej oferty. Projektujemy i produkujemy drewniane domki całoroczne, które wiążą się ze zdrowiem. Można zapytać, dlaczego właśnie wiążą się one ze zdrowiem. Jest ono dla nas kluczowe, dbamy o środowisko i o zadowolenie klientów - zarówno zadowolenie z samej inwestycji oraz z wysokiej jakości wykonania naszych domków.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ludzi, którzy chcą zamieszkać w miejscu współpracującym z naturą i nie szkodzącym jej. Nasze całoroczne domki są tworzone z drewna iglastego. Zawiera ono zatem wiele olejków eterycznych, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Nasi klienci, którzy pragną zamieszkać w tego typu domku, mogą liczyć na poprawę funkcjonowania układu oddechowego. Jest to również rewelacyjne rozwiązanie dla alergików, ponieważ drewno iglaste nie sprzyja unoszeniu się kurzowi.

Można powiedzieć, że jednym z głównych czynników, który przyciąga nowych klientów, jest materiał służący do produkcji naszych domków. Każdy człowiek, który zamieszkuje dom stworzony z drewna, jest odprężony, ma poprawione samopoczucie oraz cały układ nerwowy. Drugim ważnym czynnikiem jest cena naszych drewnianych domków całorocznych. Ciągle staramy się śledzić konkurencję, by proponować naszym klientom najrozsądniejszą cenę.

Uważamy, że proporcja ceny do jakości wykonania sprawuje się u nas wyśmienicie. Oferujemy w korzystnej cenie jakość premium. Wszystkie montowane w naszych domkach drzwi czy okna są produktami, które wzoruje najwyższa klasa. Ponadto sprzedawane przez nas projekty są realizowane w bardzo szybkim czasie. Jesteśmy otwarci na modyfikacje naszych projektów, ponieważ chcemy, by każdy klient był całkowicie zadowolony ze swojego zakupu.

Czy oferowany przez Państwa domek może wybudować każdy? Jak wygląda sprawa z pozwoleniem na budowę?

Jak to bywa w budownictwie, istnieją pewne zasady. Każdy może wybudować domek bez pozwolenia, jeśli nie przekracza on 35 m2.

  • Wolnostojący parterowy budynek gospodarczy (czy garaż, altanę, przydomowy ganek), nie przekraczający 35 m2, można postawić bez zezwolenia, jeśli liczba takich obiektów nie przekracza dwóch na jednej działce do 500 m2.
  • Wolnostojący parterowy budynek rekreacji indywidualnej, nie przekraczający 35 m2, można postawić bez zezwolenia, jeśli liczba takich obiektów nie przekracza jednego na jednej działce do 500 m2.

Mimo że zezwolenia na budowę nie potrzeba, to należy wybrać się do urzędu lub starostwa powiatowego, by złożyć odpowiednie dokumenty. Dokumenty te są ważne przez dwa lata od ich złożenia. Po minięciu tego czasu i niezrealizowaniu projektu, należy ponownie wybrać się do urzędu lub starostwa powiatowego, by złożyć wymagane dokumenty na nowo.

Czego klienci mogą spodziewać się po drewnianym domku całorocznym?

Moja odpowiedź - wszystkiego. Drewniany domek całoroczny ma doprowadzoną wodę i kanalizację. Można doprowadzić także gaz po uzyskaniu odpowiedniego zezwolenia. Ocieplenie takiego budynku również jest możliwe. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by domek wzorowała wysoka jakość wykonania, która zadowoli jego mieszkańców. Ze swojej strony dajemy gwarancję na poszczególne elementy budowli. Wszystkie uszkodzone części, które nie zostały jeszcze zamontowane, podlegają gwarancji. Okna i drzwi to gwarancja dwuletnia, odkryte drewniane elementy to gwarancja pięciu lat, a ukryte drewniane elementy to gwarancja dziesięciu lat.

Data publikacji: 2020-07-13, ostatnia zmiana: 2020-07-13

ZOBACZ OGŁOSZENIA

kamień na elewację, elewacja z kamienia, łupek elewacyjny
710,00 zł
Damianowo
(woj. dolnośląskie)
KOJEC 3x2 Profil Ocynkowany + Deski
1,00 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Hurtownia Kamienia Ogrodowego i Szkła Ozdobnego
0,10 zł
Kutno
(woj. łódzkie)
Nowoczesna drewutnia ze schowkiem na narzędzia, domek narzędziowy z drewutnią na drzewo kominkowe
5 200,00 zł
Piła Pierwsza
(woj. śląskie)
Tunel ogrodowy foliowy ketten small 250x350 cm (7m2) zielony
589,00 zł
Sochaczew
(woj. mazowieckie)
Grys zielony semperit
350,00 zł
Kutno
(woj. łódzkie)
Tunel foliowy milas 6x2,2 m
1 029,00 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
Altany pod trzcine
15 000 zł
Skrajniwa
(woj. śląskie)
Grys Biała Marianna
500,00 zł
Kutno
(woj. łódzkie)
Tunel foliowy mark 3x3,6 m
989,00 zł
Jastrzębie-Zdrój
(woj. śląskie)
Tunel ogrodowy foliowy ketten strong 250x400 cm (10 m2) niebieski
679,00 zł
Krzeszów
(woj. małopolskie)
kamień na ścieżki ogrodowe, kamień naturalny do ogrodu, łupek szarogłazowy, płyty chodnikowe
520,00 zł
Damianowo
(woj. dolnośląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jakie są podstawowe zasady recyklingu? 5 najważniejszych zasad
Pomimo edukacji na temat ekologii i zanieczyszczenia środowiska ilość śmieci, które wytwarzamy, rośnie w zastraszającym tempie. Statystyczny Polak wyprodukował w ubiegłym roku ponad 330 kg odpadów i j...
Data publikacji: 2020-10-23
Jak odnowić meble kuchenne?
Marzy nam się nowy wygląd kuchni, ale nie mamy pieniędzy na to, aby zakupić nowe meble kuchenne? Czy to oznacza, że nie można zdecydować się na nową aranżację kuchenną? Oczywiście, że nie. Nowy wygląd...
Data publikacji: 2020-10-20
Własne SPA w domu i w ogrodzie? Dlaczego nie?
Nasze domy i mieszkania powoli stają się naszymi oazami. We współczesnych czasach mamy możliwość wyposażenia je w najrozmaitszy sprzęt i akcesoria, które ułatwiają codzienne życie oraz sprzyjają rozry...
Data publikacji: 2020-10-14
Sofa rozkładana czy nierozkładana - jakie rozwiązanie wybrać?
Sofa pojawia się w większości domów i mieszkań. Pełni w nich jednak bardzo różne role. Może stanowić praktyczny mebel do salonu lub sypialni. Przydaje się głównie do siedzenia, choć niekiedy sprawdza...
Data publikacji: 2020-10-13