Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ - RZESZÓW

Strona: 1 2 3 ... 18

Znaleziono 214 ogłoszeń spełniających kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2 3 ... 18

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Krosno (pow. m. Krosno w woj. podkarpackim), Mielec (pow. mielecki w woj. podkarpackim), Jarosław (pow. jarosławski w woj. podkarpackim), Dębica (pow. dębicki w woj. podkarpackim), Jasło (pow. jasielski w woj. podkarpackim), Kraczkowa (pow. łańcucki w woj. podkarpackim), Izdebki (pow. brzozowski w woj. podkarpackim), Przeworsk (pow. przeworski w woj. podkarpackim), Górno (pow. rzeszowski w woj. podkarpackim), Ropczyce (pow. ropczycko-sędziszowski w woj. podkarpackim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Przeglądasz dział poświęcony mieszkaniom na sprzedaż w Rzeszowie. Znajdziesz tu oferty prywatne jak i z biur nieruchomości. Ogłoszenia z mieszkaniami w stanie deweloperskim, gotowe do wprowadzenia się, jak i te przeznaczone do remontu.

Ponadto dzięki filtrom łatwo wybierzesz tylko te mieszkania, które spełniaja Twoje oczekiwania odnośnie stanu prawnego i rodzaju zabudowy. Zadecyduj jaka forma własności najbardziej Ci odpowiada – czy ma to być mieszkanie własnościowe, spółdzielcze, czy lokatorskie. Czy mam mieć założoną księgę wieczystą, czy nie jest to dla Ciebie istotne. Określ też ilość pokoi, metraż oraz stan w jakim się znajduje – czy chcesz samemu je wyremontować, czy może wolisz takie, które zostało już urządzone. Zaznacz także, czy chcesz żeby Twoje mieszkanie miało balkon lub garaż.

Zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania w Rzeszowie? Nie wiesz do końca jak dobrze to zrobić? Zapoznaj się z naszym poradnikiem - "Jak sprzedać mieszkanie", a z pewnością dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Z chwilą gdy zdecydujesz się już na sprzedaż mieszkania wystaw je za darmo na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?