Jak zarabiać w Internecie do 1000 zł i znacznie więcej? Poradnik zarabiania online

Każdy z nas chciałby otrzymać dodatkowe 100, 300, 500, 1000 zł, bądź więcej każdego miesiąca. Tak, by poprawić swój budżet domowy, spłacić długi bądź zbierać pieniądze na wakacje i gromadzadzić oszczędności. To normalne i okazuje się, że możliwe. W jaki sposób? Wystarczy tylko dowiedzieć się, jak zarabiać w Internecie? I pamiętajmy, że praca w domu przez Internet, to nie tylko żmudne wypełnianie ankiet, składanie długopisów czy inne zadania, za które nie otrzymujemy cennego wynagrodzenia. Są bezpieczniejsze i lepiej płatne sposoby na zarabianie online. I właśnie nimi chcę się z Tobą podzielić!

Dlaczego ja tłumaczę, jak zarabiać w Internecie?

Otóż rozkręcam swój biznes online już od 2006 roku. Wtedy zacząłem(jeszcze ucząc się w Technikum Ekonomicznym), pracować jako Copywriter, wszystko zdalnie. Pisałem teksty na różne tematy dla firm, zatrudniłem się w kilku agencjach copywriterskich i tak to wyglądało. Na początku mało poświęcałem na to czasu i uwagi, ale mimo wszystko co miesiąc udało się zarobić od 200 do 600 zł. A gdy już kończyłem naukę w szkole, to zdarzało się otrzymać wypłatę powyżej 2000 zł netto. To tym bardziej mnie zachęciło, aby rozwinąć skrzydła w pracy zdalnej, poznać nowe sposoby zarabiania. 

W ten sposób stworzyłem bloga, na którym dzieliłem się wiedzą o Copywritingu(na początek tylko o tym coś wiedziałem), ale później rozwinąłem się w innych kierunkach. Przeszedłem specjalistyczne kursy internetowe na temat SEO i Pozycjonowania stron www, Projektowania stron internetowych WordPress itp. oraz inne szkolenia. Wiedzę od razu wdrażałem w praktykę i swoimi osiągnięciami, spostrzeżeniami od razu się dzieliłem. To sprawiło, że aktualnie mój blog o rozwoju, pracy zdalnej, biznesie online i zarabianiu przez internet obserwuje tysiące zadowolonych czytelników, którzy dodatkowo korzystają z moich innych produktów. Jakich?

Otóż od 2015 roku sprzedaję także kursy online, których jestem autorem. Aktualnie jest ich 7, a dotyczą one tematyki WordPressa, SEO, Freelancingu, Tworzenia kursów online, Sprzedaży na Amazon KDP i wiele innych. Korzysta z nich już ponad 5000 studentów, więc jestem bardzo zadowolony. Jeśli i Ty będziesz nimi zainteresowany, to pamiętaj, że tylko na moim blogu otrzymasz najlepszą ofertę!

Poza kursami, posiadam również 3 książki(a w planie jest jeszcze 1), które sukcesywnie się sprzedają i jestem z tego faktu bardzo zadowolony. To nie wszystko, ponieważ zarabiam również na reklamach Adsense, uzyskując co miesiąc do 500 zł, a nawet więcej. I wysilam się w sprzedaży swoich produktów elektronicznych na Amazon KDP, gdzie także zdobywam już coraz większe przychody. 

Widzisz więc, że mam doświadczenie w tym, jak zarabiać w Internecie. Poznaj więc moje sposoby, które są godne polecenia. I dodatkowo pamiętaj, aby subskrybować mój blog JakSieRozwijac.pl, ponieważ dzięki temu uzyskasz na swoją skrzynkę email 5 dużych prezentów + informacje o najnowszych artykułach i dostęp do moich produktów w najlepszych cenach. Zapraszam!

