Co to są skrzynie transportowe w technologii flight cases?


Co to są skrzynie transportowe w technologii flight cases?


Wszelkiego rodzaju koncerty, spektakle, programy telewizyjne, czy festiwale to dla wielu osób wielkie przedsięwzięcie. Często tego typu wydarzenia pokazują nam postęp technologii. Odbiór słuchowy każdego koncertu to nie tylko ciężka praca wielu ludzi, ale i profesjonalnego sprzętu. Warto zatem powiedzieć sobie nieco więcej o produkcji skrzyni transportowych i kejsów.

Kejsy to obowiązkowe akcesoria w większości branż specjalistycznych

Niemal w każdej branży firmy posiadają bardzo skomplikowane i kosztowone urządzenia specjalistyczne. Są to urządzenia, które cechować musi nie tylko światowa jakość reprezentująca najwyższe standardy, ale i wytrzymałość, bowiem często sprzęty te muszą pokonywać tysiące kilometrów przewożąc najważniejszy sprzęt. W tej sytuacji warto więc zaufać dobrym markom – dlatego tu warto powiedzieć sobie o produkcji skrzyń transportowych i kejsów w technologii flight case. Przy użyciu tej technologii skrzynia transportowa zdecydowanie zyskuje. To też od lat w oparciu o te technologie skrzynie transportowe produkuje wiele firm. Aktualnie skrzynie transportowe cechujące się wysoką jakością, jak i precyzyjnym wykonaniem można zamówić w korzystnej cenie. Warto dodać, że skrzynie te wykorzystywane są nie tylko w branży muzycznej, oświetleniowej, filmowej, czy fotograficznej, ale i reklamowej, służb mundurowych itp. Wiele firm oferuje produkcję skrzyń na specjalnie zamówienie klienta. Jeszcze inną kwestią jest kejs, który tu warto wymienić w kontekście instrumentów muzycznych.

Kejsy na instrument muzyczne

Case stanowi doskonałe zabezpieczenie dla instrumentów, zwłaszcza w przypadku długich tras, gdzie narażone są na wszelkiego rodzaju wstrząsy i otarcia. Kejsy można stosować na sprzęty różnego rodzaju m.in. instrumenty, nagłośnienie, projektory, sprzęt medyczny, a nawet broń. Dla znacznej części odbiorców case to jednak futerał na instrument.


Kablarki, czyli skrzynie transportowe na kable

Pozostając w temacie koncertowym warto pomyśleć nie tylko o instrumentach, ale i dodatkowych elementach, które również należy zabezpieczyć – tu pomocna okazuje się walizka na kable znana w branży estradowej jako kablarka. Jest to walizka, która wykonana z najwyższej jakości materiałów umożliwia bezpieczne przechowanie, a także transport kabli niezależnie od pokonywanych odległości. Oprócz bezpieczeństwa kablarki zaoszczędzą wiele czasu na szukaniu i pakowaniu kabli, gdyż profesjonalne kejsy posiadają system przegród, które w łatwy sposób dowolnie można konfigurować na własne potrzeby.


Artykuł powstał przy współpracy specjalistów od skrzyń transportowych z serwisu Procases.pl.

Data publikacji: 2018-11-12, ostatnia zmiana: 2018-11-12

ZOBACZ OGŁOSZENIA

SanDisk odtwarzacz Mp3 Clip Jam 8GB, czarny (SDMX26-008G-G46K)
169,00 zł
Stargard Szczeciński
(woj. zachodniopomorskie)
Sprzedam Legendarny Koncert z Paryża zespołu AC/DC na DVD
60,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
Prospect - demony wojny
25,00 zł
Płock
(woj. mazowieckie)
Sprzedam album CD legenda Mark Knopfler Ex Gitarzysta Dire Straits
38,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
SENCOR SFP 5870, żółty
132,00 zł
Puławy
(woj. lubelskie)
Sprzedam Zestaw Album CD 5 płytowy Madonna  Zetaw Nowy
74,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
Sprzedam Koncerty Rockowe na płytach Blu Ray i DVD
60,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
SONY odtwarzacz MP3 NW-E393
415,00 zł
Krosno Odrzańskie
(woj. lubuskie)
Kasety magnetofonowe różne tytuły
10,00 zł
Poznań
(woj. wielkopolskie)
HYUNDAI odtwarzacz MP3 MP 312, 4 GB, czarny/zielony
79,00 zł
Nowy Dwór Mazowiecki
(woj. mazowieckie)
płyty z różną muzyką
1,00 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)
SONY NWZ-B183, czerwony
310,00 zł
Dębica
(woj. podkarpackie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

DJI Mavic 3 - specyfikacja i ceny
Niewielki rozmiar urządzenia, a jednocześnie jego godne podziwu parametry to najważniejsze cechy najnowszego drona DJI Mavic 3. Sprzęt można bez zastanowienia określić mianem drona do zadań specjalnyc...
Data publikacji: 2021-11-04
Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? Zobacz nasze propozycje!
Jesień rozhulała się na dobre! Dlatego też powinniśmy już teraz zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych. Wbrew pozorom, przy obecnym wyborze produktów, które są dostępne w sklepach, wybranie tego...
Data publikacji: 2021-10-19
Produkty dla hobbystów - złoty interes w dobie pandemii
Czas spędzany w domu podczas pandemii trzeba wykorzystać jak najlepiej. Z takiego założenia wyszło wielu Polaków i zaczęło szukać mądrych sposobów na spędzanie wolnych godzin. Wielu z nas znalazło wre...
Data publikacji: 2021-03-12
Jak nie popełnić wpadki podczas wybierania książki na prezent?
Książki są jednym z najczęściej wybieranych prezentów. Ogromny wybór tytułów w księgarniach sprawia jednak, że można dostać zawrotu głowy od samego patrzenia. Nie wiemy, czy kierować się ceną, okładką...
Data publikacji: 2021-02-09

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij