Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ - OPOLE


Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Kędzierzyn-Koźle (pow. kędzierzyńsko-kozielski w woj. opolskim), Nysa (pow. nyski w woj. opolskim), Brzeg (pow. brzeski w woj. opolskim), Oława (pow. oławski w woj. dolnośląskim), Krapkowice (pow. krapkowicki w woj. opolskim), Kluczbork (pow. kluczborski w woj. opolskim), Strzelce Opolskie (pow. strzelecki w woj. opolskim), Olesno (pow. oleski w woj. opolskim), Obrowiec (pow. krapkowicki w woj. opolskim), Kolnica (pow. brzeski w woj. opolskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Przeglądasz najnowsze ogłoszenia mieszkań na sprzedaż w Opolu. Nieruchomości na sprzedania bezpośrednio od właścicieli, deweloperów, a także wystawione przez biura pośredniczące w sprzedaży. Oferty lokali zarówno do remontu, jak i gotowych do wprowadzenia się; umeblowane, jak i w stanie surowym. Ponadto wszystkie formy własności począwszy od mieszkań lokatorskich, poprzez mieszkania w TBS, spółdzielcze, aż po własnościowe. Zarówno lokale z założaoną już księga wieczystą, jak i te bez niej.

Ponadto mieszkania w nowym i starym budownictwie, a więc w różnorodnej technologii – rama H, wielka płyta, cegła, itp. Nieruchomości w kamienicach, blokach oraz apartamentowcach.

Filtry u góry strony pozwolą Ci na lepsze dopasowanie wyników wyszukiwania do Twoich potrzeb. Dzięki nim określisz interesujący Cię metraż, ilość pokoi, piętro, a także standard i dodatkowe właściwości mieszkania. To w nich masz możliwość wybrania, czy do mieszkania ma przynależeć garaż, piwnica, strych, a także czy ma być balkon, tarasu lub winda .

Masz mieszkanie na sprzedaż w Opolu? Wystaw bezpłatne ogłoszenie na Sprzedawaczu i sprzedaj je! Chcesz wiedzieć jak zrobić to najlepiej? Przeczytaj nasz poradnik - „Jak sprzedać mieszkanie”.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?