Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY POKOI W WARSZAWIE

Inne oferty w serwisie Sprzedawacz.pl

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Piaseczno (pow. piaseczyński w woj. mazowieckim), Pruszków (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim), Legionowo (pow. legionowski w woj. mazowieckim), Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w woj. mazowieckim), Żyrardów (pow. żyrardowski w woj. mazowieckim), Otwock (pow. otwocki w woj. mazowieckim), Mińsk Mazowiecki (pow. miński w woj. mazowieckim), Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w woj. mazowieckim), Wołomin (pow. wołomiński w woj. mazowieckim), Michałowice-Osiedle (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim)

Zaczynasz pracę lub studia w Warszawie i potrzebujesz taniego miejsca do spania? Rozważ długoterminowy wynajem pokoju w mieszkaniu lub domu w jednej z Warszawskich dzielnic, z których najpopularniejsze to Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz, Praga, Mokotów, Wilanów, Tragówek i Ursynów. Zdecyduj się jaki budżet miesięczny jesteś w stanie przeznaczyć na wynajem oraz jak dużej przestrzeni potrzebujesz. Pokoje mogą być umeblowane lub oczekujące na aranżację przez wynajmującego - możesz określić swoje preferencje w filtrach.

Mieszkasz w Warszawie, masz dużą nieruchomość a pokoje stoją puste? Zachęcamy do ich wynajęcia i zwiększenia domowego budżetu - dodaj darmowe ogłoszenie i sprawdź czy są chętni do wspólnego zamieszkania.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?