Wielopoziomowy Program Partnerski – Sprzedawacz.pl

Prowadzisz bloga, vloga, serwis tematyczny, forum lub inną storne internetową?

Zacznij zarabiać z Programem Partnerskim Sprzedawacz.pl. Promuj serwis ogłoszeniowy i zyskaj nawet 4gr za Klik (tzw. CPC) i do 20% wartości opłaconego zamówienia (tzw. CPS). Uzyskaj dodatkowe 5% wartości opłaconych zamówień pozyskanych przez nowych Partnerów zarejestrowanych poprzez Twój link partnerski! (tzw. z drugiego poziomu)

Jak to działa?

Program partnerski - Sprzedawacz.pl

Rejestrujesz konto na Sprzedawaczu, zgłaszasz chęć udziału w Programie Partnerskim. Po akceptacji Twojego uczestnictwa oraz zgłoszonych przez Ciebie stron Internetowych możesz rozpocząć promocję serwisu Sprzedawacz.pl i zacząć zarabiać.

W jaki sposób naliczne jest wynagrodzenie?

Po akceptacji Twojego uczestnictwa, po zalogowaniu w serwisie Sprzedawacz.pl uzyskasz dostęp do narzędzi, dzięki którym łatwo wygenerujesz Kreacje reklamowe do umieszczenia na swojej stronie internetowej. Możesz np. wstawić na swoją stronę widżet z ogłoszeniami, baner lub link tekstowy z Twoim unikalnym identyfikatorem, dzięki któremu możliwe będzie rozpoznanie osób, które trafiły na Sprzedawacza z Twojej strony internetowej. Udostępniasz nam miejsce reklamowe, a my Ci za to płacimy.

Początkowo informacja o identyfikatorze zapisywana jest w pliku Cookie. Jeśli w ciągu 30 dni, użytkownik zarejestruje się w serwisie, doda ogłoszenie lub wykona inną akcję wymagającą podania adresu email i akceptacji regulaminu – zostaje powiązany na rok z kontem Partnera, którego identyfikator znajduje się w pliku Cookie.

Jeśli przez ten okres złoży i opłaci zamówienie zostanie naliczona dla Ciebie odpowiednia prowizja.

Ile prowizji od opłaconego zamówienia dostanę?

Prowizja zależna jest od tego co zamówi Użytkownik

  1. Jeśli zamówi wyróżnienie ogłoszenia na okres 7 dni – dostaniesz 15% opłaconej wartości zamówienia
  2. Jeśli zamówi wyróżnienie ogłoszenia na okres 21 dni – dostaniesz 18% opłaconej wartości zamówienia
  3. Jeśli zamówi Pakiet Punktów na wyróżnienia – dostaniesz 20% opłaconej wartości zamówienia

Ponadto każde opłacone zamówienie w zależności od wartości uwalnia odpowiednia ilość Kliknięć do wypłaty:

  1. Zamówienia o kwocie do 4.99 PLN brutto – maksymalnie 50 Kliknięć
  2. Zamówienia o kwocie do 5.00 do 19.90 PLN brutto – maksymalnie 100 Kliknięć
  3. Zamówienia o kwocie od 20.00 PLN brutto – maksymalnie 200 Kliknięć

Jedno Kliknięcie zaakceptowane do wypłaty ma wartość 0.04 zł (4gr).

Jak to wygląda w praktyce?

Załóżmy, że do chwili złożenia poniższych zamówieniń z Kreacji reklamowych, umieszczonych na Twojej stronie internetowej Partnera, na Sprzedawacza trafiło 255 osób.

W dniu wczorajszym dwie osoby złożyły po jednym zamówieniu i opłaciły je:

Zamówienie 1 - wyróżnienie ogłoszenia w dziale moda na 7 dni za 7.99zł
Zamówienie 2 - wyróżnienie ogłoszenia w dziale nieruchomości na 21 dni za 27.98 zł

Podliczenie wynagrodzenia:

Operacja Wartość zamówienia Procent prowizji Kwota prowizji Rozliczna ilość klinięć Stawka za klik Kwota za Kliknięcia Kwota razem
Zamówienie 1 7.99 zł 15% 1.20 zł 100 0.04 4.00 zł 5.20 zł
Zamówienie 2 27.98 zł 18% 5.04 zł *155 0.04 6.20 zł 11.24 zł
Suma 35.97 zł 6.24 zł 255 0.04 10.20 zł 16.44 zł

* Gdyby ilość wcześniej naliczonych i nierozliczonych wcześniej kliknięć była większa od 300 to wtedy dla powyższych zamówień za kliknięcia przysługiwałoby łącznie 12.00 zł (100x0.04 + 200x0.04)

Zastanawiasz się co jest tutaj wyjątkowego?

Zależy nam na wieloletniej współpracy! Większość programów partnerskich płaci Ci tylko prowizję za jedną transakcję i na tym się kończy. W Programie Partnerskim Sprzedawacz.pl dostaniesz wynagrodzenie od każdego zamówienia, które powiązany z Tobą użytkownik opłaci w ciągu ROKU od pierwszej interakcji wymagającej podania adresu email.

Zobacz ile możesz zyskać przez ROK jeśli z Twojego polecenia zarejestruje się firma, która na reklamę wydaje tylko 100zł miesięcznie! Ile wyniesie Twoje wynagrodzenie jeśli zainteresujesz Sprzedawaczem.pl kilka takich firm?

Jest jeszcze coś - 5% z drugiego poziomu

Co może mieć wspólnego program partnerski z MLM?

MLM (Multi Level Marketing) - pozwala na efektywne wykorzystanie działania zespołowego. Jeśli ktoś inny z Twojego polecenia zacznie polecać to też zarabiasz. W efekcie nie boisz się napisać swojemu koledze czy koleżance, by u siebie na blogu też reklamowali Sprzedawacza. Nie traktujesz ich jako konkurencji - wspólnie zarabiacie!

Jak działa wielopoziomowy program partnerski?

Załóżmy, że prowadzisz serwis internetowy i od pół roku na Twojej stronie znajdują się kreacje reklamowe Sprzedawacza. Przez ten czas z Twojego polecenia do serwisu trafiło 2000 osób, kupiono 100 wyróżnień ogłoszeń i 20 pakietów punktów.

Przyjmijmy, że wśród tych 2000 osób trafiło się 8, które również prowadzą serwisy internetowe (blogi, fora, vlogi...) i rozpoczęły współpracę w ramach Programu Partnerskiego Sprzedawacz.pl. Umieściły reklamy na swoich stronach i z czasem zaczęłu pojawiać się wpłaty od użytkowników pozyskanych przez nich.

Od takich zamówień zyskasz właśnie 5% wpłaconej kwoty. Zakładając, że średnio każda z tych 8 osób uzyskuje zbliżoną wartość zamówień do tych, które przechodzą bezpośrednio przez Twoją stronę internetową, to, to dodatkowe 5% prawdopodobnie będzie większe od tego, co uzyskasz bezpośrednio ze swojej strony.

Oczywiście wynagrodzenie 5% dostajesz tak samo długo, jak wynagrodzenie bezpośrednie (15-20%) dostaje osoba przez Ciebie rekomendowana (tj. 365 dni)

Monitorowanie postępu

Statystyki kliknięć oraz złożonych zamówień i ich statusu aktualizowane są codziennie. Dostęp do nich możliwy jest w Panelu Partnera po zalogowaniu.

Jak wypłacić zarobione pieniądze?

Wystarczy, że uzbierasz 100 zł, a w Twoim Panelu Partnera pojawi się opcja wypłaty środków z Programu Partnerskiego. Po weryfikacji i akceptacji wypłaty wystawiasz odpowiedni dokument, a my wypłacimy Ci wynagrodzenie przelewem.

Jeśli prowadzisz firmę i jesteś czynnym podatnikiem VAT - wystawiasz fakturę Vat, gdzie wartość do wypłaty jest wartością netto (doliczasz VAT). W innym przypadku po prostu wystawiasz rachunek na kwotę do wypłaty.

Czy muszę prowadzić firmę by zarabiać w Programie Partnerskim?

Nie musisz mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej, by rozpocząć współpracę. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat.

To co, zaczynamy?

1. Załóż konto na Sprzedawaczu i aktywuj je

2. Zaloguj się i przejdź do zakładki Program Partnerski

3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Po zaakceptowaniu uczestnictwa i strony internetowej możliwe będzie pobranie kreacji reklamowych i rozpoczęcie zarabiania od zaraz!