Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Nieruchomości » Pokoje
Kraków - wszystko Zmień tylko lokalizację:
» Kraków
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


POKOJE DO WYNAJĘCIA KRAKÓW


Znaleziono 4 ogłoszenia spełniające kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Chrzanów (pow. chrzanowski w woj. małopolskim), Brzesko (pow. brzeski w woj. małopolskim), Bochnia (pow. bocheński w woj. małopolskim), Olkusz (pow. olkuski w woj. małopolskim), Cianowice Duże (pow. krakowski w woj. małopolskim), Bolechowice (pow. krakowski w woj. małopolskim), Głogoczów (pow. myślenicki w woj. małopolskim), Węgrzce Wielkie (pow. wielicki w woj. małopolskim), Biały Kościół (pow. krakowski w woj. małopolskim), Hutki (pow. olkuski w woj. małopolskim)

Przeglądasz aktualne ogłoszenia z pokojami do wynajęcia w Krakowie. Znajdziesz tu zarówno pokoje i stancje dla studentów jak i kwatery pracownicze. Pokoje w mieszkaniach i domach w różnym standardzie i cenie. Jedne kompletnie umeblowane inne wymagające pełnej aranżacji. Skorzystaj z filtrów by znaleźć szybciej taki pokój jakiego szukasz. Zobacz również pokoje w okolicy Krakowa

Masz duże mieszkanie i chcesz wynająć jeden z pokoi lub chcesz wynająć całe mieszkanie kilu osobom. Dodaj bezpłatne ogłoszenie na Sprzedawaczu i dotrzyj do tysięcy osób szukających u nas nieruchomości do wynajęcia.


Porada eksperta

Porównując ceny pokoi sprawdź co dokładnie zawiera się w prezentowanej cenie. Czy jest to kompletna kwota czy możesz się spodziewać dodatkowych opłat np za wodę, prąd, ogrzewanie, gaz, Internet itp.