Odczulanie biorezonansem

Odczulanie biorezonansem.

Alergia, to problem który dotyka większość Polaków. Lekarze na całym świecie do dziś szukają najskuteczniejszych sposobów, żeby alergia nie dręczyła nas całe życie. Dużą popularnością zaczęły się cieszyć terapie odczulające metodą biorezonansu. Taką opcję wybierają osoby które nie chcą faszerować się tabletkami.

Do podstawowych objaw alergii należą najczęściej:

  • katar sienny
  • kichanie
  • wysypka
  • świąd
  • zapalenie spojówek

Jeżeli któraś z tych objaw dopada Ciebie lub Twoich bliskich warto zacząć działać w kierunku dokładnej diagnozy. Co należy zrobić? Najlepiej udać się do alergologa, który sprawdzi, jak silna jest reakcja organizmu na poszczególne alergeny. Można wykonać test krwi lub test skórny i zboczyć jak reaguje nasz organizm po wstrzyknięciu podróbki alergenu.

Odczulanie biorezonansem – skuteczna alternatywa

Od niedawna wśród alergologów zrobiło się głośno o najnowszej metodzie – odczulaniu biorezonansem. Metoda ta należy do medycyny naturalnej i w przeciwieństwie do klastycznych metod odczulania, na biorezonans możesz się udać nawet w okresie pylenia!

Zabiegi polegają na wygaszeniu alergenu poprzez stworzenie zamkniętego obiegu fal elektromagnetycznych, którymi podawany jest alergen. Do dłoni pacjent dostaje metalowe kule, a te są podpięte do urządzenia z fiolką z alergenem. Urządzenie wysyła przez krótki czas fale elektromagnetyczne i w bezbolesny i nieinwazyjny sposób wprowadza alergen do twojego organizmu.

Ważne informacje o odczulaniu biorezonansem

Odczulanie zaczyna się od alergenów centralnych, takimi jak: białko mleka krowiego, białko pszenicy, białko jajka. 

Wyżej wymienione alergeny są odczulane 3 razy - 3 osobne wizyty. 

Przerwy przy trzykrotnym odczulaniu nie powinny trwać krócej niż dwa dni, a dłużej niż tydzień od ostatniej terapii.

Jeśli zaczynamy odczulanie alergenów pokarmowych, rozpoczynamy ścisłą dwutygodniową dietę na odczulany alergen. Jeżeli wymaga to trzech wizyt dietę rozpoczynamy i utrzymujemy przez dwa tygodnie. Do ostatniej trzeciej wizyty.

Jednego dnia można odczulać tylko 1 alergen, a także nie można poddać się odczulaniu i terapii na inne schorzenie w tym samym dniu. 

Po odczulaniu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody mineralnej. Zabrania się w tym okresie picia kawy, mocnej herbaty, napojów alkoholowych oraz nie należy palić papierosów. 

Przeciwwskazaniami do odbycia terapii są rozrusznik serca, ciąża oraz implant elektroniczny!

Stosowana od wielu lat metoda odczulania za pomocą biorezonansu okazała się skuteczna w likwidacji wszelkiego rodzaju alergii pokarmowych, wziewnych, astmy oskrzelowej, kataru siennego, atopowe zapalenie skóry oraz alergie na jady owadów.

Terapie medycyny komplementarnej i naturalnej takie jak biorezonans, homeopatia, akupunktura nie zapewniają 100% skuteczności. Skuteczność tych metod jest zależna od konkretnego schorzenia, organizmu pacjenta i sumiennego stosowania się do zaleceń terapeuty.

Jeśli jesteś zdecydowany na terapie metodą biorezonansu to warto udać się do odpowiedniego gabinetu, który używa odpowiedniego sprzętu. Jeden z nich znajdziemy w Warszawie.


 https://www.dobrybiorezonans.pl/odczulanie-biorezonasem/

Data publikacji: 2019-07-04, ostatnia zmiana: 2019-07-04

ZOBACZ OGŁOSZENIA

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Tłumaczenia ustne i pisemne ? rodzaje i różnice
Zarówno w przypadku firm i instytucji, jak również osób prywatnych, może pojawić się potrzeba przetłumaczenia różnego typy tekstów, na przykład dokumentów, instrukcji obsługi, tekstów literackich i in...
Data publikacji: 2020-04-04
Likwidacja bankrutującej firmy - jak zrobić to dobrze
W obecnych czasach coraz więcej firm boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Globalna pandemia koronowirusa negatywnie wpływa na całą gospodarkę. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest sprawna lik...
Data publikacji: 2020-04-01
E-deklaracje - czym są i jak je złożyć?
W obecnych czasach Internet odgrywa bardzo dużą rolę nie tylko w komunikowaniu się, ale jest również wykorzystywany do składania deklaracji podatkowych. Przy jego pomocy mamy możliwość rozliczenia się...
Data publikacji: 2020-03-31
Przeprowadzka samodzielna vs przeprowadzka z firmą - które rozwiązanie będzie lepsze dla rodziny?
Jeśli kupno własnego mieszkania lub wynajem innego mamy już sobą to warto zastanowić się nad właściwą organizacją przeprowadzki i skorzystaniem z oferty firmy transportowej. Kiedy lepiej wybrać dobrą...
Data publikacji: 2020-03-30