W jaki sposób znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy?

Bez względu na sytuację gospodarczą, rynek bankowy wciąż kusi nas reklamami kredytów konsumpcyjnych, które możemy wydać na dowolny cel. Sytuacja związana ze stopami procentowymi obecnie sprzyja zaciąganiu kredytów, jednak w jaki sposób znaleźć propozycje kredytu, który będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb? Przecież idąc głównymi ulicami, możemy spotkać nawet 10 różnych instytucji bankowych, a każda z nich posiada inną ofertę. Czy jedyny sposób to dogłębna analiza każdej oferty osobno?

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy? 

Kredyt gotówkowy to produkt, który niejednokrotnie może pomóc nam w ciężkich chwilach lub w sytuacji, gdy natrafia się doskonała okazja kupna sprzętu lub mebli a my na ten moment nie dysponujemy odpowiednią ilością pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że nie każdy może otrzyma pieniądze, o które wnioskuje. Banki przeprowadzają bardzo szczegółowy proces kredytowy, którego celem jest weryfikacja klienta pod względem jego wiarygodności finansowej, jak i terminowości w spłacaniu zobowiązań. O kredyt spokojnie może więc spokojnie wnioskować osoba, która otrzymuje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę lub prowadzenia własnej działalności. To jednak nie wyklucza faktu, że osoby zatrudnione w innej formie nie mają możliwości otrzymania kredytu. Oczywiście, nawet osoba posiadająca umowę o dzieło może otrzymać kredyt, jednak w tej sytuacji istotna dla banku będzie stabilność takiego zatrudnienia - im dłużej, tym lepiej. 

W jaki sposób mamy możliwość uzyskania kredytu gotówkowego?

Kiedyś o kredyt mogliśmy wnioskować jedynie w oddziale banku. Obecnie jednak digitalizacja usług bankowych pozwala nam na zawnioskowanie i otrzymanie kwoty kredytu bez wychodzenia z domu - z poziomu naszej kanapy. Co jest nam potrzebne do szybkiego i sprawnego zawnioskowania o kredyt gotówkowy? Smartfon lub laptop w zupełności wystarczy. Obecnie wniosek online możemy wypełnić, podając wszelkie dane osobowe oraz finansowe. Jeśli wnioskujemy o kredyt w banku, w którym posiadamy konto osobiste, formalności będzie jeszcze mniej. W innym wypadku będziemy zobligowani do dostarczenia wyciągu bankowego z potwierdzeniem wynagrodzenia. Jeśli wszystkie formalności związane z wnioskiem zostaną dokonane, nam pozostaje oczekiwać na decyzję banku. Z reguły nadchodzi ona jeszcze tego samego dnia, a pieniądze są od razu przelewane na konto.

Jak znaleźć najtańszą opcję kredytu gotówkowego?

Jak wcześniej wspomniano, obecnie co najmniej kilkanaście banków komercyjnych proponuje nam świetne oferty kredytów gotówkowych. W jaki sposób znaleźć tą najlepszą, nie tracąc czasu na wizyty w każdym z oddziałów? Wystarczy, że skorzystamy z porównywarek kredytów. To na takiej stronie możemy wykonać porównanie kredytów gotówkowych w zależności od naszych potrzeb - jak najmniejsza rata czy jak najkrótszy okres spłaty.

Po wpisaniu swoich oczekiwań porównywarka sama przeanalizuje wszystkie dostępne na rynku oferty i pokaże nam, w którym banku oferta kredytu na warunkach podobnych do naszych pożądanych jest na najlepszym poziomie. Dzięki takiej porównywarce jesteśmy w stanie zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. 

Data publikacji: 2020-10-19, ostatnia zmiana: 2020-10-19

ZOBACZ OGŁOSZENIA

ubezpieczenia majątkowe i życiowe
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Fotowoltaika montaż, sprzedaż instalacji 9kW
Rzuchów
(woj. śląskie)
Pożyczki Pod Nieruchomości i Grunty Rolne
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
Masaż Białołęka - masaże w domu z dojazdem do klienta
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Dostaniesz nawet 25 tyś MAJĄC Komornika Szybko i Prosto !
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
Bramki antykradzieżowe, systemy kamer, liczniki klientów, CAŁY KRAJ
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Pozabankowe pożyczki na działalność z zadłużeniem w ZUS i US, bez zdolności
Katowice
(woj. śląskie)
Oferta Leasingu na preferencyjnych warunkach:  Co nas wyróżnia: - do kwoty 50.000zł bez dokumentów d
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
NOWOŚĆ-Pożyczki bez BIK - także dla firm! Oddłużenia pod hipotekę - nawet z komornikiem !
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
Agro pożyczki , Leasing na sprzęt rolniczy cała Polska bez BIK
Ciechanów
(woj. mazowieckie)
TANIE Kredyty Dla Firm do 500 tyś na 120 miesięcy !! bez zabezpieczeń !!
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Czy trzeba mieć dowód, by wziąć pożyczkę?
Pożyczka na dowód cieszy się w Polsce ogromną popularnością. A czy jesteśmy w stanie skorzystać z zewnętrznego finansowania, gdy dowodu nie posiadamy? Czy wystarczy nam prawo jazdy? Jakie dokumenty są...
Data publikacji: 2022-03-31
Jakich dokumentów wymagają pożyczkodawcy pozabankowi? Które dochody akceptują?
Gdy pojawia się pilna potrzeba uzyskania szybkiej pożyczki gotówkowej, Polacy swoje kroki kierują najczęściej do firm pozabankowych. Są one o wiele bardziej elastyczne niż banki czy spółdzielcze kasy...
Data publikacji: 2022-03-25
Dlaczego nie powinniśmy odbierać nieznanych telefonów?
Często spotykamy się z sytuacjami, kiedy dzwonią do nas nieznane telefony, a my nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić czy odebraliśmy telefon od zaufanej osoby. Dlatego trzeba być czujnym. Warto mie...
Data publikacji: 2022-02-02
Karta kredytowa na świąteczne zakupy - poznaj korzyści
Jeśli Twoje konto oszczędnościowe świeci pustkami, nie musisz rezygnować z planów i marzeń. Dzięki karcie kredytowej sfinansujesz świąteczne zakupy wygodnie, bezpiecznie i niedrogo. W artykule wyjaśni...
Data publikacji: 2021-12-15

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij