W jaki sposób znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy?

Bez względu na sytuację gospodarczą, rynek bankowy wciąż kusi nas reklamami kredytów konsumpcyjnych, które możemy wydać na dowolny cel. Sytuacja związana ze stopami procentowymi obecnie sprzyja zaciąganiu kredytów, jednak w jaki sposób znaleźć propozycje kredytu, który będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb? Przecież idąc głównymi ulicami, możemy spotkać nawet 10 różnych instytucji bankowych, a każda z nich posiada inną ofertę. Czy jedyny sposób to dogłębna analiza każdej oferty osobno?

Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy? 

Kredyt gotówkowy to produkt, który niejednokrotnie może pomóc nam w ciężkich chwilach lub w sytuacji, gdy natrafia się doskonała okazja kupna sprzętu lub mebli a my na ten moment nie dysponujemy odpowiednią ilością pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że nie każdy może otrzyma pieniądze, o które wnioskuje. Banki przeprowadzają bardzo szczegółowy proces kredytowy, którego celem jest weryfikacja klienta pod względem jego wiarygodności finansowej, jak i terminowości w spłacaniu zobowiązań. O kredyt spokojnie może więc spokojnie wnioskować osoba, która otrzymuje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę lub prowadzenia własnej działalności. To jednak nie wyklucza faktu, że osoby zatrudnione w innej formie nie mają możliwości otrzymania kredytu. Oczywiście, nawet osoba posiadająca umowę o dzieło może otrzymać kredyt, jednak w tej sytuacji istotna dla banku będzie stabilność takiego zatrudnienia - im dłużej, tym lepiej. 

W jaki sposób mamy możliwość uzyskania kredytu gotówkowego?

Kiedyś o kredyt mogliśmy wnioskować jedynie w oddziale banku. Obecnie jednak digitalizacja usług bankowych pozwala nam na zawnioskowanie i otrzymanie kwoty kredytu bez wychodzenia z domu - z poziomu naszej kanapy. Co jest nam potrzebne do szybkiego i sprawnego zawnioskowania o kredyt gotówkowy? Smartfon lub laptop w zupełności wystarczy. Obecnie wniosek online możemy wypełnić, podając wszelkie dane osobowe oraz finansowe. Jeśli wnioskujemy o kredyt w banku, w którym posiadamy konto osobiste, formalności będzie jeszcze mniej. W innym wypadku będziemy zobligowani do dostarczenia wyciągu bankowego z potwierdzeniem wynagrodzenia. Jeśli wszystkie formalności związane z wnioskiem zostaną dokonane, nam pozostaje oczekiwać na decyzję banku. Z reguły nadchodzi ona jeszcze tego samego dnia, a pieniądze są od razu przelewane na konto.

Jak znaleźć najtańszą opcję kredytu gotówkowego?

Jak wcześniej wspomniano, obecnie co najmniej kilkanaście banków komercyjnych proponuje nam świetne oferty kredytów gotówkowych. W jaki sposób znaleźć tą najlepszą, nie tracąc czasu na wizyty w każdym z oddziałów? Wystarczy, że skorzystamy z porównywarek kredytów. To na takiej stronie możemy wykonać porównanie kredytów gotówkowych w zależności od naszych potrzeb - jak najmniejsza rata czy jak najkrótszy okres spłaty.

Po wpisaniu swoich oczekiwań porównywarka sama przeanalizuje wszystkie dostępne na rynku oferty i pokaże nam, w którym banku oferta kredytu na warunkach podobnych do naszych pożądanych jest na najlepszym poziomie. Dzięki takiej porównywarce jesteśmy w stanie zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. 

Data publikacji: 2020-10-19, ostatnia zmiana: 2020-10-19

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Pożyczki Pod Nieruchomości i Grunty Rolne
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)
Księgowa, kadry płace - także ONLINE
Kraków
(woj. małopolskie)
Pierwsza pożyczka tylko za 10zł
Rybnik
(woj. śląskie)
Zrealizuj plany z Kredico2000
Płock
(woj. mazowieckie)
Pożyczki bankowe i pozabankowe w jednym miejscu
Kraków
(woj. małopolskie)
Pożyczka oddłużeniowa do 100.000 zł na 120 miesięcy dla każdego
Bielsko-Biała
(woj. śląskie)
Pożyczki Unijne Dla Firm
Opole
(woj. opolskie)
Kredyty, Pożyczki, Chwilówki
Częstochowa
(woj. śląskie)
Pożyczki ! Mozliwość złożenia wniosku ONLINE !
Nowy Sącz
(woj. małopolskie)
Pożyczki pozabankowe dla każdego
Pszczyna
(woj. śląskie)
Prywatne bezpieczne pożyczki hipoteczne bez BIK BIG KRD
Katowice
(woj. śląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak sprawdzać ile co kosztuje, gdzie porównywać ceny przed zakupem?
Dostęp do wszelkiego rodzaju dóbr i towarów jest w dzisiejszych czasach niemal nieograniczony. Chcąc kupić jakiś produkt, możemy porównywać propozycje różnych producentów tak długo, aż znajdziemy mode...
Data publikacji: 2021-04-02
Planujesz inwestycję? Sprawdź, jak możesz ją sfinansować dzięki dotacjom unijnym!
Gotowy, aby skupić się na swojej twórczej pasji? Zaplanowałeś inwestycję, a teraz chcesz ją sfinalizować i sfinansować? Oto kilka sposobów na wsparcie finansowe Twoich marzeń. Poznaj, czytając dalej,...
Data publikacji: 2021-02-05
Gdzie najtaniej wypożyczyć samochód w Gdańsku i co wpływa na cenę?
Udajemy się na wakacje do Gdańska, ale nie zamierzamy brać własnego samochodu. Uznaliśmy, że polecimy tam samolotem, dzięki czemu szybciej dotrzemy na miejsce. Tylko że na miejscu nie chcemy być uzale...
Data publikacji: 2020-12-23
Jak zarabiać w Internecie do 1000 zł i znacznie więcej? Poradnik zarabiania online
Każdy z nas chciałby otrzymać dodatkowe 100, 300, 500, 1000 zł, bądź więcej każdego miesiąca. Tak, by poprawić swój budżet domowy, spłacić długi bądź zbierać pieniądze na wakacje i gromadzadzić oszczę...
Data publikacji: 2020-06-12

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij