Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY POKOI W WARSZAWIE


Znaleziono 2 ogłoszenia spełniające kryteria.

mały pokój do wynajęcia dla dwóch osób m...

Ładny przytulny pokoik dla pary bardzo dobra lokalizacja , blisko...

500,00 zł

Powierzchnia:
15 m2

Piętro:
Parter

Umeblowane:
Tak

Pokoje na wynajem długoterminowy » Warszawa - Targówek, Dodano: 2019-02-13

Dwa pokoje do wynajęcia, Warszawa-Targówek

Dwa pokoje - mieszkanie urządzone; kuchnia, łazienka, loggia zabu...

1 400,00 zł

Powierzchnia:
14 m2

Piętro:
8

Umeblowane:
Tak

Pokoje na wynajem długoterminowy » Warszawa - Targówek, Dodano: 2019-01-10

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w woj. mazowieckim), ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w woj. mazowieckim), ogłoszenia Legionowo (pow. legionowski w woj. mazowieckim), ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki (pow. nowodworski w woj. mazowieckim), ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w woj. mazowieckim), ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w woj. mazowieckim), ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w woj. mazowieckim)

Zaczynasz pracę lub studia w Warszawie i potrzebujesz taniego miejsca do spania? Rozważ długoterminowy wynajem pokoju w mieszkaniu lub domu w jednej z Warszawskich dzielnic, z których najpopularniejsze to Śródmieście, Wola, Ochota, Żoliborz, Praga, Mokotów, Wilanów, Tragówek i Ursynów. Zdecyduj się jaki budżet miesięczny jesteś w stanie przeznaczyć na wynajem oraz jak dużej przestrzeni potrzebujesz. Pokoje mogą być umeblowane lub oczekujące na aranżację przez wynajmującego - możesz określić swoje preferencje w filtrach.

Mieszkasz w Warszawie, masz dużą nieruchomość a pokoje stoją puste? Zachęcamy do ich wynajęcia i zwiększenia domowego budżetu - dodaj darmowe ogłoszenie i sprawdź czy są chętni do wspólnego zamieszkania.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?