Wielopoziomowy Program Partnerski – Sprzedawacz.pl

Prowadzisz bloga, vloga, serwis tematyczny, forum lub inną storne internetową?

Zacznij zarabiać z Programem Partnerskim Sprzedawacz.pl. Promuj serwis ogłoszeniowy i zyskaj nawet 4gr za Klik (tzw. CPC) i do 20% wartości opłaconego zamówienia (tzw. CPS).

Uzyskaj dodatkowe 5% wartości opłaconych zamówień pozyskanych przez nowych Partnerów zarejestrowanych poprzez Twój link partnerski (tzw. z drugiego poziomu)! Ponadto 2% z trzeciego i 1% z czwartego poziomu!

Jak to działa? To tylko 4 proste kroki!

Program partnerski - Sprzedawacz.pl

1. Rejestrujesz konto na Sprzedawaczu

2. Zgłaszasz chęć udziału w Programie Partnerskim
(My: weryfikujemy zgłoszone przez Ciebie strony internetowe oraz pozostałe dane)

3. Po akceptacji, umieszczasz reklamy na swojej stronie internetowej

4. Nowi Użytkownicy trafiają na Sprzedawacza, dodają i wyróżniają ogłoszenia - Ty zarabiasz!
(Nowi użytkownicy wiązani są z Twoim kontem poprzez link partnerski zawarty w wygenerowanym odnośniku))

W jaki sposób naliczne jest wynagrodzenie?

Po akceptacji Twojego uczestnictwa w Programie Partnerskim, po zalogowaniu w serwisie Sprzedawacz.pl, uzyskasz dostęp do narzędzi, dzięki którym łatwo wygenerujesz Kreacje reklamowe do umieszczenia na swojej stronie internetowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie wygodne narzędzia za pomocą, których możesz wygenerować np. boks z ogłoszeniami.

Możesz np. wstawić na swoją stronę widżet z ogłoszeniami, baner lub link tekstowy z Twoim unikalnym identyfikatorem, dzięki któremu możliwe będzie rozpoznanie osób, które trafiły na Sprzedawacza z Twojej strony internetowej.

W skrócie: Udostępniasz nam miejsce reklamowe, a my Ci za to płacimy.

Początkowo informacja o identyfikatorze zapisywana jest w pliku Cookie. Jeśli w ciągu 30 dni, użytkownik zarejestruje się w serwisie, doda ogłoszenie lub wykona inną akcję wymagającą podania adresu email i akceptacji regulaminu – zostaje powiązany na rok z kontem Partnera, którego identyfikator znajduje się w pliku Cookie.

Jeśli przez ten okres złoży i opłaci jakiekolwiek zamówienie - Tobie zostanie naliczona odpowiednia prowizja.

Ile prowizji od opłaconego zamówienia dostanę?

PP prowizja wzrost

Prowizja zależna jest od tego, co zamówi Użytkownik

  1. 15% opłaconej wartości zamówienia - jeśli zamówi wyróżnienie ogłoszenia na okres 7 dni
  2. 18% opłaconej wartości zamówienia - jeśli zamówi wyróżnienie ogłoszenia na okres 21 dni
  3. 20% opłaconej wartości zamówienia - jeśli zamówi Pakiet Punktów na wyróżnienia

Ponadto każde opłacone zamówienie w zależności od wartości uwalnia odpowiednia ilość Kliknięć do wypłaty:

  1. maksymalnie 50 Kliknięć za zamówienia o kwocie do 4.99 PLN brutto
  2. maksymalnie 100 Kliknięć za zamówienia o kwocie do 5.00 do 19.90 PLN brutto
  3. maksymalnie 200 Kliknięć za zamówienia o kwocie od 20.00 PLN brutto

Jedno Kliknięcie zaakceptowane do wypłaty ma wartość 0.04 zł (4gr).

Jak to wygląda w praktyce?

Załóżmy, że do chwili złożenia poniższych zamówieniń z Kreacji reklamowych, umieszczonych na Twojej stronie internetowej Partnera, na Sprzedawacza trafiło 255 osób.

W dniu wczorajszym dwie osoby złożyły po jednym zamówieniu i opłaciły je:

Zamówienie 1 - wyróżnienie ogłoszenia w dziale moda na 7 dni za 7.99zł
Zamówienie 2 - wyróżnienie ogłoszenia w dziale nieruchomości na 21 dni za 27.98 zł


Podliczenie dziennego wynagrodzenia (przykład):

Operacja Wartość zamówienia Procent prowizji Kwota prowizji Rozliczna ilość klinięć Stawka za klik Kwota za Kliknięcia Kwota razem
Zam. 1 7.99 zł 15% 1.20 zł 100 0.04 4.00 zł 5.20 zł
Zam. 2 27.98 zł 18% 5.04 zł *155 0.04 6.20 zł 11.24 zł
Suma 35.97 zł 6.24 zł 255 0.04 10.20 zł 16.44 zł

* Gdyby ilość wcześniej naliczonych i nierozliczonych kliknięć była większa od 300 to wtedy dla powyższych zamówień łączna suma wynagrodzenia wynosiła 18.24 zł

Czy płacicie za kliki bez sprzedaży?

Nie. Podstawą rozliczenia kliknięć są opłacone zamówienia. Jeśli sprowadzasz ruch, który nie generuje wartości - nie zarabiasz. Zapytasz dlaczego? Istnieją systemy, w których możesz zakupić np 1000 wejść na stronę za 2 zł. Problem polega na tym, że są to wejścia bezwartościowe. Dlatego rozliczamy się w modelu, w którym podstawą jest sprzedaż. Jeśli jest sprzedaż i generujesz dużo odwiedzin - wtedy kliki są bonusem dla Ciebie!

Zastanawiasz się co jest tutaj wyjątkowego?

Zależy nam na wieloletniej współpracy!

Czym się różni dobry program partnerski od standardowego? Większość programów partnerskich płaci Ci tylko prowizję za jedną transakcję i na tym się kończy. W Programie Partnerskim Sprzedawacz.pl dostaniesz wynagrodzenie od każdego zamówienia, które powiązany z Tobą użytkownik opłaci w ciągu ROKU od pierwszej interakcji wymagającej podania adresu email.

Z Twoiego linku mogą rejestrować się również firmy!

Zobacz ile możesz zyskać przez ROK jeśli z Twojego polecenia zarejestruje się firma, która na reklamę wydaje np. 200zł miesięcznie!
Ile wyniesie Twoje wynagrodzenie jeśli zainteresujesz Sprzedawaczem.pl kilka takich firm?

Jest jeszcze coś - 5% z drugiego poziomu!

Wzrost prowizji przy drugim poziomie

Co może mieć wspólnego program partnerski z MLM?

MLM (Multi Level Marketing) - pozwala na efektywne wykorzystanie działania zespołowego. Jeśli ktoś inny z Twojego polecenia zacznie polecać to Ty też zarabiasz. W efekcie nie boisz się napisać swojemu koledze czy koleżance, by u siebie na blogu też reklamowali Sprzedawacza. Nie traktujesz ich jako konkurencji - wspólnie zarabiacie.

Jak działa wielopoziomowy program partnerski?

Załóżmy, że prowadzisz serwis internetowy i od pół roku na Twojej stronie znajdują się kreacje reklamowe Sprzedawacza. Przez ten czas z Twojego polecenia do serwisu trafiło 2000 osób, kupiono 100 wyróżnień ogłoszeń i 20 pakietów punktów.

Przyjmijmy, że wśród tych 2000 osób trafiło się 8, które również prowadzą serwisy internetowe (blogi, fora, vlogi...) i rozpoczęły współpracę w ramach Programu Partnerskiego Sprzedawacz.pl. Umieściły reklamy na swoich stronach i z czasem zaczęły pojawiać się wpłaty od użytkowników pozyskanych przez nich.

Od takich zamówień zyskasz właśnie 5% wpłaconej kwoty. Zakładając, że średnio każda z tych 8 osób uzyskuje zbliżoną wartość zamówień do tych, które przechodzą bezpośrednio przez Twoją stronę internetową, to, dodatkowe 5% prawdopodobnie będzie większe od tego, co uzyskasz bezpośrednio ze swojej strony.

Oczywiście wynagrodzenie 5% dostajesz tak samo długo, jak wynagrodzenie bezpośrednie (15-20%) dostaje osoba przez Ciebie rekomendowana (tj. 365 dni)

To jeszcze nie wszystko - płacimy do 4 poziomu!

W analogiczny sposób możesz uzyskać wynagrodzenie za zamówienia z trzeciego i czwartego poziomu! W przypadku trzeciego poziomu wynagrodzenie wyniesie 2%, natomiast z czwartego poziomu prowizja wynosi 1% opłaconych zamówień.

Przykład naliaczania prowizji za zamówienia

Prowizja MLM w programie partnerskim

Monitorowanie postępu

Monitorowanie postepu

Szczegółowe statystyki kliknięć oraz złożonych zamówień aktualizowane są codziennie. Codziennie możesz obserwować postęp oraz śledzić statusy zamówień składach przez osoby, które trafiły na Sprzedawacza za pośrednictwem Twojego linku. Dostęp do statystyk możliwy jest w Panelu Partnera po zalogowaniu.

Jak wypłacić zarobione pieniądze?

Wystarczy, że uzbierasz 100 zł, a w Twoim Panelu Partnera pojawi się opcja wypłaty środków z Programu Partnerskiego. Po weryfikacji i akceptacji wypłaty wystawiasz odpowiedni dokument, a my wypłacimy Ci wynagrodzenie przelewem.

Jeśli prowadzisz firmę i jesteś czynnym podatnikiem VAT - wystawiasz fakturę Vat, gdzie wartość do wypłaty jest wartością netto (doliczasz VAT). W innym przypadku po prostu wystawiasz rachunek na kwotę do wypłaty.

Czy muszę prowadzić firmę by zarabiać w Programie Partnerskim?

Nie musisz mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej, by rozpocząć współpracę. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat.

To co, zaczynamy?

1. Załóż konto na Sprzedawaczu i aktywuj je

2. Zaloguj się i przejdź do zakładki Program Partnerski

3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Po zaakceptowaniu uczestnictwa i strony internetowej możliwe będzie pobranie kreacji reklamowych i rozpoczęcie zarabiania od zaraz!