Oferta drewnianych domków całorocznych - Eko Architektura

Drewniane domki całoroczne.

Eko Architektura jest firmą, która podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Mamy na uwadze jego zadowolenie ze korzystania z naszej oferty. Projektujemy i produkujemy drewniane domki całoroczne, które wiążą się ze zdrowiem. Można zapytać, dlaczego właśnie wiążą się one ze zdrowiem. Jest ono dla nas kluczowe, dbamy o środowisko i o zadowolenie klientów - zarówno zadowolenie z samej inwestycji oraz z wysokiej jakości wykonania naszych domków.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ludzi, którzy chcą zamieszkać w miejscu współpracującym z naturą i nie szkodzącym jej. Nasze całoroczne domki są tworzone z drewna iglastego. Zawiera ono zatem wiele olejków eterycznych, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Nasi klienci, którzy pragną zamieszkać w tego typu domku, mogą liczyć na poprawę funkcjonowania układu oddechowego. Jest to również rewelacyjne rozwiązanie dla alergików, ponieważ drewno iglaste nie sprzyja unoszeniu się kurzowi.

Można powiedzieć, że jednym z głównych czynników, który przyciąga nowych klientów, jest materiał służący do produkcji naszych domków. Każdy człowiek, który zamieszkuje dom stworzony z drewna, jest odprężony, ma poprawione samopoczucie oraz cały układ nerwowy. Drugim ważnym czynnikiem jest cena naszych drewnianych domków całorocznych. Ciągle staramy się śledzić konkurencję, by proponować naszym klientom najrozsądniejszą cenę.

Uważamy, że proporcja ceny do jakości wykonania sprawuje się u nas wyśmienicie. Oferujemy w korzystnej cenie jakość premium. Wszystkie montowane w naszych domkach drzwi czy okna są produktami, które wzoruje najwyższa klasa. Ponadto sprzedawane przez nas projekty są realizowane w bardzo szybkim czasie. Jesteśmy otwarci na modyfikacje naszych projektów, ponieważ chcemy, by każdy klient był całkowicie zadowolony ze swojego zakupu.

Czy oferowany przez Państwa domek może wybudować każdy? Jak wygląda sprawa z pozwoleniem na budowę?

Jak to bywa w budownictwie, istnieją pewne zasady. Każdy może wybudować domek bez pozwolenia, jeśli nie przekracza on 35 m2.

  • Wolnostojący parterowy budynek gospodarczy (czy garaż, altanę, przydomowy ganek), nie przekraczający 35 m2, można postawić bez zezwolenia, jeśli liczba takich obiektów nie przekracza dwóch na jednej działce do 500 m2.
  • Wolnostojący parterowy budynek rekreacji indywidualnej, nie przekraczający 35 m2, można postawić bez zezwolenia, jeśli liczba takich obiektów nie przekracza jednego na jednej działce do 500 m2.

Mimo że zezwolenia na budowę nie potrzeba, to należy wybrać się do urzędu lub starostwa powiatowego, by złożyć odpowiednie dokumenty. Dokumenty te są ważne przez dwa lata od ich złożenia. Po minięciu tego czasu i niezrealizowaniu projektu, należy ponownie wybrać się do urzędu lub starostwa powiatowego, by złożyć wymagane dokumenty na nowo.

Czego klienci mogą spodziewać się po drewnianym domku całorocznym?

Moja odpowiedź - wszystkiego. Drewniany domek całoroczny ma doprowadzoną wodę i kanalizację. Można doprowadzić także gaz po uzyskaniu odpowiedniego zezwolenia. Ocieplenie takiego budynku również jest możliwe. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by domek wzorowała wysoka jakość wykonania, która zadowoli jego mieszkańców. Ze swojej strony dajemy gwarancję na poszczególne elementy budowli. Wszystkie uszkodzone części, które nie zostały jeszcze zamontowane, podlegają gwarancji. Okna i drzwi to gwarancja dwuletnia, odkryte drewniane elementy to gwarancja pięciu lat, a ukryte drewniane elementy to gwarancja dziesięciu lat.

Data publikacji: 2020-07-13, ostatnia zmiana: 2020-07-13

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Kojec dla psa 6x2 Dwustanowiskowy + podłoga drewniana BL186
4 590,00 zł
Gdańsk
(woj. pomorskie)
Wiata śmietnikowa - 3x2m - śmietnik - schowek na śmieci - Ocynk - siatka BL179
3 750,00 zł
Lidzbark Warmiński
(woj. warmińsko-mazurskie)
Domek Ogrodowy 3x3 Drzwi Okno rynny Dach dwuspadowy Blachodachówka Antracyt GP23
4 990,00 zł
Tychy
(woj. śląskie)
Schowek Domek Ogrodowy 3m x 2m DWUSPAD - drzwi -rynny  drewnopodobny jasny ID433
4 290,00 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
Schowek Domek Ogrodowy 3x3 + wiata 1,5m dach dwuspadowy biały + antracyt ID426
5 190,00 zł
Kielce
(woj. świętokrzyskie)
Wiata śmietnikowa 7x2,5m 2x drzwi śmietnik schowek na śmieci Ocynk siatka BL182
7 690,00 zł
Kostrzyn nad Odrą
(woj. lubuskie)
Domek Ogrodowy 3x3 Drzwi Dach dwuspadowy Blachodachówka Antracyt GP237
3 950,00 zł
Ostrowiec Świętokrzyski
(woj. świętokrzyskie)
Kojec dla Psa 3x2m Bardzo Mocny z profili zamkniętych + Podłoga drewniana GP270
2 750,00 zł
Płock
(woj. mazowieckie)
Wiata śmietnikowa 1,5x0,7m Antracyt + Orzech - Schowek ogrodowy na śmieci TKD202
2 150,00 zł
Gorzów Wielkopolski
(woj. lubuskie)
Konstrukcja wiaty 610cm x 410cm TARAS zadaszenie poliwęglan
8 854,00 zł
Łuków
(woj. lubelskie)
Wiata śmietnikowa spad tył 1,8x1m antracyt Schowek ogrodowy ID415
3 170,00 zł
Przemyśl
(woj. podkarpackie)
Wiata śmietnikowa spad tył 2x2m antracyt+ drewnopodobny Schowek ogrodowy ID419
5 490,00 zł
Zamość
(woj. lubelskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Rodzaje nadruku na kubkach
W Internecie oraz stacjonarnych sklepach mamy do czynienia z wieloma rodzajami kubków, które świetnie sprawdzają się w roli przedmiotów dla potencjalnych klientów. Jakie gadżety reklamowe są najlepsze...
Data publikacji: 2024-04-05
Jak kupić meble używane w Warszawie i nie zbankrutować płacąc za ich transport
Poszukiwanie mebli używanych w Warszawie może być ekscytującym doświadczeniem, szczególnie gdy można znaleźć atrakcyjne okazje na platformach online takich jak warszawa.sprzedawacz.pl. Jednak oprócz s...
Data publikacji: 2024-04-04
Na co zwrócić uwagę kupując meble używane na Śląsku - 3 kluczowe aspekty!
Kupowanie mebli używanych na Śląsku może być korzystne pod względem finansowym, ale istnieją pewne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Oto trzy najważniejsz...
Data publikacji: 2024-04-03
Ożyw swój salon - Wybierz donice, które odmienią przestrzeń wewnętrzną
W dzisiejszym, nieustannie przyspieszającym tempie życia, nasze miejsca zamieszkania stały się o wiele więcej niż jedynie praktycznymi strefami funkcjonalnymi. Stanowią one osobistą emanację naszej in...
Data publikacji: 2024-04-02