Reklama

Artykuły gościnne i sponsorowane

Zapraszamy do publikacji artykułów w serwisie Sprzedawacz.pl. Artykuły wyświetlane w sekcji blog zostają na stałe. Ponadto są wyświetlane w kategorii do jakiej zostały przypisane (TOP 5 - najnowsze). Każdy artykuł pojawia się też na stronie głównej do czasu aż nie pojawią się 5 nowszych artykułów.

Ceny artykułów zaczynają się już od 100 zł netto w przypadku w 100% obiektywnych artykułów o bardzo wysokim poziomie merytorycznym i długości min 7 000 znaków.

W przypadku artykułów o dłogości co najmniej 3000 znaków ceny zaczynają się od 139 zł netto. Wszystko zależy od treści artykułu, jego charakteru oraz od tego, co promować ma artykuł.

Jeśli jesteś zaintereoswany publikacją napisz na adres: [email protected]

Reklama graficzna

Chcesz dotrzeć do nowych klientów lub poprawić rozpoznawalność marki?

Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do umieszczenia reklamy w serwisie Sprzedawacz.pl. Nasza oferta zawiera wiele rodzajów reklam graficznych uzależnionych od platformy Użytkownika (PC/Mobile) oraz potrzeb Reklamodawcy. Ponadto, udostępniamy możliwość umieszczenia boksu o budowie zbliżonej do standardowego ogłoszenia, czyli zawierającego grafikę, krótki opis oraz cenę.

Pobierz PDF - przykładowe rozmieszczenie reklam

Ceny reklam na Sprzedawaczu

Ceny reklam zależą od wielu czynników. Lokalizacji reklamy, wybranych sekcji serwisu, lokalizacji itp. Skontaktuj się z nami, napisz w skrócie czego potrzebujesz i podaj koniecznie telefon kontaktowy. Oddzwonimy, doprecyzujemy szczegóły i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

Miejsca reklamowe

Zapraszamy do zapoznania się ze szczególami oferty, a w szczególnoci z miejscami, w których możemy upublikować Państwa reklamy.

przykadowe rozmieszczenie reklam
Pobierz PDF - przykładowe rozmieszczenie reklam

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrenio na email: [email protected]. Znajdziemy rozwiązanie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb!