W jaki sposób znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy?

Bez względu na sytuację gospodarczą, rynek bankowy wciąż kusi nas reklamami kredytów konsumpcyjnych, które możemy wydać na dowolny cel. Sytuacja związana ze stopami procentowymi obecnie sprzyja zaciąganiu kredytów, jednak w jaki sposób znaleźć propozycje kredytu, który będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb? Przecież idąc głównymi ulicami, możemy spotkać nawet 10 różnych instytucji bankowych, a każda z nich posiada inną ofertę. Czy jedyny sposób to dogłębna analiza każdej oferty osobno?

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy? 

Kredyt gotówkowy to produkt, który niejednokrotnie może pomóc nam w ciężkich chwilach lub w sytuacji, gdy natrafia się doskonała okazja kupna sprzętu lub mebli a my na ten moment nie dysponujemy odpowiednią ilością pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że nie każdy może otrzyma pieniądze, o które wnioskuje. Banki przeprowadzają bardzo szczegółowy proces kredytowy, którego celem jest weryfikacja klienta pod względem jego wiarygodności finansowej, jak i terminowości w spłacaniu zobowiązań. O kredyt spokojnie może więc spokojnie wnioskować osoba, która otrzymuje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę lub prowadzenia własnej działalności. To jednak nie wyklucza faktu, że osoby zatrudnione w innej formie nie mają możliwości otrzymania kredytu. Oczywiście, nawet osoba posiadająca umowę o dzieło może otrzymać kredyt, jednak w tej sytuacji istotna dla banku będzie stabilność takiego zatrudnienia - im dłużej, tym lepiej. 

W jaki sposób mamy możliwość uzyskania kredytu gotówkowego?

Kiedyś o kredyt mogliśmy wnioskować jedynie w oddziale banku. Obecnie jednak digitalizacja usług bankowych pozwala nam na zawnioskowanie i otrzymanie kwoty kredytu bez wychodzenia z domu - z poziomu naszej kanapy. Co jest nam potrzebne do szybkiego i sprawnego zawnioskowania o kredyt gotówkowy? Smartfon lub laptop w zupełności wystarczy. Obecnie wniosek online możemy wypełnić, podając wszelkie dane osobowe oraz finansowe. Jeśli wnioskujemy o kredyt w banku, w którym posiadamy konto osobiste, formalności będzie jeszcze mniej. W innym wypadku będziemy zobligowani do dostarczenia wyciągu bankowego z potwierdzeniem wynagrodzenia. Jeśli wszystkie formalności związane z wnioskiem zostaną dokonane, nam pozostaje oczekiwać na decyzję banku. Z reguły nadchodzi ona jeszcze tego samego dnia, a pieniądze są od razu przelewane na konto.

Jak znaleźć najtańszą opcję kredytu gotówkowego?

Jak wcześniej wspomniano, obecnie co najmniej kilkanaście banków komercyjnych proponuje nam świetne oferty kredytów gotówkowych. W jaki sposób znaleźć tą najlepszą, nie tracąc czasu na wizyty w każdym z oddziałów? Wystarczy, że skorzystamy z porównywarek kredytów. To na takiej stronie możemy wykonać porównanie kredytów gotówkowych w zależności od naszych potrzeb - jak najmniejsza rata czy jak najkrótszy okres spłaty.

Po wpisaniu swoich oczekiwań porównywarka sama przeanalizuje wszystkie dostępne na rynku oferty i pokaże nam, w którym banku oferta kredytu na warunkach podobnych do naszych pożądanych jest na najlepszym poziomie. Dzięki takiej porównywarce jesteśmy w stanie zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. 

Data publikacji: 2020-10-19, ostatnia zmiana: 2020-10-19

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Konsolidacja do 300 000 zł na 240 miesięcy bez zabezpieczeń !!
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
Bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK, KRD, Erif, BIG
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
Pomożemy rozwiązać Twoje problemy
Kraków
(woj. małopolskie)
Biuro Rachunkowe MyTAX
Warszawa
(woj. mazowieckie)
SZYBKA gotówka do 25 tys. zł
Białystok
(woj. podlaskie)
Oferta pozyczki i finansowe powazna
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
Specjalna oferta pożyczki na promocje na koniec roku.
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
Poza Bankowe Pozyczki Hipoteczne BEZ BIK i Zbędnych Formalności
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
Pozabankowe pozyczki dla firm i rolników pod zastaw nieruchomosci do 10 mln
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Pożyczki bankowe i pozabankowe w jednym miejscu
Kraków
(woj. małopolskie)
Kredyty i usługi finansowe dostępne
Katowice
(woj. śląskie)
Okazyjne pożyczki online!
Ostrów Wielkopolski
(woj. wielkopolskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak zarabiać w Internecie do 1000 zł i znacznie więcej? Poradnik zarabiania online
Każdy z nas chciałby otrzymać dodatkowe 100, 300, 500, 1000 zł, bądź więcej każdego miesiąca. Tak, by poprawić swój budżet domowy, spłacić długi bądź zbierać pieniądze na wakacje i gromadzadzić oszczę...
Data publikacji: 2020-06-12
Czy pozycjonowanie stron się opłaca?
Pozycjonowanie stron stało się nieodłącznym elementem strategii marketingowej, a na rynku pojawia się coraz to więcej agencji wyspecjalizowanych w tego rodzaju usługach. Czy warto jednak wydać - częst...
Data publikacji: 2020-06-05
Pomoc adwokata w sprawach z zakresu prawa pracy
Prawo pracy to jedna z najważniejszych gałęzi prawa. Zapraszamy do artykułu dla każdego pracownika!
Data publikacji: 2020-05-25
TikTok - w pogoni za marketingowymi trendami
Jedna z najszybciej rozwijających się platform społecznościowych na świecie, znajdująca się w tej samej lidze co Facebook, Instagram czy Twitter. Numer jeden na listach najchętniej pobieranych aplikac...
Data publikacji: 2020-05-22