Szukaj

Kategorie

Co to są skrzynie transportowe w technologii flight cases?


Co to są skrzynie transportowe w technologii flight cases?


Wszelkiego rodzaju koncerty, spektakle, programy telewizyjne, czy festiwale to dla wielu osób wielkie przedsięwzięcie. Często tego typu wydarzenia pokazują nam postęp technologii. Odbiór słuchowy każdego koncertu to nie tylko ciężka praca wielu ludzi, ale i profesjonalnego sprzętu. Warto zatem powiedzieć sobie nieco więcej o produkcji skrzyni transportowych i kejsów.

Kejsy to obowiązkowe akcesoria w większości branż specjalistycznych

Niemal w każdej branży firmy posiadają bardzo skomplikowane i kosztowone urządzenia specjalistyczne. Są to urządzenia, które cechować musi nie tylko światowa jakość reprezentująca najwyższe standardy, ale i wytrzymałość, bowiem często sprzęty te muszą pokonywać tysiące kilometrów przewożąc najważniejszy sprzęt. W tej sytuacji warto więc zaufać dobrym markom – dlatego tu warto powiedzieć sobie o produkcji skrzyń transportowych i kejsów w technologii flight case. Przy użyciu tej technologii skrzynia transportowa zdecydowanie zyskuje. To też od lat w oparciu o te technologie skrzynie transportowe produkuje wiele firm. Aktualnie skrzynie transportowe cechujące się wysoką jakością, jak i precyzyjnym wykonaniem można zamówić w korzystnej cenie. Warto dodać, że skrzynie te wykorzystywane są nie tylko w branży muzycznej, oświetleniowej, filmowej, czy fotograficznej, ale i reklamowej, służb mundurowych itp. Wiele firm oferuje produkcję skrzyń na specjalnie zamówienie klienta. Jeszcze inną kwestią jest kejs, który tu warto wymienić w kontekście instrumentów muzycznych.

Kejsy na instrument muzyczne

Case stanowi doskonałe zabezpieczenie dla instrumentów, zwłaszcza w przypadku długich tras, gdzie narażone są na wszelkiego rodzaju wstrząsy i otarcia. Kejsy można stosować na sprzęty różnego rodzaju m.in. instrumenty, nagłośnienie, projektory, sprzęt medyczny, a nawet broń. Dla znacznej części odbiorców case to jednak futerał na instrument.


Kablarki, czyli skrzynie transportowe na kable

Pozostając w temacie koncertowym warto pomyśleć nie tylko o instrumentach, ale i dodatkowych elementach, które również należy zabezpieczyć – tu pomocna okazuje się walizka na kable znana w branży estradowej jako kablarka. Jest to walizka, która wykonana z najwyższej jakości materiałów umożliwia bezpieczne przechowanie, a także transport kabli niezależnie od pokonywanych odległości. Oprócz bezpieczeństwa kablarki zaoszczędzą wiele czasu na szukaniu i pakowaniu kabli, gdyż profesjonalne kejsy posiadają system przegród, które w łatwy sposób dowolnie można konfigurować na własne potrzeby.


Artykuł powstał przy współpracy specjalistów od skrzyń transportowych z serwisu Procases.pl.

Data publikacji: 2018-11-12, ostatnia zmiana: 2018-11-12


Spodobało Ci się?


Zobacz ogłoszenia

 Płyty winylowe LP + albumy - różne gatunki - wydania USA z lat 1960-1980 - ponad 2000 sztuk.
12,00 zł
Chrząstów
(woj. podkarpackie)
 Yamaha Motif XF8 88-Key Synthesizer Workstation
3 670,00 zł
Opole
(woj. lubelskie)
 LOWREY amerykańskie organy hammond z leslie
2 500,00 zł
Bydgoszcz
(woj. kujawsko-pomorskie)
 The Offspring SMASH - płyta CD - 1994
15,00 zł
Lębork
(woj. pomorskie)
 Pakiet Yamaha Genos, Tyros 5, Tyros 4, Tyros 3, Tyros 2
5,63 zł
Waksmund
(woj. małopolskie)
 Cajun - putumayo
59,00 zł
Przemyśl
(woj. podkarpackie)
 Sprzedam gitarę elektroakustyczną Takamine
1 150,00 zł
Rzeszów
(woj. podkarpackie)
 Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation
4 750,00 zł
Luboszyce
(woj. opolskie)
 CREED my own prison
10,00 zł
Słupca
(woj. wielkopolskie)
 Brazilian cafe - putumayo
59,00 zł
Malbork
(woj. pomorskie)
 gitara elektryczna, basowa, naprawa, regulacja- lutnik
170,00 zł
Szczecin
(woj. zachodniopomorskie)
 Mexico - putumayo
59,00 zł
Przemyśl
(woj. podkarpackie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Klasycystyczne malarstwo olejne ? czy nadal warto kupować?
Nowoczesne wnętrza, minimalistyczne projekty domów, a także sterylność urządzanych pomieszczeń charakteryzują nowo projektowane układy przestrzenne. Coraz mniej miejsca na stylowe meble drewniane, elementy etno, czy też klasyczne meble z epoki. Ustępują one miejsca tym nowoczesnym i prostym, często pozbawionym zdobień i naturalności. Króluje prostota formy, połysk, gładkie powierzchnie i jasna kolorystyka. Czy w dobie takich trendów aranżacyjnych nadal jest miejsce na klasyczne malarstwo olejne? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Data publikacji: 2019-07-08

Jak zacząć przygodę z Decoupage
Decoupage to technika, która w ostatnich latach bije rekordy popularności. Rozpoczęcie przygody z tym sposobem dekorowania możemy zacząć przy niskich nakładach finansowych. W tym krótkim przewodniku postaram się napisać jak rozpocząć przygodę z decoupage.

Data publikacji: 2019-07-05

Ubranka dla psów - najlepsze rozwiązania
Ubranko dla psa - kiedy warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

Data publikacji: 2019-06-29

Gdzie najlepiej kupować karmy dla zwierząt?
Posiadanie zwierzęcia wiąże się z wieloma wydatkami. Te wydatki związane są głównie z karmą dla pupila, którą trzeba kupować regularnie. Każdy właściciel czworonoga chciałby kupić dobrej jakości karmę za rozsądną cenę. Karmę należy dopasować do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Przy jej zakupie trzeba zwrócić uwagę na wiek i wagę zwierzęcia, w przypadku psów również na rasę.

Data publikacji: 2019-06-24