Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? Zobacz nasze propozycje!

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? Zobacz nasze propozycje!

Jesień rozhulała się na dobre! Dlatego też powinniśmy już teraz zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych. Wbrew pozorom, przy obecnym wyborze produktów, które są dostępne w sklepach, wybranie tego idealnego nie jest wcale najłatwiejsze. Każdy z nas ma inne gusta i zainteresowania, a więc trzeba co roku uruchomić kreatywne myślenie przed zakupami. Wymyślanie ich już listopadzie, a nawet w październiku nie jest więc pozbawione sensu. Pomysły przedstawione w tym artykule są uniwersalne oraz powinny być atrakcyjne dla wszystkich, którzy zostaną nimi obdarowani/ obdarowane!

Kiedy zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych?

Kupowanie prezentów z wyprzedzeniem wiąże się przede wszystkim z mniejszym stresem oraz czasem spędzonym w sklepach i galeriach handlowych. Dlatego jeśli mamy taką możliwość, to zdecydowanie dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w konkretną rzecz lub sprzęt wtedy, kiedy ich cena jest najbardziej optymalna. Pomysł na prezent może wpaść nam właściwie w każdej chwili i jeśli cechy użytkowe produktu na to pozwalają to możemy go zakupić z dużym wyprzedzeniem. Kwestia późniejszego przechowywania w bezpiecznym miejscu aż do świąt Bożego Narodzenia jest już indywidualną sprawą każdego z nas.

Wybór tego najlepszego prezentu na święta nie jest wcale taki łatwy jakby się zdawało. Nie należy go zatem zostawiać na ostatnią chwilę. Pierwsze zakupy możemy wykonać nawet długo przed Mikołajkami, które wypadają już szóstego grudnia. W sklepach z elektroniką oraz w drogeriach w sierpniu czy we wrześniu można natknąć się na promocje i wyprzedaże między sezonami. Dzięki temu każdy z nas może kupić ten wymarzony prezent jeszcze w końcówce lata. Prezent na święta można także upolować podczas wyprzedaży na Black Friday, co daje zwiększone szanse na atrakcyjną cenę danych rzeczy, którymi chcemy obdarować najbliższych.

Jakie prezenty gwiazdkowe na są najbardziej uniwersalne?

Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów jest oczywiście karta podarunkowa! Ratuje ona w sytuacjach, w których nie wiemy, co podarować osobie, której chcemy kupić prezent na daną okazję. W sklepach zazwyczaj występują karty podarunkowe, które można doładować na wartości od kilkudziesięciu do kilkuset polskich złotych. W ten sposób obdarowany/a będzie miał/a możliwość wybrania takiego prezentu. Karty tego typu mogą dotyczyć zakupów elektronicznych, drogeryjnych czy nawet spożywczych. Wszystko zależy od tego, jaki sklep wybierzemy na głównego "dostarczyciela" prezentu.

Kolejną propozycją, która sprawdzi się podczas obdarowywania najbliższych nam osób to oczywiście książki. Obecnie rynek wydawniczy jest nasycony wieloma pozycjami z różnych dziedzin. Niezależnie od tego, czy podarunek ma być dla osoby kochającej elektronikę czy też ogrodnictwo, każdy z nas znajdzie dla siebie i innych idealną propozycję czytelniczą. Może to być e-book, ale też może być forma papierowa, jeśli jesteśmy fanami tradycyjnych form książek. Ponadto nie zapominajmy też o perfumach czy też dedykowanych zestawach kosmetyków. Niekiedy w sezonowych wyprzedażach można trafić na najbardziej atrakcyjne ceny względem tych początkowych.

Gdzie można kupić te najmniej oczywiste propozycje gwiazdkowych prezentów?

Najprostszym wyborem będzie oczywiście Internet. Jednak jeśli chcemy odejść do tematu kreatywnie i zależy nam na tym, by prezent był nietuzinkowy, to zdecydowanie warto skierować się w stronę sklepów regionalnych czy nawet stacjonarnych. Ktoś z bliskich jest fascynatem konkretnych tematów lub zajmuje się nietuzinkową pasją? Jest to świetna okazja do pokazania akceptacji jego/jej ulubionych zajęć. Warto zatem skierować się do sklepów dedykowanych całościowo dedykowanych lub posiadających konkretny dział dla danej pasji. Tam specjaliści, którzy są na miejscu z całą pewnością doradzą nam jak wybrać odpowiedni prezent.

