Haft 3D, haft wypukły, hafciarnia, haft reklamowy

Haft 3D, haft wypukły, hafciarnia, haft reklamowy - Reklama, marketing - Pabianice
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Firma Paulinex oferuje kompleksowe usługi odzieżowe, haft 3D, haft wypukły, hafty na gąbce, czapki haft 3D, haft komputerowe nadruki na odzieży, haft reklamowy na koszulkach, haft na czapkach, nadruki na czapkach, czapki haftowane, czapki z nadrukiem. W naszej firmie można zakupić odzież reklamową, odzież roboczą odzież sportową i na niej wykonać haft komputerowy, nadruk lub grawerowanie, haft wypukły, haft 3D, haft wypukły połączony z cekinami, haft wypukły połączony z tasiemką, haft 3D z sitodrukiem, naklejki, naprasowanki, wyszywanie komputerowe, haft cyfrowy.
Oferujemy również naszywki na zamówienie jak i haftowanie koszulek lub haft na odzieży w naszej ofercie posiadamy również haftowane bluzy.
Posiadamy naszywki na zamówienie cennik, które może zamówic klient naszywki z własnym logo i wykonamy u nas szycie naszywek lub naszywki personalizowane.
Oferujemy również piękne termo dżety aplikacje tworzymy różne motywy dżety ozdobne. W naszej ofercie mamy dżety metalowe na ubrania.
Piękne zdobienia haft nakładany daje efekt haftu wypuklego.


GRAWEROWANIE, WYCINANIE LASEROWE SZEROKIEGO ZAKRESU MATERIAŁÓW
Producent naszywki, plakietki tarcze szkolne, proporczyki, sztandary, godła, naszywki haftowane, naszywki na ubrania, wyszywanie komputerowe,


Oferujemy haft komputerowy na wyrobach gotowych. Haft komputerowy można wykonać na już uszytych koszulkach polo, haft na t-shirt, haft komputerowy na plecakach, haft komputerowy na czapkach, haft czapki, haft na bejsbolówkach, haft polarowych bluzach, haft maszynowy bluzy.
Haft maszynowy jak i również haft reklamowy na wyrobach gotowych wykonają Państwo w naszej hafciarni komputerowej, haft cennik, hafciarnia cennik, tani haft
, tanie haftowanie, haft komputerowy cennik, nadruki cennik, sito cennik
Znajdą Państwo również nowoczesne metody zdobienia haft tasiemką, haft włóczką, haft cekinami, haft połączony z folią flex lub folia flock, haft cennik, hafciarnia cennik, tani haft
, tanie haftowanie, haft komputerowy cennik, nadruki cennik, sito cennik
.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 501... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pabianice
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
haft paulinex

Pabianice
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Reklama, marketing
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 23
Data dodania: 2022-06-23

Zgłoś naruszenie

Reklama, marketing w okolicy

haft paulinex

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