Jak zarabiać w Internecie - Sposoby zarabiania online:

Jak zarabiać w Internecie - Sposoby zarabiania online

  • Przygodę zarabiania przez Internet polecam, by zacząć od pracy na pisaniu tekstów. Czyli podejmij działania, by pracować jako Copywriter. Nie musisz w tym kierunku być doświadczonym polonistą, mieć skończone studia czy coś innego. Każdy może być Copywriterem, Ty również. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy gotowych serwisów dla copywriterów. Wystarczy się tam zarejestrować, a następnie może podejmować się wielu zleceń, które są tam dostępne. Od razu widzisz, ile otrzymasz pieniędzy za dane zlecenie. Zdarza się, że za przygotowanie 1 tekstu o długi na przykład 1000 znaków ze spacjami(1/4 strony A4) otrzymasz na początek kilka zł. Z czasem możesz realizować dłuższe teksty i poważniejsze zlecenia, za które otrzymasz większe przychody. Najlepsze i polecane przeze mnie serwisy copywriterskie to 10heads i GoodContent, więc chętnie z nich korzysta. Ja współpracuję z nimi od wielu lat i nigdy nie było żadnych problemów, wypłaty zawsze na czas(po osiągnięciu limitu 100 zł bądź 200 zł, co nie było trudne). A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to może Ci pomóc mój kurs online "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?", w którym poprowadzę Cię krok po kroku. 
  • Pomyśl o stworzeniu własnego produktu. Jeśli już nabierzesz wprawy w pisaniu tekstów, to zawsze możesz rozwinąć swoje skrzydła i stworzyć swój pierwszy Ebook. Niech dotyczy tematyki, w której dobrze się specjalizujesz. Później taki ebook możesz sprzedawać za pomocą wydawnictwa Ridero, OnePress czy innymi, które Ci w tym pomagają. Sam swoje książki wydaję za pomocą tych wydawnictw i muszę przyznać, że współpraca jest zachwycająca. 
  • Gdy masz już takie doświadczenie, to może warto byłoby spróbować stworzyć własny blog. Możesz w tym celu opanować, jak tworzy się prosto i szybko bloga w technologii WordPress. Nie jest to takie trudne i nie potrzeba programistycznej wiedzy. Dodatkowo możesz wykorzystać kurs "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga", który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces tworzenia takiego bloga. Wiele kursantów po ukończeniu takiego szkolenia zamierza pozyskiwać Klientów na tworzenie stron www i blogów, dzięki czemu uzyskują ciekawe przychody. Gdy będziesz już mieć takiego bloga, to możesz na nim dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, ukazywać portfolio i zdobywać nowych Klientów. Możesz na nim również ukazywać swoje ebooki i książki, które już sprzedajesz.

  • Kolejny krok to zarabianie na programach partnerskich. Wymaga to od Ciebie ciągłego rozwijania bloga, tworzenia na nim nowych i unikalnych treści. Aby móc zdobyć w tym zakresie więcej doświadczenia, to lepiej poznać pewne zasady SEO i Marketingu. Możesz korzystać z wielu darmowych materiałów, które są dostępne na rynku, ale może Cię również zainteresować kurs "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www". Wiele osób po tym kursie lepiej dba o pozycje swoich stron w Internecie. A inni nawet zostają Specjalistami SEO i pracują w tym kierunku. Sam po zdobyciu takiego doświadczenia w SEO, stworzyłem CopywriterExpert, gdzie zajmujemy się zapewnianiem Klientom naszych usług Copywritingu i Pozycjonowania stron www, w tym także Mocne linki SEO Sklep. Gdy Twój blog będzie coraz popularniejszy, to z czasem możesz ukazywać w nim pewne programy partnerskie, do których dołączasz. I zachęczasz do tego również swoich czytelników. Polecasz pewne produkty, usługi, firmy i na tej podstawie otrzymujesz prowizję. Możesz to zobaczyć na moim blogu w zakładce "Narzędzia", gdzie inni mogą zapoznać się z moimi wszystimi polecanymi narzędziami. Gdy decydują się na ich wykorzystanie, to co miesiąc otrzymuję z tego ciekawą prowizję. 
  • Po opanowaniu tak wielu działań, można przejść do kolejnych, a mianowicie utworzenie i rozwinięcie kanału YouTube. Warto również tam się ukazać i pozyskiwać dużę grono odbiorców. Dodatkowo takimi filmami będziesz mógł również podzielić się na swoim blogu. Wskazówki, jak się to robi, otrzymasz w kursie "Jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?". Sam na swoim blogu dzielę się materiałami, które pojawiają się na moim kanale YouTube #JakSieRozwijac. Możesz więc i tam zajrzeć, aby zobaczyć, jak wyglądała łączenie bloga z kanałem YouTube. Gdy Twój kanał będzie już w miarę popularny, to dołączyć do programu zarabiania, czyli na Twoich filmach będą pojawiały się reklamy Google Adsense i masz z tego $$. Gdy regularnie dodajesz nowe kanały i rozwijasz się, to zarabiasz coraz więcej. Dalej pozostaje jeszcze opanowanie takich Social Media, jak Instagram oraz Facebook, ale nie przerażaj się, z wszystkim sobie poradzisz!
  • Polska to nie jedyne miejsce, gdzie musisz zarabiać, pracując zdalnie w domu. Zarabianie online może dotyczyć także serwisu Amazon. Tam masz opcję dołączenia do programu Amazon KDP, w którym to wydajesz własne ebooki, książki, plannery, kalendarze i inne rzeczy elektroniczne, które następnie inni kupują. Dzięki temu otwierasz się na cały świat. Nie musisz znać idealnie angielskiego, ale podstawy warto. Jeśli nie dasz radę przetłumaczyć swoich ebooków na angielski, to możesz to zlecić komuś innemu. Konkretne wsparcie w tym zakresie otrzymasz, dołączając do mojego kursu "Jak zarabiać na Amazon KDP?".


