Co to są skrzynie transportowe w technologii flight cases?


Co to są skrzynie transportowe w technologii flight cases?


Wszelkiego rodzaju koncerty, spektakle, programy telewizyjne, czy festiwale to dla wielu osób wielkie przedsięwzięcie. Często tego typu wydarzenia pokazują nam postęp technologii. Odbiór słuchowy każdego koncertu to nie tylko ciężka praca wielu ludzi, ale i profesjonalnego sprzętu. Warto zatem powiedzieć sobie nieco więcej o produkcji skrzyni transportowych i kejsów.

Kejsy to obowiązkowe akcesoria w większości branż specjalistycznych

Niemal w każdej branży firmy posiadają bardzo skomplikowane i kosztowone urządzenia specjalistyczne. Są to urządzenia, które cechować musi nie tylko światowa jakość reprezentująca najwyższe standardy, ale i wytrzymałość, bowiem często sprzęty te muszą pokonywać tysiące kilometrów przewożąc najważniejszy sprzęt. W tej sytuacji warto więc zaufać dobrym markom – dlatego tu warto powiedzieć sobie o produkcji skrzyń transportowych i kejsów w technologii flight case. Przy użyciu tej technologii skrzynia transportowa zdecydowanie zyskuje. To też od lat w oparciu o te technologie skrzynie transportowe produkuje wiele firm. Aktualnie skrzynie transportowe cechujące się wysoką jakością, jak i precyzyjnym wykonaniem można zamówić w korzystnej cenie. Warto dodać, że skrzynie te wykorzystywane są nie tylko w branży muzycznej, oświetleniowej, filmowej, czy fotograficznej, ale i reklamowej, służb mundurowych itp. Wiele firm oferuje produkcję skrzyń na specjalnie zamówienie klienta. Jeszcze inną kwestią jest kejs, który tu warto wymienić w kontekście instrumentów muzycznych.

Kejsy na instrument muzyczne

Case stanowi doskonałe zabezpieczenie dla instrumentów, zwłaszcza w przypadku długich tras, gdzie narażone są na wszelkiego rodzaju wstrząsy i otarcia. Kejsy można stosować na sprzęty różnego rodzaju m.in. instrumenty, nagłośnienie, projektory, sprzęt medyczny, a nawet broń. Dla znacznej części odbiorców case to jednak futerał na instrument.


Kablarki, czyli skrzynie transportowe na kable

Pozostając w temacie koncertowym warto pomyśleć nie tylko o instrumentach, ale i dodatkowych elementach, które również należy zabezpieczyć – tu pomocna okazuje się walizka na kable znana w branży estradowej jako kablarka. Jest to walizka, która wykonana z najwyższej jakości materiałów umożliwia bezpieczne przechowanie, a także transport kabli niezależnie od pokonywanych odległości. Oprócz bezpieczeństwa kablarki zaoszczędzą wiele czasu na szukaniu i pakowaniu kabli, gdyż profesjonalne kejsy posiadają system przegród, które w łatwy sposób dowolnie można konfigurować na własne potrzeby.


Artykuł powstał przy współpracy specjalistów od skrzyń transportowych z serwisu Procases.pl.

Data publikacji: 2018-11-12, ostatnia zmiana: 2018-11-12

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Sprzedam Koncerty rockowe na płytach DVD
35,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
Sprzedam DVD koncert Chick Corea Elektric Band Live in Iowa
47,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
Płyta winylowa Halina Łukomska-Operatic Recital
10,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Extremal Metall Ballads - Heavy Metal, Thrash, Gothic Metal, Nu Metal - 2000 - CD
19,00 zł
Zielona Góra
(woj. lubuskie)
Sprzedam kolekcję koncertów Rockowych na płytach Blu Ray
53,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
Panel akustyczny piramidka 7
18,00 zł
Częstochowa
(woj. śląskie)
The best Of music in ten years - 3 CD - komplet oryginalnych płyt z Chin - muzyka chińska
99,00 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
Yamaha PSR-A3000 61-Key World Arranger Workstation
1 615,00 zł
Wachowice
(woj. opolskie)
Komis Instrumentów Muzycznych
30,00 zł
Poznań
(woj. wielkopolskie)
Star Wars - muzyka z filmu - Episode II Atak klonów
7,00 zł
Mrągowo
(woj. warmińsko-mazurskie)
Sprzedam Oryginalne Kasety Muzyczne
15,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
Sprzedam Koncerty Rockowe na płytach Blu Ray
53,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak nie popełnić wpadki podczas wybierania książki na prezent?
Książki są jednym z najczęściej wybieranych prezentów. Ogromny wybór tytułów w księgarniach sprawia jednak, że można dostać zawrotu głowy od samego patrzenia. Nie wiemy, czy kierować się ceną, okładką...
Data publikacji: 2021-02-09
GameBoy Pokemon - jak rozpoznać oryginał od podróbki
W przeciwieństwie do kart Pokemon - które potrafią kosztować tyle, co średniej wielkości mieszkanie - kartridże z grami o poke-stworkach nie kosztują aż tak dużo, a przynajmniej jeśli interesują nas w...
Data publikacji: 2021-02-01
Pisarze fantastyczni, którym fantastyki się odmawia
Czy wśród znanych pisarzy są fantaści? Okazuje się, że tak. Czasem dotyczy to zresztą nazwisk, które z fantastyką się nie kojarzą. A czasem powieści, które choć ewidentnie należą do tego gatunku, kryt...
Data publikacji: 2021-01-25
Kot w mieszkaniu - co warto wiedzieć?
Kot może wnieść w nasze życie mnóstwo radości. Jego ciche mruczenie doskonale pozwoli zrelaksować po całym dniu i wpłynąć na lepszy sen. Jednak do tego, aby kot zamieszkał w naszym mieszkaniu, musimy...
Data publikacji: 2020-10-22

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij