Szukaj

Kategorie

Wyjątkowe pomysły na prezent dla Twojej przyjaciółki


Wyjątkowe pomysły na prezent dla Twojej przyjaciółki


Przyjaciel to osoba szczególna w życiu każdego z nas. Bratnia dusza, która zna nas na wylot, ma podobne poczucie humoru i zawsze doradzi, gdy mamy problem. Choć Międzynarodowy Dzień przyjaźni dopiero w lipcu, tej właśnie osobie warto podarować coś specjalnego na urodziny czy tak po prostu bez okazji. Tego typu upominek z pewnością jeszcze bardziej zbliży Was do siebie, dlatego warto by okazał się trafiony. Poznaj pomysły na wyjątkowe prezenty, które zaskoczą Twoją bratnią duszę i przygotuj podarunek naprawdę od serca! Tylko dla prawdziwych przyjaciółek!


Często swoje przyjaciółki traktujemy jak siostry, bo to one często rozumieją nas bez słów. W środku nocy są w stanie przyjechać po nas na drugi koniec miasta, w razie rozstania z chłopakiem służą swoim ramieniem, paczką chusteczek i kubełkiem lodów. I to właśnie, dlatego prezent dla BFF (Best Friends Forever) powinien być wyjątkowy i nietuzinkowy. W końcu nikt jej nie zna lepiej, niż Ty!

Koszulka dla wyjątkowego przyjaciela

Świetnym pomysłem na podarek dla przyjaciela jest koszulka z ciekawym wzorem lub napisami. To oryginalny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy, gwiazdkowy czy tak po prostu bez okazji, aby pokazać, że Wasza przyjaźń jest niezwykle ważna. Dla kogo dedykowana jest taka koszulka? Kreatywny t-shirt z pewnością przypadnie do gustu dla osób, które zarażają optymizmem, nie cierpią nudy i lubią zwracać na siebie uwagę. Jeśli nasz przyjaciel to osoba, która ceni sobie spokój, z pewnością do gustu przypadną jej filozoficzne sentencje na koszulce. Bogactwo kolorów, motywów i przedstawianych treści, zarówno ironicznych, śmiesznych, ale i pokazujących poważne podejście do rzeczywistości. Jedno zdanie czy słowo ma ogromną siłę przyciągania, dając możliwość pokazania otoczeniu, kim jest osoba nosząca koszulkę. Śmieszne hasła, motywy podkreślające tajemniczość i powab to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciela, którym jest, koleżanka, siostra czy nasza mama. Innym pomysłem może być koszulka ze zdjęciem. Jeśli chcesz możesz w pełni spersonalizować taki t-shirt, aby mieć pewność, że będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju! Możesz skorzystać z Waszych wspólnych zdjęć, dodając oryginalne, zabawne hasła, znane tylko Wam.

Koszulka dla wyjątkowego przyjaciela.


Koszulka dla wyjątkowego przyjaciela.

Relaksacyjny odpoczynek w SPA

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezentem dla przyjaciółek może być weekend w SPA lub dzień spędzony w salonie piękności. Ten pomysł możecie zrealizować również w zaciszu mieszkania jednej z Was. Domowe maseczki, wspólne malowanie paznokci, a wszystko to w akompaniamencie ulubionych piosenek, zapalonych świec i zapachu aromatycznych olejków. Nie od dziś wiadomo, że kobiety nigdzie tak się nie otwierają, jak podczas wizyt w salonie kosmetycznym. Wspólne pogaduchy, zabiegi pielęgnacyjne na które zwykle nie macie czasu. Brzmi idealnie!Specjalny dzień tylko dla Was

Specjalny dzień tylko dla Was? Czemu nie! Oryginalnym pomysłem na spędzenie czasu ze swoją najlepszą przyjaciółką bez wątpienia będzie “escape room”. Sprawa jest bardzo prosta: zostajecie zamknięte w pokoju, z którego musicie się wydostać, a do tego rozwiązać szereg zagadek. Oczywiście wspólnymi siłami- Ty i Twoja przyjaciółka. Niezapomniane emocje i adrenalina gwarantowane!

Zastanów się czego brakuje Twojej przyjaciółce, co najbardziej chciałaby mieć, ale wciąż zapomina kupić lub po prostu potrzebuje Twojej rady. Wybierzcie się na wspólne zakupy, do kina czy zajęcia fitness. Nie musicie wydawać fortuny, często najprostsze prezenty są najlepsze. Może warto spróbować ten wspólny czas spędzić np. na bieganiu po ulubionym parku albo na zajęciach fitness? Wspólny czas przyjaciółką to świetna okazja, aby spróbować również czegoś nowego np. ścianki wspinaczkowej albo beztroskich podskoków na trampolinach jak w dziecięcych latach. A może wspólny wieczór na zajęciach z twerku lub pole dance? Gwarantujemy, że taki babski wypad połączony z fizycznym wyciskiem i pozytywnym zmęczeniem zapewni Wam wiele endorfin i świetną zabawę.

Niepowtarzalne pamiątki na lata

Niepowtarzalne pamiątki na lata

Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent dla Twojej najlepszej przyjaciółki. Skorzystaj z ciekawych szablonów podczas projektowania i stwórz album przypominający o najfajniejszych chwilach spędzonych razem. Innym pomysłem mogą być odbitki ulubionych zdjęć, do których lubicie powracać. Wywołując je, nadacie im jeszcze większego znaczenia. A jeśli masz ochotę na trochę kreatywnej zabawy, przy ich użyciu możesz wykonać niepowtarzalne pudełko pełnego wspólnych wspomnień.

Jeśli Ty i Twoja BFF uwielbiacie kawę kawę, herbatkę i małe plotki? W takim razie doskonałym pomysłem na prezent będzie kubek z Waszym wspólnym zdjęciem. A dla wszystkich tych, którzy lubią uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia przyda się z pewnością poduszka z Waszym zdjęciem lub ulubioną grafiką czy napisem.


Artykuł powstał we współpracy z Koszulkowo.

Data publikacji: 2018-03-28, ostatnia zmiana: 2018-10-23

Może Cię zaintersować:

- Sposób na relaks i regenerację sił


Spodobało Ci się?