Widzisz więc, jak zarabiać w Internecie coraz więcej, nie tylko 1000 zł, ale nawet 2000 zł, 5000 zł itd. Nie musisz iść drogą, którą Ci powyżej przedstawiłem. To już od Ciebie zależy, a pamiętaj, że życzę Ci powodzenia. Z moich kursów online i książek możesz skorzystać. W tym celu zajrzyj do Sklepu z kursami online i książkami o SEO, WordPress, Tworzeniu stron www, Copywritingu, Freelancingu, YouTube i Amazon KDP. Zapraszam!

Data publikacji: 2020-06-12, ostatnia zmiana: 2020-06-12

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Osuszanie, wynajem osuszaczy Krosno. Osuszanie podposadzkowe
Krosno
(woj. podkarpackie)
Usługi ładowarko-koparką JCB 4CX, dojazd, szybkie terminy!- od 120 zł
Brzeźno
(woj. wielkopolskie)
Mycie witryn sklepowych
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
Najlepsze Pożyczki Hipoteczne Bez Bik Natychmiastowo Dla Każdego
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
Usługi naprawcze aut Koszalin-Kretomino
Kretomino
(woj. zachodniopomorskie)
Polska pożyczka pod zastaw samochodu bez baz i zaświadczeń
Katowice
(woj. śląskie)
Voucher Karta Podarunkowa Nowowiejska 5 Salon Win i Alkoholi
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Skanowanie Slajdów Przegrywanie kaset VHS miniDV i inne
Otwock
(woj. mazowieckie)
Malowanie linii, pasów, oznaczeń poziomych.
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Strona Internetowa za 350 zł - profesjonalne strony internetowe dla firm
Warszawa
(woj. mazowieckie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak sprawdzać ile co kosztuje, gdzie porównywać ceny przed zakupem?
Dostęp do wszelkiego rodzaju dóbr i towarów jest w dzisiejszych czasach niemal nieograniczony. Chcąc kupić jakiś produkt, możemy porównywać propozycje różnych producentów tak długo, aż znajdziemy mode...
Data publikacji: 2021-04-02
Planujesz inwestycję? Sprawdź, jak możesz ją sfinansować dzięki dotacjom unijnym!
Gotowy, aby skupić się na swojej twórczej pasji? Zaplanowałeś inwestycję, a teraz chcesz ją sfinalizować i sfinansować? Oto kilka sposobów na wsparcie finansowe Twoich marzeń. Poznaj, czytając dalej,...
Data publikacji: 2021-02-05
Gdzie najtaniej wypożyczyć samochód w Gdańsku i co wpływa na cenę?
Udajemy się na wakacje do Gdańska, ale nie zamierzamy brać własnego samochodu. Uznaliśmy, że polecimy tam samolotem, dzięki czemu szybciej dotrzemy na miejsce. Tylko że na miejscu nie chcemy być uzale...
Data publikacji: 2020-12-23
W jaki sposób znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?
Bez względu na sytuację gospodarczą, rynek bankowy wciąż kusi nas reklamami kredytów konsumpcyjnych, które możemy wydać na dowolny cel. Sytuacja związana ze stopami procentowymi obecnie sprzyja zaciąg...
Data publikacji: 2020-10-19

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij