Reklama

Artykuły gościnne i sponsorowane

Zapraszamy do publikacji artykułów w serwisie Sprzedawacz.pl. Artykuły wyświetlane w sekcji blog zostają na stałe. Ponadto są wyświetlane w kategorii do jakiej zostały przypisane (TOP 5 - najnowsze). Każdy artykuł pojawia się też na stronie głównej do czasu aż nie pojawią się 5 nowszych artykułów.

Ceny artykułów zaczynają się już od 59 zł netto w przypadku w 100% obiektywnych artykułów o bardzo wysokim poziomie merytorycznym i długości min 7 000 znaków.

W przypadku artykułów o dłogości co najmniej 3000 znaków ceny zwykle zawierają się w przedziale od 109 do 259 zł netto. Wszystko zależy od treści artykułu, jego charakteru oraz od tego, co promować ma artykuł.

Jeśli jesteś zaintereoswany publikacją napisz na adres: [email protected]

Reklama graficzna

Chcesz dotrzeć do nowych klientów lub poprawić rozpoznawalność marki?

Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do umieszczenia reklamy w serwisie Sprzedawacz.pl. Nasza oferta zawiera wiele rodzajów reklam graficznych uzależnionych od platformy Użytkownika (PC/Mobile) oraz potrzeb Reklamodawcy. Ponadto, udostępniamy możliwość umieszczenia boksu o budowie zbliżonej do standardowego ogłoszenia, czyli zawierającego grafikę, krótki opis oraz cenę.

Pobierz PDF - przykładowe rozmieszczenie reklam

Ceny reklam na Sprzedawaczu

Ceny reklam zależą od wielu czynników. Lokalizacji reklamy, wybranych sekcji serwisu, lokalizacji itp. Skontaktuj się z nami, napisz w skrócie czego potrzebujesz i podaj koniecznie telefon kontaktowy. Oddzwonimy, doprecyzujemy szczegóły i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

Miejsca reklamowe

Zapraszamy do zapoznania się ze szczególami oferty, a w szczególnoci z miejscami, w których możemy upublikować Państwa reklamy.

przykadowe rozmieszczenie reklam
Pobierz PDF - przykładowe rozmieszczenie reklam

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrenio na email: [email protected]. Znajdziemy rozwiązanie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb!