Prasa ręczna do wosku, owoców śrubowa wyciskarka nierdzewna

Prasa ręczna do wosku, owoców śrubowa wyciska... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jaśliska
Napisz / zadzwoń
Kup z wysyłką

Opis

Zapraszam do naszego sklepu pszczelarskiego hurtowni pszczelarskiej wicerej.pl

Prasa ręczna wyciskarka służy jako urządzenie do odzyskiwania resztek miodu z odsklepin, które zostają po procesie odsklepiania miodu. Po procesie odsklepiania miodu, w odsklepinach pozostaje dużo miodu. Aby go nie zmarnować wykorzystuje się prasę ręczną do odzyskiwania miodu z odsklepin. Odciskanie na zimno które wykonuje się za pomocą prasy pozwala na odzyskanie pozostającego w odsklepinach miodu.
Prasa Przeznaczona jest więc do tłoczenia miodu z odsklepin, które pozostały po odsklepianiu. Praskę można również wykorzystać jako wyciskarkę do owoców.
Prasa wykonana ze stali nierdzewnej, mieści 8L woszczyzny lub owoców.
Składa się z perforowanego podstawy wraz z koszem perforowanym na odsklepiny (lub owoce, tarczy dociskowej (tłoczysko), listwy poprzecznej podtrzymującej śrubę, śruby z uchwytem, trzech cylindrycznych nóg dla stabilności urządzenia

Zasada działania
Odsklepiny powstałe na wskutek odsklepienia ramek należy umieścić w koszu perforowanym. Na odsklepinach należy umieścić tłoczysko. Należy odkręcić śrubę do górnej pozycji. Następnie należy zamontować belkę poprzeczną podtrzymującą wraz ze śrubą. Przekręcając śrubę wyciśnij zawartość kosza i wyciśnij miód z surowca. Przez otwory w perforowanym cylindrze kosza miód spływa na podstawę wyciskarki, a z niej dalej do przygotowanego pojemnika umieszczonego pod rynną odpływową prasy. Sucha, wykręcona już woszczyzna może pozostać w koszu do momentu całkowitego napełnienia lub wyrzucenia do pojemnika na odpady (w zależności od modelu).

Średnica perforowanego kosza - około 21cm
Wysokość perforowanego kosza - około 28,5cm
Wysokość całkowita - 55,5cm
Pojemność - 8L
Waga - 5kg

Istnieje możliwość wysyłki na wskazany adres dowolnej ilości
Zapraszam do naszego sklepu internetowego wicerej.pl
Nasza oferta obejmuje: miodarki, topiarki do wosku, stoły do odsklepiania ramek, odstojniki do miodu, wanienki do odsklepiania, bluzy pszczelarskie, kombinezony, rękawice, kapelusze pszczelarskie, dłuta, podkurzacze, dyfuzory, podkarmiaczki, zasuwki, poławiacze pyłku, widelce do odsklepiania, sita do miodu, kraty odgrodowe i wiele innych.

Wysyłka sprzętu na terenie całego kraju.

Na każdy zakupiony towar udzielamy gwarancji. Wystawiamy faktury VAT. Nasz sprzęt można zamawiać na dotacje UE ARiMR.

Zdjęcia zostały wykonane przez firmę FHU WICEREJ, stanowią jej własność, opatrzone są znakami wodnymi oraz logiem firmy. Zdjęcia przedstawiają realny wygląd produktu. Produkty innych sprzedawców z naszymi zdjęciami, na których brak jest naszych znaków wodnych i logo firmy wicerej, oznaczają nielegalną kopię naszych zdjęć..

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Kup bezpiecznie przez Trustap lub odbierz produkt osobiście. Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy bez zabezpieczenia.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

550,00 zł

+48 607... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jaśliska
woj. podkarpackie
pow. krośnieński
gm. Dukla

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Bernadka
(Wicerej )

Jaśliska
woj. podkarpackie
pow. krośnieński
gm. Dukla
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. ogrodnicze
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2023-11-03

Zgłoś naruszenie
Bernadka
(Wicerej )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS ZADAJ PYTANIE
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