Czy blaszak metalowy jest opłacalnym rozwiązaniem?

Czy blaszak metalowy jest opłacalnym rozwiązaniem?

Sprawdzi się jako niewielki magazyn dla różnego rodzaju działalności, miejsce do majsterkowania czy wiata śmietnikowa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na swoje pojazdy, narzędzia czy inne przedmioty, zaprojektowany na zamówienie metalowy garaż (4 x 5 m, 6 x 4 m lub w jeszcze innym rozmiarze) to rozwiązanie funkcjonalne, a także opłacalne.

Poza parkowaniem samochodu czy motocykla blaszak metalowy (https://didexstal.pl/garaze/z-wiata) może być wykorzystywany do wielu innych celów. Sprawdzi się jako niewielki magazyn dla różnego rodzaju działalności, miejsce do majsterkowania czy wiata śmietnikowa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na swoje pojazdy, narzędzia czy inne przedmioty, zaprojektowany na zamówienie metalowy garaż (4 x 5 m, 6 x 4 m lub w jeszcze innym rozmiarze)(https://didexstal.pl/garaze/jednostanowiskowe) to rozwiązanie funkcjonalne, a także opłacalne. Ale czy jego budowa rzeczywiście jest tańsza niż wzniesienie garażu murowanego? Przekonaj się!

Blaszak metalowy a garaż murowany – co jest tańsze?

Budowa garażu wolnostojącego z cegieł pochłania wiele czasu i pieniędzy. Wiąże się nie tylko z opracowaniem projektu, ale także zakupem drogich materiałów i zatrudnieniem ekipy fachowców. Uśredniona cena garażu murowanego o standardowych wymiarach 4 x 5 m wynosi około 15 tys. złotych. Koszt budowy garażu dwustanowiskowego to prawie dwukrotność tej kwoty.

Cena garażu blaszanego(https://didexstal.pl/garaze) o tej samej powierzchni może być nawet kilkukrotnie niższa. Jak to możliwe? Ma to związek z właściwościami samego materiału. Stal podlega recyklingowi i jest stosunkowo tania w produkcji. Ponadto nadaje się do cięcia oraz gięcia. Blaszak metalowy może zostać wykonany z używanej blachy pochodzącej z demontażu, co pozwala zminimalizować koszt całej inwestycji. Warto również zauważyć, że wielu producentów oferuje gotowe konstrukcje, które mogą zostać błyskawicznie zamontowane w wyznaczonym miejscu. Takie rozwiązanie znacznie skraca czas realizacji całej inwestycji.

Cena garażu blaszanego wykonanego na zamówienie

Garaż blaszany 4 x 5 m z montażem to doskonały wybór dla tych właścicieli domów, którzy nie chcą brać na siebie kosztów związanych z budową murowanego budynku, a jednocześnie nie planują iść na kompromisy w kwestii funkcjonalności i jakości. Blaszak metalowy może zostać wykonany na zamówienie, tak aby idealnie wtapiać się w otoczenie i zapewnić odpowiednią ilość miejsca do przechowywania pojazdów, maszyn czy narzędzi. Na ostateczny koszt wolnostojącego garażu z blachy wykonanego na zamówienie wpływ ma m.in.:

 • liczba stanowisk,
 • rodzaj blachy (ocynkowana, akrylowa),
 • typ bramy (uchylna, skrzydłowa),
 • liczba otworów okiennych i dodatkowych drzwi.

Jednak niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na gotowy projekt, czy zamówienie blaszaka na wymiar, możesz mieć pewność, że cena garażu blaszanego będzie niższa niż koszt budynku murowanego o identycznej powierzchni i takim samym wyposażeniu.

Zamów garaż blaszany z montażem

Jeśli zależy Ci na zamówieniu garażu blaszanego z montażem, już teraz zapoznaj się z ofertą firmy Didexstal, która gwarantuje brak ukrytych opłat – wszystkie warunki są jasno określane na etapie składania zamówienia. Producent ten oferuje garaże w różnych kolorach i stylach. Umożliwia ich personalizację i wykonuje projekty na wymiar, przy uwzględnieniu indywidualnych wymagań. Zyskujesz zatem pełną swobodę w zakresie wyboru dodatkowych opcji. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem i postaw na blaszaki metalowe najwyższej jakości.

Data publikacji: 2022-09-01, ostatnia zmiana: 2022-09-01

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Garaż blaszany 5x7 Brama + drzwi Antracyt Dach dwuspadowy GP106
12 500 zł
Kalwaria Zebrzydowska
(woj. małopolskie)
GARAŻ Blaszany rząd 17,5m x 5m - spad tył 4x Brama ocynk TS522
15 500 zł
Katowice
(woj. śląskie)
Domek Ogrodowy - Schowek Blaszany 4x4 - okno - drzwi - Antracyt - dach TS532
7 300,00 zł
Szczecin
(woj. zachodniopomorskie)
GARAŻ BLASZANY 12m x 6m dwuspad - 4x Brama dwuskrzydłowa - złoty dąb + antracyt TS260 12x6
25 990 zł
Poznań
(woj. wielkopolskie)
Garaż Blaszany 7m x 6m dwuspad blachówka - Brama - ciemny orzech TS223
20 780 zł
Drawsko Pomorskie
(woj. zachodniopomorskie)
Garaż blaszany 6x6 2x Brama + drzwi drewnopodobny Dach dwuspadowy GP111
17 100 zł
Gliwice
(woj. śląskie)
Garaż Blaszany 10m x 6m poziom - spad tył 3x Brama uchylna - wiata - ciemny brąz TS225 10x6
22 250 zł
Jastrzębie-Zdrój
(woj. śląskie)
Blaszak Garaż Blaszany 6x6 2x Brama uchylna - Ocynk - Spad w tył TS156
9 100,00 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
SCHOWEK - DOMEK Ogrodowy 3m x 3m - spad w tył - antracyt Brama + okno TS519 3x3
5 790,00 zł
Rybnik
(woj. śląskie)
Domek Ogrodowy Schowek 4x3 - Brama Dwuskrzydłowa - okno - jasny orzech TS529
4 995,00 zł
Nowy Tomyśl
(woj. wielkopolskie)
Garaż blaszany 5x6 Brama uchylna + drzwi biały spad w tył GP120
9 990,00 zł
Kielce
(woj. świętokrzyskie)
Garaż Blaszany 6x6 - 2x Brama - Jasny orzech - Drewnopodobny - dach spad w tył TKD99
12 100 zł
Busko-Zdrój
(woj. świętokrzyskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Czy warto ubezpieczyć mieszkanie?
Ubezpieczenie mieszkania to jedno z najważniejszych rozważań, które powinniśmy podjąć jako właściciele lub najemcy nieruchomości. Bez względu na to, czy jesteśmy nowymi właścicielami nieruchomości, cz...
Data publikacji: 2023-12-11
Ubezpieczenie Mieszkania: Ochrona Twoich Czterech Ścian
Ubezpieczenie mieszkania to temat, który często pozostaje na marginesie rozmów, ale jest kluczowy dla bezpieczeństwa finansowego każdego właściciela nieruchomości. W dzisiejszym artykule rozwiejemy ws...
Data publikacji: 2023-10-06
Dlaczego warto sprawdzić dane księgi wieczystej przed zakupem, wynajmem lub dzierżawą lokalu użytkowego?
Zakup nieruchomości, szczególnie lokalu użytkowego, to inwestycja, która wymaga solidnego przygotowania i staranności. Jednym z kluczowych kroków, który powinniśmy podjąć przed finalizacją transakcji,...
Data publikacji: 2023-09-21
Gdzie mogę znaleźć księgę wieczystą domu online?
Kupno nieruchomości to nie tylko wybranie odpowiedniej lokalizacji, mieszkania, domu, czy też gruntu, bądź lokalu, ale także szereg czynności jakich należy dokonać by mieć pewność że wszystko pójdzie...
Data publikacji: 2023-04-25