Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


SAMOCHODY DOSTAWCZE I CIĘŻAROWE W KATOWICACH


Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.

Sprzedam lub zamienię na Kampera Mercedes...

Sprzedam ewentual.zamienię na kampera Mercedes Sprint.319 wersja...

150 000 zł

Marka:
Mercedes - Benz

Model:
Sprinter

Rok produkcji:
2011

Rodzaj paliwa:
diesel

Samochody dostawcze i ciężarowe » Ogłoszenia Katowice (śląskie), Dodano: 2019-01-21

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Sosnowiec (pow. m. Sosnowiec w woj. śląskim), ogłoszenia Bytom (pow. m. Bytom w woj. śląskim), ogłoszenia Gliwice (pow. m. Gliwice w woj. śląskim), ogłoszenia Zabrze (pow. m. Zabrze w woj. śląskim), ogłoszenia Ruda Śląska (pow. m. Ruda Śląska w woj. śląskim), ogłoszenia Chorzów (pow. m. Chorzów w woj. śląskim), ogłoszenia Dąbrowa Górnicza (pow. m. Dąbrowa Górnicza w woj. śląskim)

Znajdujesz się na liście najnowszych ogłoszeń dotyczących sprzedaży samochodów dostawczych i ciężarowych dodanych przez mieszkańców Katowic. Wśród nich oferty od osób prywatnych, komisów samochodowych i autoryzowanych dealerów. Znajdź pojazd idealny do prowadzenia swojej działalności - ładowny, ekonomiczny i w dobrym stanie technicznym. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniami w okolicy np. do 25km od centrum Katowic lub w całym województwie śląskim.

Dodanie ogłoszenia w Internecie to najszybszy sposób na znalezienie kupca dla samochodu. Na Sprzedawaczu możesz to zrobić za darmo i zajmie to tylko kilka minut - dodaj nowe ogłoszenie.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?


Przeliczaj kilowaty na konie mechaniczne i odwrotnie - zobacz przelicznik kW na KM czyli tzw. kalkulator mocy silnika i sprawdź ile koni ma Twój samochód