Każdy z nas zasługuje na ten wymarzony prezent! Warto zabrać się zdecydowanie wcześniej za wybór tego odpowiedniego. Dzięki temu będziemy mogli ze spokojem oczekiwać dnia, w którym podarujemy kupiony przedmiot lub kartę podarunkową tej osobie, dla której ów prezent został kupiony.

Data publikacji: 2021-10-19, ostatnia zmiana: 2021-10-19

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Bim w praktyce (nowa) - książka, sprzedam
87,00 zł
Ostróda
(woj. warmińsko-mazurskie)
Harry potter i książę półkrwi (slytherin) (nowa) - książka, sprzedam
44,04 zł
Zielona Góra
(woj. lubuskie)
Dzieci mroku (nowa) - książka, sprzedam
33,69 zł
Nowy Dwór Mazowiecki
(woj. mazowieckie)
Wspólnie damy radę chemioterapia... (nowa) - książka, sprzedam
28,99 zł
Jelenia Góra
(woj. dolnośląskie)
Kiedy cię spotkałam (nowa) - książka, sprzedam
27,95 zł
Łódź
(woj. łódzkie)
Instrumentarium i techniki zabiegów w urologii i andrologii (nowa) - książka, sprzedam
109,53 zł
Tarnobrzeg
(woj. podkarpackie)
Przemiana. mara dyer. tom 2 (nowa) - książka, sprzedam
48,65 zł
Łomża
(woj. podlaskie)
Star wars darth vader. prosto w ogień. tom 2 (nowa) - książka, sprzedam
35,20 zł
Żyrardów
(woj. mazowieckie)
ściana pełna jerzyków (nowa) - książka, sprzedam
27,00 zł
Poznań
(woj. wielkopolskie)
Kulinarne pojedynki. tom 22 (nowa) - książka, sprzedam
23,61 zł
Brodnica
(woj. kujawsko-pomorskie)
Pakiet czas zapomnienia. tomy 1-2: o północy w berlinie, kair, czwarta rano (nowa) - książka, sprzed
55,24 zł
Kołobrzeg
(woj. zachodniopomorskie)
Więzień bez tronu. opowieść z elfhame. tom 2 (nowa) - książka, sprzedam
34,79 zł
Zabrze
(woj. śląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Gazetki promocyjne sklepów - skarbnica okazji wartościowych zakupów
W dynamicznym świecie zakupów i konsumpcji, gazetki promocyjne sklepów stanowią niezastąpiony element, który umożliwia konsumentom znalezienie okazji i oszczędność w portfelu. Odnajdywanie korzystnych...
Data publikacji: 2023-10-03
Drewniane różańce: Poradnik wyboru, konserwacji i weryfikacji autentyczności gatunków drewna
Różaniec to ważny element życia duchowego dla wielu wyznawców religii chrześcijańskiej, a zwłaszcza katolickiej. Wykonany z modlitewnych koralików połączonych sznurem lub łańcuchem, służy jako narzędz...
Data publikacji: 2023-06-20
Polecane książki dla młodzieży
Wakacje, wakacje, wakacje! Czyż nie czekaliśmy na nie z utęsknieniem, gdy byliśmy młodzi? Zanim jednak zaczniemy planować swoją wakacyjną lekturę, warto spojrzeć wstecz i zastanowić się, jakie książki...
Data publikacji: 2023-04-28
Książki dla młodzieży: Czytanie jako antidotum na cyfrowe uzależnienie
W erze cyfrowej, kiedy smartfony, tablety i komputery stały się nieodzownym elementem codziennego życia młodzieży, warto zastanowić się nad rolą czytania książek w ich rozwoju. Czy książka wciąż ma co...
Data publikacji: 2023-03-17